Tag bobson - śmieszne filmiki

Pomożesz mi? Pomożesz mi?
Pomożesz mi?
2035
Obejrzyj
Jeśli nie wydaje się Wam podejrzane grzebanie drutem w samochodzie, to coś z Wami nie tak. Sprawa niby wygląda inaczej, kiedy prosi o to piękna dziewczyna, ale coś i tak tu śmierdzi. Zobaczcie kolejny dowcip od Bobsona.
Nieświadomy taniec Nieświadomy taniec
Nieświadomy taniec
1864
Obejrzyj
Na ślepo pewne rzeczy idą znacznie gorzej, a już zwłaszcza kiedy ktoś nas wkręca. Bobson postanowił wyciąć numer parze dziewczyn. Ich zadanie nie będzie łatwe, ponieważ muszą na ślepo przydeptać balon w trakcie tańca.
Jak ludzie reagują na zbłąkanego wędrowca Jak ludzie reagują na zbłąkanego wędrowca
Jak ludzie reagują na zbłąkanego wędrowca
2085
Obejrzyj
Wigilijna tradycja nakazuje pozostawienie dodatkowego nakrycia dla zbłąkanego wędrowca, ale czy ma to jakieś praktyczne zastosowanie? Bobson postanowił sprawdzić, czy ktoś go przyjmie w wigilijny wieczór. Czy ludzie są chętni...
Czy okazja czyni złodzieja? Czy okazja czyni złodzieja?
Czy okazja czyni złodzieja?
2162
Obejrzyj
Czy jeśli mamy szansę, to jesteśmy w stanie oszukać każdego? Czy jesteśmy na tyle chciwi, by oszukać biednego sprzedawcę? Postanowił to sprawdzić Bobson, który wydaje klientom znacznie więcej reszty niż powinien.
Kradzież stówy - Bobson Prank Kradzież stówy - Bobson Prank
Kradzież stówy - Bobson Prank
2602
Obejrzyj
Nieraz nasi polscy youtuberzy sprawdzali uczciwość przechodniów. Do grona pechowców, którzy trafili na nieuczciwych Polaków dołączył Bobson. Zobaczcie jak żart z gubieniem stówy, zmienił się w kradzież.
Kuchenne Ewolucje - Bobson Prank Kuchenne Ewolucje - Bobson Prank
Kuchenne Ewolucje - Bobson Prank
2901
Obejrzyj
Kiedy ludzie są w telewizji potrafią kłamać ze zwykłej uprzejmości. No bo w końcu co powiedzieć o restauracji, która przechodzi rewolucje i właśnie częstuje nas swoimi nowymi specjałami? Sprawdzi to Bobson, podając ludziom...
Rozmowa przez telefon - Bobson Prank Rozmowa przez telefon - Bobson Prank
Rozmowa przez telefon - Bobson Prank
4236
Obejrzyj
Lepiej nie podsłuchiwać o czym inni rozmawiają przez telefon, bo można się tylko najeść strachu. Udowodni Wam to Bobson wraz z jego najnowszym dowcipem, w którym rozmawia przez telefon o rzeczach bardzo bliskich niektórym...
Bobson - Bombowy żart Bobson - Bombowy żart
Bobson - Bombowy żart
3748
Obejrzyj
Jeśli jesteście w towarzystwie Bobsona to lepiej nie miejcie przy sobie ognia. Jak się okazuje koleś lubi podpalać różne niezidentyfikowane materiały. Czy jego bomba wybuchnie? Lepiej sami się przekonajcie jak reagują ludzie na...
Wypadający prezent Wypadający prezent
Wypadający prezent
3270
Obejrzyj
Bobson znowu atakuje. Tym razem biedni przechodnie będą wkręceni w zniszczenie jego "ukochanego" prezentu urodzinowego. Co by nie mówić, nikt nie lubi psuć czyichś urodzin. Zobaczcie reakcję ludzi na wypadający prezent.
Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub jak ten Pan tutaj Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub jak ten Pan tutaj
Śpiewać każdy może, trochę lepiej lub jak ten Pan tutaj
2408
Obejrzyj
Kolejny wkręt Bobsona. Tym razem śpiewa w publicznych miejscach zwracając na siebie uwagę wszystkich ludzi, którzy mają sprawne uszy. Jak reagować na takich ludzi? W metrze można wypchnąć z pociągu, ale co zrobić na placu?