Tag banknot - śmieszne filmiki

Produkcja banknotu o nominale 20 euro Produkcja banknotu o nominale 20 euro
Produkcja banknotu o nominale 20 euro
2714
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda "produkcja" pieniędzy? Przed wami filmik przedstawiający proces drukowania, sortowania oraz pakowania banknotów o nominale 20 euro.
10 drogocennych faktów o pieniądzach 10 drogocennych faktów o pieniądzach
10 drogocennych faktów o pieniądzach
1894
Obejrzyj
Kolejna porcja ciekawostek do "Topowej dychy". Tym razem macie okazję dowiedzieć się kilku nieznanych faktów o pieniądzach. W zestawieniu między innymi pierwszy bankomat, ilość dolarów drukowana każdego dnia oraz czeki na 13...
Jak złapać ludzi na wędkę Jak złapać ludzi na wędkę
Jak złapać ludzi na wędkę
2282
Obejrzyj
To jest żart, który na pewno rozbawi każdego. Zarówno ofiarę dowcipu, dowcipnisia, no i Was. Czego potrzeba, żeby złowić sobie jakiegoś gościa? Banknot, wędka i oczywiście ostra walka o kasę.
Szybkie kopiowanie pieniędzy Szybkie kopiowanie pieniędzy
Szybkie kopiowanie pieniędzy
3745
Obejrzyj
Filmik trwa 7 sekund, a w tym czasie autorowi udało się wyprodukować 40 dolarów. W takim tempie przez godzinę zarobiłby 20000 dolarów. Może Bill Gates nie byłby zachwycony wynikiem, ale większości ludzi godzina pracy spokojnie...
Ukryta kamera - Statua Jezusa ląduje w wodzie Ukryta kamera - Statua Jezusa ląduje w wodzie
Ukryta kamera - Statua Jezusa ląduje w wodzie
3938
Obejrzyj
Twoja zachłanność zwaliła statuę Jezusa z nóg. Gratulacje! Pewnie gdyby ten żart odbył się w Polsce, to po chwili mielibyśmy lincz w wykonaniu moherowych beretów.
Ukryta kamera - banknot Ukryta kamera - banknot
Ukryta kamera - banknot
12140
Obejrzyj
Ofiary ukrytej kamery widząc banknot na chodniku bez chwili namysłu postanowili go podnieść. Nie spodziewali się jednak, że ktoś może się o niego upomnieć.
Sztuczka z banknotem i monetą Sztuczka z banknotem i monetą
Sztuczka z banknotem i monetą
8548
Obejrzyj
Ciekawe sztuczka utrzymywania monety na zgiętym banknocie. Autor pokazuje jak w prosty sposób tego dokonać (a chyba nie jest to takie łatwe).