Tag błąd - śmieszne filmiki

Matura to bzdura - Język polski Matura to bzdura - Język polski
Matura to bzdura - Język polski
6685
Obejrzyj
Matura tuż, tuż, ale w ostatnich godzinach przed egzaminem dojrzałości warto się nieco odstresować i potwierdzić przed samym sobą, że Twój stan wiedzy wcale nie jest tragiczny... przynajmniej na tle bohaterów tej krótkiej...
Wiedźmin 3: Płotka DLC Wiedźmin 3: Płotka DLC
Wiedźmin 3: Płotka DLC
2619
Obejrzyj
Płotka, czyli koń (a w zasadzie konie) znany z serii książek oraz gier o Wiedźminie, doczekała się własnych, internetowych legend. Jedna z teorii mówi nawet, że wszystkie graficzne błędy z udziałem zwierzaka... były celowe.
10 literówek wartych miliony 10 literówek wartych miliony
10 literówek wartych miliony
2498
Obejrzyj
Błędy zdarzają się każdemu, ale w biznesie lub polityce często oznaczają ogromne konsekwencje, na przykład finansowe. Przed wami lista 10 literówek, które kosztowały miliony. Zapraszamy!
Zabiją Cię... Zabiją Cię...
Zabiją Cię...
2614
Obejrzyj
Pierwsza część Gwiezdnych Wojen uważana jest za najgorszą część całej serii. Na szczęście polscy tłumacze postanowili nieco urozmaicić oglądanie tego filmu i najwidoczniej nie zauważyli błędu w tekście.
10 błędów w filmach historycznych 10 błędów w filmach historycznych
10 błędów w filmach historycznych
5041
Obejrzyj
Łatwo o błąd w filmie. Zdarzały się one wielokrotnie nawet najlepszym i najbardziej znanym scenarzystom oraz reżyserom. Filmy historyczne maja to do siebie, że tutaj istnieje o wiele większa szansa na popełnienie błędu, który...
Szyfr Komorowskiego Szyfr Komorowskiego
Szyfr Komorowskiego
2332
Obejrzyj
Pewien student wpada na trop ogromnej afery, której część stanowią przejęzyczenia i błędy byłego prezydenta, Bronisława Komorowskiego. W tym samym czasie zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które tylko potwierdzają teorię.
Błędy i glicze, które wyszły grom na dobre Błędy i glicze, które wyszły grom na dobre
Błędy i glicze, które wyszły grom na dobre
4392
Obejrzyj
Każdy z graczy w swojej karierze spotkał się z błędami lub tzw. gliczami. Wspomniane elementy nie są zmorą tylko i wyłącznie nowych gier i towarzyszyły rynkowi wirtualnej rozrywki od początku jego istnienia. Niejednokrotnie...
Wpadki w filmach Wpadki w filmach
Wpadki w filmach
4858
Obejrzyj
Zgodnie z tym co mówi prowadzący, wpadki w filmach zdarzają się bardzo często, ale będąc zaangażowanym w jego oglądanie trudno je wychwycić. Przed wami kilka z nich. Niektóre doskonale znane już sieci, a niektóre mniej.
Śmieszne błędy w grach Śmieszne błędy w grach
Śmieszne błędy w grach
3754
Obejrzyj
Można nie lubić błędów grach, ale można z nich zrobić użytek. Zamiast irytować się na różnorakie błędy, możemy się z nich po prostu pośmiać.
Śmieszne Śmieszne "glitche", czyli krótkie błędy w grach cz. 3
Śmieszne "glitche", czyli krótkie błędy w grach cz. 3
3561
Obejrzyj
Zdarza się, że programiści gier nie przewidzą pewnych sytuacji i wtedy można naprawdę się pośmiać. Przed Wami błędy w grach, od których można dostać bólu brzucha ze śmiechu.
Zabawne glitche z gier Zabawne glitche z gier
Zabawne glitche z gier
3430
Obejrzyj
Gry nie zawsze działają tak, jak założyli sobie ich twórcy. Często zdarzają się jakieś błędy lub usterki. Na szczęście większość z nich jest po prostu zabawna! Szczery Jerry zebrał najzabawniejsze glitche z gier.
Śmieszne Śmieszne "glitche", czyli krótkie błędy w grach
Śmieszne "glitche", czyli krótkie błędy w grach
3731
Obejrzyj
Kompilacja ciekawych, śmiesznych, ale też dziwnych błędów w różnych grach. Podziwiamy ludzi, którzy znajdują takie błędy, to dla nich taka wgra w grze.
Błędy językowe Błędy językowe
Błędy językowe
22
1
4938
Obejrzyj
Obudźcie w sobie swoich słownikowych obrońców, dzięki kolejnemu filmikowi. Jak zobaczycie, błędy językowe zdarzają się każdemu. Sprawa zaczyna się komplikować, kiedy jednej osobie przeszkadza to za bardzo. Zobaczcie jak kończy...
Czynności, które zazwyczaj robimy źle Czynności, które zazwyczaj robimy źle
Czynności, które zazwyczaj robimy źle
2756
Obejrzyj
W teorii, szansa prawidłowego podłączenia urządzenia USB wynosi 50%. W praktyce jednak rzadko się to udaje. Zobaczcie jakie jeszcze czynności ludzie zazwyczaj robią źle.
"Najwienkrze błendy w jenzyku polskim" - Polimaty
"Najwienkrze błendy w jenzyku polskim" - Polimaty
3745
Obejrzyj
Polimaty wraca z kolejnym wartościowym nagraniem. Język polski jest jednym z najtrudniejszych na świecie. Warto więc rzucić okiem na najczęstsze błędy popełniane przez Polaków.
Głupoty w reklamach - AdBuster Głupoty w reklamach - AdBuster
Głupoty w reklamach - AdBuster
4094
Obejrzyj
Kolejne nagranie AdBustera bezlitośnie rozprawiające się z głupimi reklamami telewizyjnymi. Zobacz jakie błędy pojawiają się w arcydziełach agencji reklamowych i co można znaleźć w soczewicy.