Tag budowa - śmieszne filmiki

Szwagry: Zabawne historie #2 Szwagry: Zabawne historie #2
Szwagry: Zabawne historie #2
13596
Obejrzyj
Najnowszy odcinek przygód Szwagrów. Tym razem mamy okazję poznać historię małżeńskich perypetii Antka oraz budowy latryny. Widać, że chłopaki są w formie i mamy nadzieję, że nie zabraknie im pomysłów.
Krystyna Czubówna obserwuje robotników Krystyna Czubówna obserwuje robotników
Krystyna Czubówna obserwuje robotników
3731
Obejrzyj
Robotnicy to niezwykły gatunek, który pomimo wszelkich obserwacji nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Zwłaszcza jego zdolność do obijania się i robienia przerwy za przerwą. Krystyna Czubówna przedstawi nam bliżej ten niezwykły...
Polacy też potrafią współpracować Polacy też potrafią współpracować
Polacy też potrafią współpracować
3044
Obejrzyj
Praca na budowie to nie przelewki i przydaje się przy niej wyczucie rytmu. Wystarczy popatrzeć na tych jegomości, którzy całkiem nieźle się zgrali w pracy.
Jak zbudować prosty pociąg magnetyczny Jak zbudować prosty pociąg magnetyczny
Jak zbudować prosty pociąg magnetyczny
3735
Obejrzyj
Najprostsze pomysły są zawsze najlepsze i mogą przynieść bardzo dużo frajdy. Nie inaczej jest w tym przypadku, ponieważ zwykłe baterie i sprężyna mogą się zmienić w niezłą zabawkę. Przekonajcie się sami.
Idealny sposób na wykorzystanie taczki Idealny sposób na wykorzystanie taczki
Idealny sposób na wykorzystanie taczki
5037
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś czemu budowa czegokolwiek trwa tak długo? Teraz macie szansę się dowiedzieć chociaż części prawdy, o tym fenomenie.
Działający traktor z klocków Lego Działający traktor z klocków Lego
Działający traktor z klocków Lego
6869
Obejrzyj
Lego to niesamowita zabawka, która daje całe mnóstwo możliwości, o ile potrafi się je wykorzystać. Jeden z fanów klocków postanowił zbudować niesamowity, w pełni funkcjonalny traktor Ursusa. Zobaczcie go w akcji.
Typowy metal na budowie Typowy metal na budowie
Typowy metal na budowie
4304
Obejrzyj
Jeśli myślicie o zatrudnieniu metala do budowy domu, to przemyślcie sprawę. No bo chcecie oglądać, to ciągłe machanie łbem na prawo i lewo? Co by nie mówić, ten koleś nie ma pojęcia o BHP. Przekonajcie się sami.
Plac budowy pozostawiony na noc Plac budowy pozostawiony na noc
Plac budowy pozostawiony na noc
3372
Obejrzyj
Firmy budowlane w Polsce coraz częściej odwalają fuszerkę, zamiast prawdziwej, rzetelnej roboty. Chcecie dowodów? Proszę bardzo. Zobaczcie jak wygląda plac budowy na jednym z wrocławskich skrzyżowań.
Wielka partyjka Jengi przy użyciu sprzętu budowlanego Wielka partyjka Jengi przy użyciu sprzętu budowlanego
Wielka partyjka Jengi przy użyciu sprzętu budowlanego
3833
Obejrzyj
Nie jest łatwo reklamować ciężki sprzęt budowlany. Niby można by było puścić reklamówkę w telewizji, ale myślę że odniosłoby to kiepski skutek. Lepiej zrobić coś szalonego i nietuzinkowego. Ludziom od marketingu tym razem się...
Ten chłopak po raz pierwszy widzi kropkę laserową Ten chłopak po raz pierwszy widzi kropkę laserową
Ten chłopak po raz pierwszy widzi kropkę laserową
3816
Obejrzyj
Myślicie, że tylko koty uganiają się za kropką laserową? A co jeśli Wam powiem, że ludzie, którzy widzą ją po raz pierwszy też?
Typowy dzień na rosyjskiej budowie Typowy dzień na rosyjskiej budowie
Typowy dzień na rosyjskiej budowie
19
1
9073
Obejrzyj
W Rosji chyba często się nudzi ludziom, bo często wpadają na dziwne i szalone pomysły. Wystarczy popatrzeć na to, co wyprawiają rosyjscy robotnicy. No bo przecież zawsze można znaleźć znowu nowy sposób na odpalenie papierosa,...
Miley Cyrus oczami budowlańców Miley Cyrus oczami budowlańców
Miley Cyrus oczami budowlańców
3089
Obejrzyj
Gdy bierzesz się za coś na poważnie musisz wiedzieć, że prędzej czy później ocenią to fachowcy. Nie inaczej jest w przypadku Miley Cyrus i jej przygód na placu budowy. Budowlańcy po prostu musieli to skomentować.
Bardzo ekonomiczna koparka Bardzo ekonomiczna koparka
Bardzo ekonomiczna koparka
2975
Obejrzyj
Posiadanie odpowiedniego sprzętu na budowie to połowa sukcesu. Trzeba jeszcze umieć go poprawnie używać. Kierownik tej budowy najwyraźniej ceni bardziej ludzkie mięśnie niż maszynę.
Karuzela na budowie Karuzela na budowie
Karuzela na budowie
2525
Obejrzyj
Praca fizyczna jest wyczerpująca i nudna. Panowie postanowili zorganizować sobie rozrywkę za pomocą dostępnego sprzętu. Zobaczcie jak można się bawić w specyficzny sposób i jakie są tego skutki.
Wypadek przy wciąganiu buldożera przez dźwig Wypadek przy wciąganiu buldożera przez dźwig
Wypadek przy wciąganiu buldożera przez dźwig
5637
Obejrzyj
Prace na budowie mają to do siebie, że zdarzają się tam wypadki. Co może się stać gdy dźwig unosi ciężkiego buldożera? To zobaczycie na tym filmiku.
Wybudować pociąg w piwnicy Wybudować pociąg w piwnicy
Wybudować pociąg w piwnicy
2856
Obejrzyj
W krajach, w których kolej żelazna działa sprawniej, są prawdziwi fani transportu pociągiem. W tym przypadku maniak postanowił wybudować sobie w piwnicy swój własny, prywatny przedział pociągu.