Filmiki - Motoryzacja

Więc mówisz, że masz terenowe auto? Więc mówisz, że masz terenowe auto?
Więc mówisz, że masz terenowe auto?
2662
Obejrzyj
Filmik dedykujemy wszystkim posiadaczom aut pseudo-terenowych, jak np. SUV'y. Samochód udający rasową terenówkę z pewnością nie dał by rady takiemu podjazdowi. Zobaczcie co jest prawdziwym autem na bezdroża.
Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś
Bezpieczeństwo aut kiedyś i dziś
2956
Obejrzyj
Jaka jest różnica w wytrzymałości aut: Chevrolet Bel Air (1959) i Chevrolet Malibu (2009)? Zobaczcie na własne oczy co zmieniło się w kwestii bezpieczeństwa na przestrzeni 50 lat. Taki test zderzeniowy z pewnością da do myślenia.
Podjazd pod górę Podjazd pod górę
Podjazd pod górę
3820
Obejrzyj
Podjazd na motorach pod stromą górę to zdecydowanie sport ekstremalny. Zobaczcie jak można w efektowny sposób rozpocząć taki wjazd. Niestety w późniejszej części występu zabrakło szczęścia temu śmiałkowi.
Idealny motocykl do miasta Idealny motocykl do miasta
Idealny motocykl do miasta
3038
Obejrzyj
Coraz trudniej poruszać się po zatłoczonych centrach miast. Rozwiązaniem może być np. jednokołowy motor. Zobaczcie jak będzie wyglądać transport przyszłości.
Facet podczas kierowania autem Facet podczas kierowania autem
Facet podczas kierowania autem
2694
Obejrzyj
Narzeka się, że kobiety za kółkiem robią kilka rzeczy jednocześnie. Okazuje się, że panowie też tak mają. Zobaczcie co wyprawiał ten kierowca w Anglii.
Gdy wycieraczki przestaną działać Gdy wycieraczki przestaną działać
Gdy wycieraczki przestaną działać
2413
Obejrzyj
Ludzie muszą poradzić sobie w różnych warunkach. Pomysłowość potrafi nawet niekiedy uratować życie. Zobacz jak Rosjanie poradzili sobie z popsutymi wycieraczkami.
Jak szybko ugasić pożar na łodzi Jak szybko ugasić pożar na łodzi
Jak szybko ugasić pożar na łodzi
2348
Obejrzyj
Wżyciu zdarzają się sytuacje ekstremalne i niespodziewane. Jak najszybciej ugasić pożar na łodzi bez zatapiania jej? Ten filmik pokaże Wam jak pomysłowi potrafią być ludzie.
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem 160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
160 km/h przez Moskwę z przewidywalnym skutkiem
2453
Obejrzyj
Gdy grupa facetów wsiada do auta i ma zamiar poszaleć to można spodziewać się wszystkiego. Jazda z prędkością 160 km/h z założenia jest ryzykowna i pełna wrażeń. Zobacz jak skończyła się ta szaleńcza podróż.
David Hasselhoff - Gumball 3000 David Hasselhoff - Gumball 3000
David Hasselhoff - Gumball 3000
2841
Obejrzyj
Starsza część Jejowiczów z pewnością pamięta Davida Hasselhoffa z serialu "Nieustraszony". Grupie fanów udało się go spotkać na rajdzie Gumball 3000 i chwilę porozmawiać. Jak widać niesłusznie uważa się, że Polacy słabo znają...
Po co w samochodzie są hamulce? Po co w samochodzie są hamulce?
Po co w samochodzie są hamulce?
2707
Obejrzyj
Niektóre osoby mimo zdania egzaminu na prawo jazdy nie wykazują umiejętności prowadzenia auta. Skutki tego mogą być śmieszne lub tragiczne. Niech ten filmik będzie przestrogą przed nieostrożną jazdą.
Skakanie przez skakankę na motorze Skakanie przez skakankę na motorze
Skakanie przez skakankę na motorze
1975
Obejrzyj
Ludzie próbują się popisać w różny sposób. Ci motocykliści wpadli na pomysł skakania na skakance dosiadając swoich maszyn. Zobacz koniecznie motor w tej nietypowej sytuacji.
Czy śmieciarka jest w stanie zgnieść auto? Czy śmieciarka jest w stanie zgnieść auto?
Czy śmieciarka jest w stanie zgnieść auto?
2856
Obejrzyj
Z cyklu ciekawych eksperymentów polecamy nagranie ze śmieciarką. Czy ten pojazd ma wystarczającą siłę, by zgnieść pełnowymiarowe auto? Musisz to zobaczyć, jeśli jesteś fanem motoryzacji.
Supersamochody Gumball 3000 Supersamochody Gumball 3000
Supersamochody Gumball 3000
3032
Obejrzyj
Gumball 3000 to rajd znanych osób bardzo drogimi samochodami. Zobacz na własne oczy czym jeżdżą bogaci tego świata. Warto wspomnieć, że w tym roku trasa rajdu wiedzie przez Polskę.
Motocykl opętany przez demona Motocykl opętany przez demona
Motocykl opętany przez demona
3033
Obejrzyj
Krótki filmik z prawdopodobnie nielegalnej przejażdżki po lesie. W pewnym momencie motor odmawia posłuszeństwa właścicielowi i postanawia zaatakować innego kierowcę. W dzisiejszych czasach nie można ufać nawet maszynom.
Jak poradzić sobie z ciężarówkami? Jak poradzić sobie z ciężarówkami?
Jak poradzić sobie z ciężarówkami?
3542
Obejrzyj
Nie tylko Polska ma problem z samochodami ciężarowymi. W jednym z miast w Australii TIRy bardzo często uszkadzały wjazd do tunelu. Pomysłowi inżynierowie postanowili zamontować kurtyny wodne ze znakiem stop. Zobaczcie jak...
Czym jeździ policja w Dubaju? Czym jeździ policja w Dubaju?
Czym jeździ policja w Dubaju?
8091
Obejrzyj
W jednym z najbogatszych zakątków świata nawet policja ma się dobrze. Zobaczcie jakimi autami jeździ specjalna jednostka w Dubaju.
Bezczelne potrącenie rowerzysty w Bytowie Bezczelne potrącenie rowerzysty w Bytowie
Bezczelne potrącenie rowerzysty w Bytowie
2930
Obejrzyj
Polscy kierowcy nie grzeszą kulturą jazdy. Te dramatyczne nagranie pokazuje jak kierowca Hondy Civic z impetem wjeżdża w rowerzystę. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, ale policja namierzyła jego samochód. Po nagłośnieniu...
Nieudana sztuczka kaskaderska Nieudana sztuczka kaskaderska
Nieudana sztuczka kaskaderska
3052
Obejrzyj
Niektóre zawody są bardzo niebezpieczne. W filmach kinowych podziwiamy tylko udane wyczyny kaskaderów. Zobaczcie dramatyczny przebieg nieudanej sztuczki z bliskiej odległości.
Pomocny motocyklista Pomocny motocyklista
Pomocny motocyklista
3098
Obejrzyj
Tak bardzo narzeka się na motocyklistów, więc warto zobaczyć ich drugie oblicze. Starszy pan potknął się i upadł. Oprócz przechodniów całą sytuacją zainteresował się też przejeżdżający akurat kierowca motoru. Wiara w ludzkość...
Wytrzymałość dzisiejszych aut Wytrzymałość dzisiejszych aut
Wytrzymałość dzisiejszych aut
3967
Obejrzyj
To że produkowane auta są niskiej jakości to nie nowina. Na tym filmiku zobaczycie, że motoryzacja swoje lepsze lata ma już za sobą, a nowoczesny TIR nie jest w stanie wyciągnąć zaklinowanej przyczepy z łodzią.
Jak kradną samochody we Francji Jak kradną samochody we Francji
Jak kradną samochody we Francji
3263
Obejrzyj
Po kraju słynącym z elegancji, mody i dobrego jedzenia spodziewać się można finezji we wszystkim. Okazuje się, że nawet kradzieże samochodów we Francji są specyficzne. Zobaczcie co wymyślili pomysłowi złodzieje.
Siedzisz sobie na przystanku, czytasz gazetę i nagle... Siedzisz sobie na przystanku, czytasz gazetę i nagle...
Siedzisz sobie na przystanku, czytasz gazetę i nagle...
3316
Obejrzyj
Starszy pan spokojnie siedzi na przystanku i czeka na autobus. Z kursowaniem komunikacji miejskiej nie jest najlepiej, więc czyta gazetę dla zabicia czasu. Nagle staje się coś strasznego.
Poziom kultury właścicieli drogich aut Poziom kultury właścicieli drogich aut
Poziom kultury właścicieli drogich aut
4222
Obejrzyj
Kierowca Ferrari zaparkował na miejscu dla niepełnosprawnych, mimo wielu wolnych miejsc na parkingu. Nie miał też żadnego identyfikatora ani naklejki, że jest osobą niepełnosprawną. Jeden facet postanowił więc udawać, że sika...
Jak Słowacy radzą sobie z motocyklistami Jak Słowacy radzą sobie z motocyklistami
Jak Słowacy radzą sobie z motocyklistami
7791
Obejrzyj
Sezon motorowy powoli się zaczyna i wiele osób zacznie narzekać na hałas i nadmierną prędkość motocykli. Słowacy postanowili jakoś sobie z tym zjawiskiem poradzić. Sprawdźcie co wymyślili.
Policyjny pościg na motorze Policyjny pościg na motorze
Policyjny pościg na motorze
4414
Obejrzyj
W sieci pojawia się wiele filmików z pościgów samochodowych. Teraz możecie zobaczyć jak wygląda pościg z perspektywy policjanta na motorze. Warto zobaczyć całe nagranie, bowiem kilka razy zmieniają się szanse uciekającego na...
Dobre zamocowanie balonu Dobre zamocowanie balonu
Dobre zamocowanie balonu
2600
Obejrzyj
Każdy kto miał styczność z balonami do przelotu wie, że by nie polecieć w dal należy owy balon odpowiednio zamocować na ziemi. Mocne liny i stabilny punkt zaczepienia to podstawa, ale nie na tym filmiku.
Ale Urwał 2013 - Uciekać! Nie ruszać! Ale Urwał 2013 - Uciekać! Nie ruszać!
Ale Urwał 2013 - Uciekać! Nie ruszać!
3154
Obejrzyj
Napadało trochę śniegu w górach, a właściciel drogi nie raczył o nią zadbać. Skutek widoczny na nagraniu to rozbite auta i krzyki pewnej kobiety.
Zawracanie ciężarówką Zawracanie ciężarówką "na jeden raz"
Zawracanie ciężarówką "na jeden raz"
3310
Obejrzyj
Zawracanie dużym autem w ruchliwym mieście może sprawi nie lada trudności. Zobacz jak w mistrzowskim stylu robi to rosyjski kierowca ciężarówki.
Prawo jazdy na czołg? Prawo jazdy na czołg?
Prawo jazdy na czołg?
3876
Obejrzyj
Formalne wymogi do prowadzenia pojazdu gąsienicowego odstawmy na chwilę na bok. Zamiast tego rzućmy okiem na umiejętności pewnego żołnierza w prowadzeniu takiej maszyny przez miasto.
Golf VII - laserowa prezentacja Golf VII - laserowa prezentacja
Golf VII - laserowa prezentacja
2792
Obejrzyj
Widowiskowy pokaz laserów z udziałem Golfa VII. Ciekawy sposób promocji, nastawiony na wrażenia wizualne. Warto zobaczyć nawet jeśli nie jesteś fanem motoryzacji.
Chiński kierowca cudem uniknął śmierci Chiński kierowca cudem uniknął śmierci
Chiński kierowca cudem uniknął śmierci
3230
Obejrzyj
Nagranie z wypadku, który miał miejsce w Chinach. Słup przewrócony przez inne auto wbija się z ogromną siłą w przód zatłoczonego autobusu. Zarówno kierowca, jak i pasażerowie cudem uniknęli śmierci.
Dwóch niecierpliwych Dwóch niecierpliwych
Dwóch niecierpliwych
2722
Obejrzyj
Starasz się być uprzejmy i pozwalasz samochodowi przed Tobą spokojnie wyjechać z zaparkowanego miejsca. Jednak okazuje się, że jest tez drugi kierowca, który chce wyjechać i jest równie niecierpliwy co pierwszy.
Typowy wieczór w Rosji Typowy wieczór w Rosji
Typowy wieczór w Rosji
3065
Obejrzyj
Wieczorem jest niebezpiecznie nawet w Polsce, a co dopiero może się zdarzyć o takiej porze w Rosji? Oto przykład wieczornej przejażdżki ulicami pewnego miasta w Rosji.
Ghost Rider - czyli motor + ogień Ghost Rider - czyli motor + ogień
Ghost Rider - czyli motor + ogień
4750
Obejrzyj
Dla wszystkich fanów filmu Ghost Rider - filmik z motorem zostawiającym za sobą żywy ogień. Prosta sztuczka, jednak efekt niespotykany na co dzień.
Gdy szef zalega z wypłatą Gdy szef zalega z wypłatą
Gdy szef zalega z wypłatą
3724
Obejrzyj
Pewne branże mają to do siebie, że pracownicy nie mogą doprosić się od pracodawcy swojej pensji. Pewien pracownik stracił cierpliwość i postanowił wymierzyć sprawiedliwość.
Konkretny bas z udziałem blondynki Konkretny bas z udziałem blondynki
Konkretny bas z udziałem blondynki
2802
Obejrzyj
Tym razem wersja z jeszcze mocniejszym basem w samochodzie oraz z udziałem pani o włosach w kolorze blond.