Filmiki - Motoryzacja

Brazylijski czujnik parkowania Brazylijski czujnik parkowania
Brazylijski czujnik parkowania
12 lipca 2013
1621
Obejrzyj
Okazuje się, że nie trzeba kupować drogich urządzeń pomagających nam przy parkowaniu. W Brazylii ktoś wpadł na nietypowy pomysł taniego, ale efektywnego zabezpieczenia auta. Wystarczy do tego zwykły balon.
Pojazd na upalne dni Pojazd na upalne dni
Pojazd na upalne dni
11 lipca 2013
1497
Obejrzyj
Każdy, kto podróżuje w upalne dni, wie jak bardzo jest to męczące. Sytuację uratować może klimatyzacja w pojazdach. Jest jeszcze jedno wyjście - nietypowa wanna. Zobaczcie sami.
VW Golf vs Nissan GTR vs Bugatti Veyron VW Golf vs Nissan GTR vs Bugatti Veyron
VW Golf vs Nissan GTR vs Bugatti Veyron
9 lipca 2013
3290
Obejrzyj
Prezentujemy nietypowy wyścig 3 aut. Zmierzyły się ze sobą: VW Golf, Nissan GTR i Bugatti Veyron. Auta poddane zostały gruntownym zmianom. Zobaczcie sami co daje prawidłowo wykonany tuning auta.
Płonąca ciężarówka na drodze Płonąca ciężarówka na drodze
Płonąca ciężarówka na drodze
7 lipca 2013
1801
Obejrzyj
W piękny słoneczny dzień można spotkać na drodze niezwykłe zjawisko. Pewien kierowca jedzie płonącą ciężarówką przez miasto. Dopiero po dłuższym czasie zauważa ogień i zatrzymuje się by walczyć z pożarem.
Jak się jeździ w Irlandii Jak się jeździ w Irlandii
Jak się jeździ w Irlandii
5 lipca 2013
2387
Obejrzyj
Okazuje się, że nie tylko w Polsce jeździ się autami w wątpliwym stanie. Nasi rodacy przyłapali w Irlandii auto, które jechało bez co najmniej 2 opon. Zobaczcie jak wygląda jazda na samych felgach.
Syrena Sport trafi do produkcji Syrena Sport trafi do produkcji
Syrena Sport trafi do produkcji
4 lipca 2013
1811
Obejrzyj
Prototyp Syreny Sport z czasów PRL trafi do produkcji. Grupa studentów z Politechniki Warszawskiej podjęła się dostosowania projektu auta do obecnych czasów i znalazła sponsora. Ilość wyprodukowanych egzemplarzy ma być...
Prywatny podziemny garaż Prywatny podziemny garaż
Prywatny podziemny garaż
3 lipca 2013
2243
Obejrzyj
W poziomie bogactwa, obywatele Polski znacznie ustępują Zachodniej Europie. Można jednak podpatrzeć jak żyją ludzie w bardziej rozwiniętych krajach. Niektórzy mają na przykład kilka aut sportowych.
Jazda motorem podczas deszczu Jazda motorem podczas deszczu
Jazda motorem podczas deszczu
2 lipca 2013
2013
Obejrzyj
Jazda mechanicznymi jednośladami staje się coraz bardziej popularna. Oprócz obowiązkowego kasku, niektórzy inwestują też w specjalne buty czy skórzaną kurtkę. Ten pan nie chciał jednak by jego nowe ubranie nasiąknęło wodą, więc...
Więc mówisz, że masz terenowe auto? Więc mówisz, że masz terenowe auto?
Więc mówisz, że masz terenowe auto?
2 lipca 2013
2437
Obejrzyj
Filmik dedykujemy wszystkim posiadaczom aut pseudo-terenowych, jak np. SUV'y. Samochód udający rasową terenówkę z pewnością nie dał by rady takiemu podjazdowi. Zobaczcie co jest prawdziwym autem na bezdroża.
Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś
Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś
27 czerwca 2013
2663
Obejrzyj
Jaka jest różnica w wytrzymałości aut: Chevrolet Bel Air (1959) i Chevrolet Malibu (2009)? Zobaczcie na własne oczy co zmieniło się w kwestii bezpieczeństwa na przestrzeni 50 lat. Taki test zderzeniowy z pewnością da do myślenia.
Podjazd pod górę Podjazd pod górę
Podjazd pod górę
25 czerwca 2013
3446
Obejrzyj
Podjazd na motorach pod stromą górę to zdecydowanie sport ekstremalny. Zobaczcie jak można w efektowny sposób rozpocząć taki wjazd. Niestety w późniejszej części występu zabrakło szczęścia temu śmiałkowi.
Idealny motocykl do miasta Idealny motocykl do miasta
Idealny motocykl do miasta
16 czerwca 2013
2727
Obejrzyj
Coraz trudniej poruszać się po zatłoczonych centrach miast. Rozwiązaniem może być np. jednokołowy motor. Zobaczcie jak będzie wyglądać transport przyszłości.
Facet podczas kierowania autem Facet podczas kierowania autem
Facet podczas kierowania autem
14 czerwca 2013
2362
Obejrzyj
Narzeka się, że kobiety za kółkiem robią kilka rzeczy jednocześnie. Okazuje się, że panowie też tak mają. Zobaczcie co wyprawiał ten kierowca w Anglii.
Gdy wycieraczki przestaną działać Gdy wycieraczki przestaną działać
Gdy wycieraczki przestaną działać
8 czerwca 2013
2089
Obejrzyj
Ludzie muszą poradzić sobie w różnych warunkach. Pomysłowość potrafi nawet niekiedy uratować życie. Zobacz jak Rosjanie poradzili sobie z popsutymi wycieraczkami.
Jak szybko ugasić pożar na łodzi Jak szybko ugasić pożar na łodzi
Jak szybko ugasić pożar na łodzi
3 czerwca 2013
2053
Obejrzyj
Wżyciu zdarzają się sytuacje ekstremalne i niespodziewane. Jak najszybciej ugasić pożar na łodzi bez zatapiania jej? Ten filmik pokaże Wam jak pomysłowi potrafią być ludzie.
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem 160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
29 maja 2013
2152
Obejrzyj
Gdy grupa facetów wsiada do auta i ma zamiar poszaleć to można spodziewać się wszystkiego. Jazda z prędkością 160 km/h z założenia jest ryzykowna i pełna wrażeń. Zobacz jak skończyła się ta szaleńcza podróż.
David Hasselhoff - Gumball 3000 David Hasselhoff - Gumball 3000
David Hasselhoff - Gumball 3000
27 maja 2013
2560
Obejrzyj
Starsza część Jejowiczów z pewnością pamięta Davida Hasselhoffa z serialu "Nieustraszony". Grupie fanów udało się go spotkać na rajdzie Gumball 3000 i chwilę porozmawiać. Jak widać niesłusznie uważa się, że Polacy słabo znają...
Po co w samochodzie są hamulce? Po co w samochodzie są hamulce?
Po co w samochodzie są hamulce?
27 maja 2013
2416
Obejrzyj
Niektóre osoby mimo zdania egzaminu na prawo jazdy nie wykazują umiejętności prowadzenia auta. Skutki tego mogą być śmieszne lub tragiczne. Niech ten filmik będzie przestrogą przed nieostrożną jazdą.
Mistrz kierowania autobusem Mistrz kierowania autobusem
Mistrz kierowania autobusem
26 maja 2013
3279
Obejrzyj
Niektóre miejsca nie są przystosowane do gabarytów dzisiejszych pojazdów. Zobaczcie jak kierowca autobusu pokonuje bardzo wąski tunel. Podobne umiejętności przydałyby się wielu osobom parkującym samochodami osobowymi w miastach.
Skakanie przez skakankę na motorze Skakanie przez skakankę na motorze
Skakanie przez skakankę na motorze
25 maja 2013
1735
Obejrzyj
Ludzie próbują się popisać w różny sposób. Ci motocykliści wpadli na pomysł skakania na skakance dosiadając swoich maszyn. Zobacz koniecznie motor w tej nietypowej sytuacji.
Czy śmieciarka jest w stanie zgnieść auto? Czy śmieciarka jest w stanie zgnieść auto?
Czy śmieciarka jest w stanie zgnieść auto?
25 maja 2013
2579
Obejrzyj
Z cyklu ciekawych eksperymentów polecamy nagranie ze śmieciarką. Czy ten pojazd ma wystarczającą siłę, by zgnieść pełnowymiarowe auto? Musisz to zobaczyć, jeśli jesteś fanem motoryzacji.
Supersamochody Gumball 3000 Supersamochody Gumball 3000
Supersamochody Gumball 3000
24 maja 2013
2719
Obejrzyj
Gumball 3000 to rajd znanych osób bardzo drogimi samochodami. Zobacz na własne oczy czym jeżdżą bogaci tego świata. Warto wspomnieć, że w tym roku trasa rajdu wiedzie przez Polskę.
Motocykl opętany przez demona Motocykl opętany przez demona
Motocykl opętany przez demona
23 maja 2013
2668
Obejrzyj
Krótki filmik z prawdopodobnie nielegalnej przejażdżki po lesie. W pewnym momencie motor odmawia posłuszeństwa właścicielowi i postanawia zaatakować innego kierowcę. W dzisiejszych czasach nie można ufać nawet maszynom.
Jak poradzić sobie z ciężarówkami? Jak poradzić sobie z ciężarówkami?
Jak poradzić sobie z ciężarówkami?
12 maja 2013
3181
Obejrzyj
Nie tylko Polska ma problem z samochodami ciężarowymi. W jednym z miast w Australii TIRy bardzo często uszkadzały wjazd do tunelu. Pomysłowi inżynierowie postanowili zamontować kurtyny wodne ze znakiem stop. Zobaczcie jak...
Czym jeździ policja w Dubaju? Czym jeździ policja w Dubaju?
Czym jeździ policja w Dubaju?
11 maja 2013
7616
Obejrzyj
W jednym z najbogatszych zakątków świata nawet policja ma się dobrze. Zobaczcie jakimi autami jeździ specjalna jednostka w Dubaju.
Bezczelne potrącenie rowerzysty w Bytowie Bezczelne potrącenie rowerzysty w Bytowie
Bezczelne potrącenie rowerzysty w Bytowie
8 maja 2013
2678
Obejrzyj
Polscy kierowcy nie grzeszą kulturą jazdy. Te dramatyczne nagranie pokazuje jak kierowca Hondy Civic z impetem wjeżdża w rowerzystę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, ale policja namierzyła jego samochód. Po nagłośnieniu...
Nieudana sztuczka kaskaderska Nieudana sztuczka kaskaderska
Nieudana sztuczka kaskaderska
5 maja 2013
2763
Obejrzyj
Niektóre zawody są bardzo niebezpieczne. W filmach kinowych podziwiamy tylko udane wyczyny kaskaderów. Zobaczcie dramatyczny przebieg nieudanej sztuczki z bliskiej odległości.
Pomocny motocyklista Pomocny motocyklista
Pomocny motocyklista
24 kwietnia 2013
2904
Obejrzyj
Tak bardzo narzeka się na motocyklistów, więc warto zobaczyć ich drugie oblicze. Starszy pan potknął się i upadł. Oprócz przechodniów całą sytuacją zainteresował się też przejeżdżający akurat kierowca motoru. Wiara w ludzkość...
Wytrzymałość dzisiejszych aut Wytrzymałość dzisiejszych aut
Wytrzymałość dzisiejszych aut
24 kwietnia 2013
3649
Obejrzyj
To że produkowane auta są niskiej jakości to nie nowina. Na tym filmiku zobaczycie, że motoryzacja swoje lepsze lata ma już za sobą, a nowoczesny TIR nie jest w stanie wyciągnąć zaklinowanej przyczepy z łodzią.
Jak kradną samochody we Francji Jak kradną samochody we Francji
Jak kradną samochody we Francji
21 kwietnia 2013
2861
Obejrzyj
Po kraju słynącym z elegancji, mody i dobrego jedzenia spodziewać się można finezji we wszystkim. Okazuje się, że nawet kradzieże samochodów we Francji są specyficzne. Zobaczcie co wymyślili pomysłowi złodzieje.
Siedzisz sobie na przystanku, czytasz gazetę i nagle... Siedzisz sobie na przystanku, czytasz gazetę i nagle...
Siedzisz sobie na przystanku, czytasz gazetę i nagle...
20 kwietnia 2013
3065
Obejrzyj
Starszy pan spokojnie siedzi na przystanku i czeka na autobus. Z kursowaniem komunikacji miejskiej nie jest najlepiej, więc czyta gazetę dla zabicia czasu. Nagle staje się coś strasznego.
Poziom kultury właścicieli drogich aut Poziom kultury właścicieli drogich aut
Poziom kultury właścicieli drogich aut
16 kwietnia 2013
3874
Obejrzyj
Kierowca Ferrari zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych, mimo wielu wolnych miejsc na parkingu. Nie miał też żadnego identyfikatora ani naklejki, że jest osobą niepełnosprawną. Jeden facet postanowił więc udawać, że sika...
Jak Słowacy radzą sobie z motocyklistami Jak Słowacy radzą sobie z motocyklistami
Jak Słowacy radzą sobie z motocyklistami
15 kwietnia 2013
7343
Obejrzyj
Sezon motorowy powoli się zaczyna i wiele osób zacznie narzekać na hałas i nadmierną prędkość motocykli. Słowacy postanowili jakoś sobie z tym zjawiskiem poradzić. Sprawdźcie co wymyślili.
Policyjny pościg na motorze Policyjny pościg na motorze
Policyjny pościg na motorze
14 kwietnia 2013
4050
Obejrzyj
W sieci pojawia się wiele filmików z pościgów samochodowych. Teraz możecie zobaczyć jak wygląda pościg z perspektywy policjanta na motorze. Warto zobaczyć całe nagranie, bowiem kilka razy zmieniają się szanse uciekającego na...
Dobre zamocowanie balonu Dobre zamocowanie balonu
Dobre zamocowanie balonu
9 kwietnia 2013
2360
Obejrzyj
Każdy kto miał styczność z balonami do przelotu wie, że by nie polecieć w dal należy owy balon odpowiednio zamocować na ziemi. Mocne liny i stabilny punkt zaczepienia to podstawa, ale nie na tym filmiku.
Ale Urwał 2013 - Uciekać! Nie ruszać! Ale Urwał 2013 - Uciekać! Nie ruszać!
Ale Urwał 2013 - Uciekać! Nie ruszać!
8 kwietnia 2013
2862
Obejrzyj
Napadało trochę śniegu w górach, a właściciel drogi nie raczył o nią zadbać. Skutek widoczny na nagraniu to rozbite auta i krzyki pewnej kobiety.