Tag alkohol - śmieszne filmiki

Policjanci zatrzymują podpitą kobietę, która na początku próbowała uciekać Policjanci zatrzymują podpitą kobietę, która na początku próbowała uciekać
Policjanci zatrzymują podpitą kobietę, która na początku próbowała uciekać
3034
Obejrzyj
Gdy po alkoholu wsiadamy za kółko i łapie nas policjant to kto jest winny? Oczywiście wszyscy, ale nie my! Tak przynajmniej twierdzi główna bohaterka tego filmiku.
CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć
CeZik & Klejnuty - Wóda To Śmierć
2368
Obejrzyj
Sylwester tuż za rogiem, ale nie można zapominać, że z alkoholem należy uważać. Przypomni o tym w swojej piosence CeZik oraz nie kto inny jak... Sting! Koleś musi mieć niezłe problemy z kasą skoro już występują w polskich...
Cyanide & Happiness - Wyznanie Cyanide & Happiness - Wyznanie
Cyanide & Happiness - Wyznanie
3288
Obejrzyj
Szczerość w związku jest najważniejsza, a partnerzy powinni wiedzieć o sobie jak najwięcej. Przede wszystkim nie można przed sobą ukrywać poważnych problemów, które mogą wpłynąć na związek. Zobaczcie co ma do wyznania ten...
Jak prowadzi się ciężarówkę w Indiach Jak prowadzi się ciężarówkę w Indiach
Jak prowadzi się ciężarówkę w Indiach
3489
Obejrzyj
Indie, kraina Bollywood i czczenia przyszłego materiału na hamburgery. Myślicie, że w Polacy i Rosjanie górują w prowadzeniu, jak wariaci? Nic bardziej mylnego. Zobaczcie do czego może doprowadzić, prowadzenie wielkiej...
5 sposobów na... domowy alkohol 5 sposobów na... domowy alkohol
5 sposobów na... domowy alkohol
6080
Obejrzyj
Dla starszych użytkowników 5 ciekawych sposobów na domowy, smaczny alkohol. Dla młodszych lekcja chemii na temat C2H5OH.
Wskaźnik szczęścia u Szwagra Wskaźnik szczęścia u Szwagra
Wskaźnik szczęścia u Szwagra
7855
Obejrzyj
Antek i Szwagier nie próżnują. Tym razem podjęli temat szczęścia. Zobaczcie jak to uczucie opisuje Szwagier i dlaczego chodzi do biblioteki.
2 kobiety i facet w samolocie 2 kobiety i facet w samolocie
2 kobiety i facet w samolocie
3157
Obejrzyj
Co może się stać, gdy 2 kobiety i facet wsiądą do samolotu-zabawki? Warto wspomnieć, że są też pod wpływem alkoholu, a to nie sprzyja podejmowaniu dobrych decyzji.
Bimber u Szwagra Bimber u Szwagra
Bimber u Szwagra
44309
Obejrzyj
Kolejny odcinek ze Szwagrem w roli głównej. Tym razem główny bohater zajął się nielegalnym wytwarzaniem alkoholu. Jakie będą tego skutki? Zobaczcie koniecznie co słychać u Szwagra.
Silna wola Silna wola
Silna wola
5466
Obejrzyj
W życiu pojawiają się różne pokusy. Jedną z nich jest alkohol. Co zrobić gdy obiecało się najbliższym, że nie będzie się piło? Trzeba ćwiczyć silną wolę. Zobaczcie jak w latach 90-tych pewien mężczyzna dzielnie walczył z...
Parapetówka u Antka Parapetówka u Antka
Parapetówka u Antka
9264
Obejrzyj
Kolejny szalony odcinek ze Szwagrem w roli głównej. Tym razem, na parapetówce u Antka, Szwagier będzie testować alkohole. Sprawdźcie czy potrafi bezbłędnie rozpoznać każdy trunek.
Imieniny u Szwagra Imieniny u Szwagra
Imieniny u Szwagra
12628
Obejrzyj
Kolejny odcinek szalonej historii ze szwagrem w roli głównej. Antek wpada z prezentem na imieniny do Szwagra. Ten postanawia się odwdzięczyć i proponuje mocny trunek. Co było dalej? Sprawdźcie tą szaloną produkcję.
Pijany kot Pijany kot
Pijany kot
4464
Obejrzyj
Filmik, który jest dowodem na to, że zwierzaki nie powinny spożywać alkoholu. Osobną kwestią jest to, kto podałby swojemu zwierzakowi wysokoprocentowy napój? Efekt można zobaczyć na nagraniu.
Zaatakował Policjanta wibratorem Zaatakował Policjanta wibratorem
Zaatakował Policjanta wibratorem
3919
Obejrzyj
Pan będący wyraźnie po wpływem alkoholu został zatrzymany przez policję. W pewnym momencie postanowił wyjąc z kiszeni wibrator i szturchnąć nim policjanta. Skutków tego działania można się domyślać.
Prowokowanie gliniarzy na alkohol Prowokowanie gliniarzy na alkohol "pod chmurką"
Prowokowanie gliniarzy na alkohol "pod chmurką"
6016
Obejrzyj
Wrabianie gliniarzy na butelkę w brązowym papierze. Ile głodnych mandatu stróżów uda się złapać?
AdBuster - konfrontacja 2KC + AXE Anti-Hangover AdBuster - konfrontacja 2KC + AXE Anti-Hangover
AdBuster - konfrontacja 2KC + AXE Anti-Hangover
3320
Obejrzyj
Najsmutniejsza konfrontacja do tej pory! AdBuster specjalnie dla nas zostaje do późnych godzin nocnych, aby się upić! Czy testowane przez niego specyfiki pozwolą uniknąć syndromu dnia następnego - potocznie zwanego kacem?
SciFun - Woda i Whisky SciFun - Woda i Whisky
SciFun - Woda i Whisky
3360
Obejrzyj
SciFun testuje prawdziwość znalezionego w internecie gifa o gęstości cieczy i pokazuje nam jak zrobić własny ocean w butelce!