Tag bieganie - śmieszne filmiki

Chłopiec dostaje w plecy latarnią, gdy W-Fista spokojnie udziela wywiadu Chłopiec dostaje w plecy latarnią, gdy W-Fista spokojnie udziela wywiadu
Chłopiec dostaje w plecy latarnią, gdy W-Fista spokojnie udziela wywiadu
3232
Obejrzyj
Co najlepiej robią W-Fiści na lekcji, gdy podopieczni uprawiają sporty wszelakie? Najchętniej nic, ale jak widać są też tacy, którzy coś robią, np. udzielają w tym czasie wywiadu. Na tragedię długo nie trzeba było czekać.
Maraton - Pyta.pl Maraton - Pyta.pl
Maraton - Pyta.pl
2610
Obejrzyj
Prowokatorzy z Pyta.pl znowu w akcji. Tym razem na celownik wzięto uczestników maratonu. Zobacz jakimi tekstami zabłysnęli zarówno uczestnicy, jak i obserwatorzy biegu.
Jeleń i rottweiler wspólnie biegają Jeleń i rottweiler wspólnie biegają
Jeleń i rottweiler wspólnie biegają
3475
Obejrzyj
Jeleń i rottweiler to bardzo nietypowe połączenie. Jeśli jest między nimi siatka to okazuje się, że mogą się razem bawić. Warto zobaczyć na własne oczy.
Bieganie moonwalkiem Bieganie moonwalkiem
Bieganie moonwalkiem
2682
Obejrzyj
Moon walk, który do szerszego grona odbiorców trafił dzięki Michaelowi Jacksonowi, jest tutaj pokazany w bardziej ekstremalnej wersji.
Reklama Puma evoSPEED Reklama Puma evoSPEED
Reklama Puma evoSPEED
3292
Obejrzyj
Kilka gwiazd z rożnych dyscyplin (Alonso - F1, Yuvraj - Krykiet, Aguero - Piłka nożna, Rickie - golf) postanawia zmierzyć się w zwyczajnym biegu na bieżni. To co dla jednych jest morderczym treningiem, dla innych jest dopiero...
Jak stracić szacunek kibiców w dwie sekundy Jak stracić szacunek kibiców w dwie sekundy
Jak stracić szacunek kibiców w dwie sekundy
3900
Obejrzyj
Na tym materiale Mahiedine Mekhissi właśnie wygrał mistrzostwa europy w biegu na 3000m. Swoją radość zamanifestował w dziwny sposób - wytrącając ręcznik z ręki maskotki, wewnątrz której siedzi 14letnia dziewczynka.
Kaczka biegaczka Kaczka biegaczka
Kaczka biegaczka
4583
Obejrzyj
Brakuje wam kompana do spacerów, rozważcie zakup kaczki! Widząc jak dobrze dotrzymuje tempa i jak słodko przy tym wygląda, wątpię, że znajdziecie coś lepszego
Krowy i zdalnie sterowany samochód Krowy i zdalnie sterowany samochód
Krowy i zdalnie sterowany samochód
4249
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że krowy to nudne stworzenia to koniecznie musicie zobaczyć ten filmik!
Poranny jogging w Rosji Poranny jogging w Rosji
Poranny jogging w Rosji
3657
Obejrzyj
Bieganie z rana na gołej klacie to nic dziwnego w Rosji, szczególnie gdy ostatnie wiadro spirytusu się skończyło albo złamała się chochla do nalewania.