Tag basen - śmieszne filmiki

Najgorętsze wideo sezonu Najgorętsze wideo sezonu
Najgorętsze wideo sezonu
5860
Obejrzyj
Smukła dziewczyna podczas zabaw w basenie? Czemu nie! Nie jesteśmy w końcu kapitanami Szwedzkiej reprezentacji. Często jednak sprawdza się powiedzenie, żeby nie chwalić dnia przed zachodem słońca.
Zakładanie czepka, poziom ekspert Zakładanie czepka, poziom ekspert
Zakładanie czepka, poziom ekspert
3913
Obejrzyj
Zakładanie czepka pływackiego to czynność tak banalna, że wydawać by się mogło, iż nic nie sprawi aby mogła stać się ona interesująca. Nic bardziej mylnego!
Sposób na Sposób na "niekończący się" basen
Sposób na "niekończący się" basen
3156
Obejrzyj
Bohaterem filmiku jest Mike. Trenował on pływanie, ponieważ chciał wziąć udział w triatlonie. Dzięki sprytnemu pomysłowi udało mu się wykorzystać do treningu niewielki, przydomowy basen. Jak można trenować pływanie w takim...
Współpraca to podstawa Współpraca to podstawa
Współpraca to podstawa
5809
Obejrzyj
Gdyby ludzie tak potrafili ze sobą działać, to świat na pewno byłby znacznie lepszym miejscem. A póki co musimy się uczyć od naszych czworonożnych przyjaciół. Przekonajcie się jak wygląda porządna współpraca.
Wyzwanie Ice Bucket od Cyber Mariana Wyzwanie Ice Bucket od Cyber Mariana
Wyzwanie Ice Bucket od Cyber Mariana
4409
Obejrzyj
Macie już dość standardowych wyzwań z wiadrem zimnej wody i lodem? To co powiecie na Cyber Mariana i jego wyzwanie Ice Bucket. Tym razem wody jest znacznie więcej, a rolę zimnego prysznica przyjęło powietrze. Zobaczcie sami co...
Psia balanga na basenie Psia balanga na basenie
Psia balanga na basenie
3643
Obejrzyj
Gotowi na ostatki letniego szaleństwa? W takim razie przygotujcie się na prawdziwą psią imprezkę. Kto powiedział, że na basenie mogą się bawić tylko ludzie.
Trik z czepkiem w zwolnionym tempie Trik z czepkiem w zwolnionym tempie
Trik z czepkiem w zwolnionym tempie
3129
Obejrzyj
Trik z basenowym czepkiem może nie należy do najłatwiejszych, ale jest za to bardzo efektowny i efektywny. Oczywiście pod warunkiem, że potrafi się go wykonać... Zobaczcie jak The Slow Mo Guys próbują go wykonać.
Słodka fota z lwem morskim Słodka fota z lwem morskim
Słodka fota z lwem morskim
3802
Obejrzyj
Wizyta w pobliskim oceanarium może być ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli można cyknąć sobie fotkę z żyjącą tam fauną. Oczywiście zwierzęta muszą być jeszcze odpowiednio wychowane, a coś nam się zdaję, że ten lew morski...
Bardzo zmartwiony pies Bardzo zmartwiony pies
Bardzo zmartwiony pies
4103
Obejrzyj
Psy to najlepsi przyjaciele człowieka, a nic tego lepiej nie udowadnia jak ich przywiązanie. Wystarczy spojrzeć na tę parkę psów, które aż nie mogą patrzeć, jak ich pan znika w odmętach basenu. Zobaczcie sami.
Ryba - Rémi Gaillard Ryba - Rémi Gaillard
Ryba - Rémi Gaillard
3548
Obejrzyj
Mówi się, że jest mnóstwo ryb w oceanie, a ile można ich znaleźć w pustym, miejskim basenie? Lepiej zobaczcie sami, bo takiego gatunku ryby jeszcze nie widzieliście.
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
Śmigłowiec przeciwpożarowy i woda z basenu
3873
Obejrzyj
W sytuacji, gdy ma miejsce pożar, trzeba radzić sobie dostępnymi środkami. Z braku naturalnych zbiorników wodnych pilot postanowił nabrać wody prosto z basenu. Zobaczcie helikopter straży pożarnej z bardzo bliska.
Pies, który nie lubi wody Pies, który nie lubi wody
Pies, który nie lubi wody
4298
Obejrzyj
Zazwyczaj psy nie mają problemu ze wskakiwaniem do wody. Ten osobnik jednak nie chce się zamoczyć. Zobaczcie czy zdecydował się na skok po frisbee.
Jak zrobić tani basen przyjazny dla środowiska Jak zrobić tani basen przyjazny dla środowiska
Jak zrobić tani basen przyjazny dla środowiska
10203
Obejrzyj
Budowa basenu w ogródku może kosztować bardzo wiele. Ten filmik pokaże Wam jak małym nakładem finansowym można stworzyć basen, który będzie także przyjazny dla środowiska.
Kąpiel w basenie z perspektywy psa Kąpiel w basenie z perspektywy psa
Kąpiel w basenie z perspektywy psa
3469
Obejrzyj
Pies + kamera + basen = niezwykła zabawa. Zobaczcie jak wygląda świat wodny okiem czworonoga.
Killer Karaoke Killer Karaoke
Killer Karaoke
6218
Obejrzyj
Formuła programu jest prosta, cokolwiek Cię spotka - nie przestajesz śpiewać! Przed tą uczestniczką stanęło wielkie wyzwanie zaśpiewania piosenki Country w towarzystwie śliskich przyjaciół.
Basenowa sztuczka Basenowa sztuczka
Basenowa sztuczka
3980
Obejrzyj
Puszczanie idealnych powietrznych kręgów pod wodą, to może nie talent który zapewni Ci fascynującą pracę... (Chyba, że za fascynującą uważasz posadę animatora 3-latków w parku wodnym) ale wygląda dosyć fajnie.