Tag abstrachujetv - śmieszne filmiki

Abstrachuje: Pierwszy raz Abstrachuje: Pierwszy raz
Abstrachuje: Pierwszy raz
2591
Obejrzyj
Ekipa Abstrachuje po raz kolejny postanowiła ściągnąć na ziemię dumających w obłokach i zaprezentować różnicę między wyobrażeniami, a brutalną rzeczywistością. Tym razem chodzi o "pierwszy raz". Zachęcamy do oglądania!
Abstrachuje: Co mówią celebryci? Abstrachuje: Co mówią celebryci?
Abstrachuje: Co mówią celebryci?
1938
Obejrzyj
Ofiarą chłopaków z AbstrachujeTV padł niezbyt wymagający cel, bowiem tym razem skupili się na celebrytach, którzy z reguły są niewyczerpalnymi źródłami głupich tekstów i zachowań. Co z tego wyszło? Sprawdźcie sami!
Jak kłamiemy u lekarza Jak kłamiemy u lekarza
Jak kłamiemy u lekarza
3030
Obejrzyj
Katar lub lekkie przeziębienie spowodowane brakiem szalika? AbstrachujeTV pokazują całą prawdę o kłamstwach u lekarza.
Rodzaje singli według Abstrachuje Rodzaje singli według Abstrachuje
Rodzaje singli według Abstrachuje
3150
Obejrzyj
Nie wszyscy są bez drugiej połówki z tego samego powodu. Niektórym tak ułożyło się życie, a inni w tym czasie zaliczą 100 jednodniowych związków. Zobaczcie jakie są rodzaje singli.
Co mówią: LETSPLAYERZY Co mówią: LETSPLAYERZY
Co mówią: LETSPLAYERZY
2645
Obejrzyj
Moda na nagrywanie filmików z różnorakich gier nabiera rozpędu. Coraz więcej osób nagrywa swoje zmagania podczas rozgrywki. Poznajcie profil typowego gracza-nagrywacza.
Cała prawda o babciach Cała prawda o babciach
Cała prawda o babciach
18
2
4105
Obejrzyj
Nikt nie może równać się ich sile perswazji i niezwykłym umiejętnościom gotowania. Te niezwykłe wojowniczki od pokoleń wyznaczają granice pomiędzy byciem napchanym, a byciem najedzonym. Mowa oczywiście o babciach, lecz nie...
Abstrachuje na Rajdzie Dakar Abstrachuje na Rajdzie Dakar
Abstrachuje na Rajdzie Dakar
2480
Obejrzyj
Tym razem Abstrachuje zajechało strasznie daleko, bo aż na słynny Rajd Dakar. Porozmawiają tam z kilkoma sławnymi rajdowcami, a także poprzeszkadzają w trakcie naprawy aut. Jedno jest pewne, będzie śmiesznie!
Filmy romantyczne kontra rzeczywistość Filmy romantyczne kontra rzeczywistość
Filmy romantyczne kontra rzeczywistość
2856
Obejrzyj
Chyba każdy nieraz złapał się za głowę w trakcie oglądania romantycznych filmów. Nawet science fiction wydaje się przy nich bardziej prawdopodobne. Mimo to grupa Abstrachuje postanowiła przyrównać filmy romantyczne do naszej...
Rodzaje kierowców Rodzaje kierowców
Rodzaje kierowców
3502
Obejrzyj
Na polskich drogach nie występują jedynie chamy, prostaki i szeryfowie, oj nie. Rodzajów kierowców jest znacznie więcej, a przekonać się o tym dzięki grupie Abstrachuje. Lepiej zapnijcie pasy, bo będzie naprawdę śmiesznie.
Świat bez internetu Świat bez internetu
Świat bez internetu
2942
Obejrzyj
Co by się stało, gdyby nie było internetu? Świat na pewno stałby się znacznie nudniejszym miejscem niż jest teraz. Chłopacy z Abstrachuje postanowili nieco przybliżyć Wam tę wizję.
Co mówi rodzeństwo Co mówi rodzeństwo
Co mówi rodzeństwo
2885
Obejrzyj
Posiadanie rodzeństwa może być prawdziwym przekleństwem... Niezależnie od tego czy jest się starszym, czy młodszym zawsze jest coś nie tak. Chłopaki z Abstrachuje postanowili pokazać wszystkie wady i zalety życia z rodzeństwem.
Halloween - Oczekiwania kontra Rzeczywistość Halloween - Oczekiwania kontra Rzeczywistość
Halloween - Oczekiwania kontra Rzeczywistość
3726
Obejrzyj
Niestety Halloween nie jest do końca naszym świętem. Mimo tego, że mamy jakieś oczekiwania wobec tego dnia, to nie możemy ich wszystkich spełnić. Chłopaki z Abstrachuje postanowili pokazać Wam jak w tym dniu wygląda rzeczywistość.
Jak miasto zmienia niektórych ludzi Jak miasto zmienia niektórych ludzi
Jak miasto zmienia niektórych ludzi
3390
Obejrzyj
Wielkomiejskie życie co niektórym może mocno uderzyć do głowy. Miasto może zmienić zwykłego człowieka w kolejnego, wymuskanego mieszczucha w rurkach. Najlepiej wiedzą o tym Abstrachuje, którzy pokażą jak miasto zmienia...
Przedmioty szkolne kontra rzeczywistość Przedmioty szkolne kontra rzeczywistość
Przedmioty szkolne kontra rzeczywistość
3517
Obejrzyj
Każdy przedmiot szkolny jest ważny, lecz niektóre mogłyby być bardziej przydatne. Na szczęście chłopaki z Abstrachuje mają pomysł, jak uczynić każdy przedmiot życiową lekcją. Wystarczy tylko dopasować wszystko do naszej...
Czego nie mówią kierowcy i pasażerowie Czego nie mówią kierowcy i pasażerowie
Czego nie mówią kierowcy i pasażerowie
7617
Obejrzyj
Jest kilka rzeczy, których żaden kierowca nigdy by nie wypowiedział i to samo tyczy się pasażerów. Chłopaki z ekipy Abstrachuje dokładnie Wam je przedstawią. Trzymajcie się siedzenia i zapnijcie pasy, będzie naprawdę ostro.
W Świecie Prawilności W Świecie Prawilności
W Świecie Prawilności
3139
Obejrzyj
Żyją w każdym możliwym zakamarku polski. Są niezwykle troskliwi, bo zawsze zapytają czy masz problem. O kim mowa? Rzecz jasna o prawilnusach! Niezwykłej grupie, której losy będziemy śledzić w tym niezwykłym filmie...