Filmiki - Zwierzęta

Fuck earth Fuck earth
Fuck earth
5965
Obejrzyj
Świetnie zmontowany filmik w którym występują różne zwierzęta i każde z nich mówi to jedno magiczne słowo. Chyba są bardzo wkurzone.
Dziwny kot Dziwny kot
Dziwny kot
10290
Obejrzyj
Wydaje dosyć niecodziennie dźwięki podczas głaskania. Może chce w ten sposób zaznaczyć jak bardzo podobają mu się takie pieszczoty ?
Pływający kot Pływający kot
Pływający kot
10267
Obejrzyj
Kot który lubi pływanie w wodzie (co przeważnie jest rzadkością wśród kotów). Małe tego spodobało mu się bardzo nurkowanie, co za kot ;)
Walka o teren Walka o teren
Walka o teren
27
1
9734
Obejrzyj
Ostra walka o teren między robote,m a psem. Jak widać zwierze średnio radzi sobie ze swoim nowym przeciwnikiem. Niby się nie boi, ale się wycofuje.
Gadający kot Gadający kot
Gadający kot
24
5
15319
Obejrzyj
Wiecie w jakim języku mówi ten kot? Tak jak dokładnie się wsłuchać to brzmi jakby po chińsku. Rozmawia z drugim kotem, ale on go chyba nie rozumie.
Oswojony hipcio Oswojony hipcio
Oswojony hipcio
3618
Obejrzyj
Oswojony hipopotam je swojej pani z ręki. Można ją nawet pogłaskać, to dosyć niespotykane ponieważ te zwierzęta są raczej agresywne w stosunku do ludzi.
Wąż zjadł krokodyla Wąż zjadł krokodyla
Wąż zjadł krokodyla
12995
Obejrzyj
Boicie się krokodyli? Już nie musicie ;) Teraz bójcie się lepiej węży, a szczególnie tego który jest nagrany na tym filmiki. Nieźle...
Kocia walka Kocia walka
Kocia walka
12532
Obejrzyj
Styl mieszany, zapasy połączone z boksem. Oba koty mają doskonałą technikę walki oraz doskonała kondycję i przygotowanie do walki.
Kaczka karmi ryby Kaczka karmi ryby
Kaczka karmi ryby
5154
Obejrzyj
Cóż za wzruszający filmik. Przeważnie to ludzie przychodzący nad wodę karmią kaczki. Ta kaczka postawiła zobaczyć jakie to uczucie kogoś pokarmić.
Szalony kot Szalony kot
Szalony kot
18651
Obejrzyj
Kot który w dosyć niecodzienny sposób reaguje na zabawę ze swoim właścicielem. A może po prostu tak bardzo wczuwa się w swoją rolę?
Pies i balony Pies i balony
Pies i balony
16141
Obejrzyj
Tego chyba jeszcze nie było! Pies który lubi przegryzać balony, i nawet ma w tym niezłą wprawę - w niecałą minutę przegryzł 74 balony.
Polowanie na hieny Polowanie na hieny
Polowanie na hieny
13117
Obejrzyj
Hieny pierw złapały zebrę, a potem same zostały zaatakowany przez lwa. W zasadzie taka hiena przy starciu z dużym kotem nie ma żadnych szans. Pomóc może jedynie ilość hien.
Kocia miłość Kocia miłość
Kocia miłość
10739
Obejrzyj
Ach, leżą sobie na kanapie i się bezwstydnie całują. Do tego ta nastrojowa muzyczka. Czyż to nie jest romantyczne? Prawie tak jak ludzie ;)
Gra w kotka i myszkę Gra w kotka i myszkę
Gra w kotka i myszkę
14783
Obejrzyj
I to dosłownie. Kot bezskutecznie próbuje złapać myszkę która wyskakuje z różnych "dziurek". Oj chyba mu się to jednak nie uda...
Kto rządzi w morzu? Kto rządzi w morzu?
Kto rządzi w morzu?
3404
Obejrzyj
Wydawało by się, że postrachem głębin są rekiny. A jednak okazuje się, że one także mają wrogów i to znacznie bardziej niebezpiecznych niż mogło by się wydawać.
Kacze lądowanie Kacze lądowanie
Kacze lądowanie
3805
Obejrzyj
Kaczki lądują na oblodzonym jeziorze. Może potrafią lądować, ale hamulców niestety nie mają za dobrych. Wygląda to trochę jak wypadek samochodowy.
Dobry robaczek Dobry robaczek
Dobry robaczek
3810
Obejrzyj
A taki głupi filmik o mądrym robaczku. A dokładnie o chrząszczu któremu bardzo podobają się pochlebstwa pod jego adresem. Brawo ;)
Zwierzaki-złodzieje Zwierzaki-złodzieje
Zwierzaki-złodzieje
3634
Obejrzyj
Myśleliście, że tylko ludzie potrafią kraść? Zwierzęta również i to z jaką zuchwałością. Można by takie wynająć np do napadu na bank nieprawdaż?
Koci mix Koci mix
Koci mix
12086
Obejrzyj
Kolejna kompilacja z przygodami kotów. Ale takiej na pewno jeszcze nie widzieliście. Najlepszy chyba jest ten kot na samym początku filmu.
Szympans pije swój mocz Szympans pije swój mocz
Szympans pije swój mocz
7786
Obejrzyj
Głupi Szympans. Dlaczego głupi? A można powiedzieć, że mądry jak pije własny mocz? Ale plus całej sytuacji jest taki, że wszyscy się dobrze bawią, łącznie z małpą.
Tańcząca papuga Tańcząca papuga
Tańcząca papuga
8123
Obejrzyj
Tańcząca papuga. Niesamowite jest to zwierze ma doskonale wyrobione poczucie rytmu. Może powinna wystąpić w tańcu z gwiazdami, jak sądzicie ?
Pijące małpy Pijące małpy
Pijące małpy
7951
Obejrzyj
Ot taka ciekawostka, że nie tylko ludzie lubią alkohol ale również małpy. I to bardzo lubią... Widzieliście kiedyś małpy alkoholiczki ?
Inteligentne zwierzaki Inteligentne zwierzaki
Inteligentne zwierzaki
3017
Obejrzyj
Zobacz co robią potrafią zrobić w domu, żeby osiągnąć swój cel (przeważnie coś wyjeść) podczas twojej nie obecności. Cwane zwierzaki.
Psi zjazd Psi zjazd
Psi zjazd
7577
Obejrzyj
Podobno inteligentny człowiek zawsze znajdzie sobie zajęcie. Czy z psami jest tak samo? Z tym chyba tak, bo ma ciekawą rozrywkę i jest z niej wyraźnie zadowolony.
Zabawa delfina Zabawa delfina
Zabawa delfina
4538
Obejrzyj
Film nagrany w oceanarium, pokazuje delfina podczas zabawy obrączką (? - lub czymś innym). Ciekawe czy można by go nauczyć na przykład aportowania.
Wielki dzik Wielki dzik
Wielki dzik
8111
Obejrzyj
11 letni chłopiec upolował bardzo dużego dzika. Naprawdę dużego, ważącego prawie pół tony. Teraz będzie dużo mięska :D Ciekawe co ten dzik jadł, że tak urósł.
Dwa pieski Dwa pieski
Dwa pieski
15429
Obejrzyj
Dwa małe ale za to bardzo napalone na siebie pieski. Widać po wachlarzu pozycji jakie stosują, że bardzo lubią ten sposób spędzania czasu.
Osioł na plaży Osioł na plaży
Osioł na plaży
16873
Obejrzyj
Oto osioł. Osioł na plaży. W zasadzie do końca nie jest wyjaśnione co tam robi. Chyba przyszedł się poopalać albo popatrzeć na ładne dziewczyny.
Samowystarczalna krowa Samowystarczalna krowa
Samowystarczalna krowa
5315
Obejrzyj
Gdy zrobi się głodna korzysta z własnych zasobów i przy okazji potrafi sama się wydoić. Widzieliście kiedyś taka sprytną krowę?
Szalony żółw Szalony żółw
Szalony żółw
8465
Obejrzyj
Oj chyba bardzo mu się chciało, niestety jego partnerka jakaś taka niemrawa, ale może z czasem się rozkręci, albo żółw zrozumie, że z tego związku nic nie będzie ;)
Wściekły baran Wściekły baran
Wściekły baran
6283
Obejrzyj
Coś doprowadziło go do furii i zaczął rozwalać samochód. Nikt nie chciałby znaleźć się w pobliżu takiego barana.
Kocia kompilacja Kocia kompilacja
Kocia kompilacja
12386
Obejrzyj
Najnowsza filmowa kompilacja kocich przygód. Mimo iż zwierzęta te są bardzo zwinne, jak widać na filmie im także przytrafiają się wypadki.
Gadające koty - wersja angielska Gadające koty - wersja angielska
Gadające koty - wersja angielska
9436
Obejrzyj
Gadające koty, gadają tym razem po angielsku.
Kot, który lubi wodę Kot, który lubi wodę
Kot, który lubi wodę
25812
Obejrzyj
Niespotykane zjawisko - kot, któr bawi się w wannie wody i nie ucieka
Płaczący pies Płaczący pies
Płaczący pies
16318
Obejrzyj
Psu śnił się jakiś koszmar i z tego oto powodu postanowił się rozpłakać.
Głodny kotek Głodny kotek
Głodny kotek
8676
Obejrzyj
Kotek nie dał za wygraną, nie ma czemu się dziwić. Taki chudziutki, więc pewnie był głodzony.