Tag cenzura - śmieszne filmiki

Mitologia Słowian Mitologia Słowian
Mitologia Słowian
8248
Obejrzyj
W szkole, a szczególnie na pierwszy etapach poważniejszej edukacji jesteśmy bombardowani informacjami o mitologii greckiej, rzymskiej lub okazjonalnie skandynawskiej. Niestety pomijana jest "nasza" mitologia, czyli ta związana...
Rozmowy cenzurowane Rozmowy cenzurowane
Rozmowy cenzurowane
3631
Obejrzyj
Cenzura w wypowiedzi, wstawiona nawet przy zwykłym słowie, często zmienia kontekst, w jakim taką wypowiedź możemy odebrać. Na celownik zostali wzięci polscy celebryci i aktorzy. Co z tego wyszło? Przekonajcie się sami!
Historia bez cenzury - Wikingowie Historia bez cenzury - Wikingowie
Historia bez cenzury - Wikingowie
2173
Obejrzyj
Jak wyglądałby stereotypowy wiking? Niezależnie od tego ile osób byśmy zapytali, znaczna większość odpowiedzi pewnie by się pokrywała. Jak natomiast było w rzeczywistości? Przekonajcie się sami!
Ocenzurowany Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
25
3
8180
Obejrzyj
Co z filmami dla dzieci może zrobić niepotrzebna cenzura? To bardzo proste, może zamienić je w plejadę dziwnych sytuacji i niedomówień. Więcej Wam nie zdradzimy, więc lepiej sami przekonajcie się, jak wygląda ocenzurowany...
Cenzura - Polimaty Cenzura - Polimaty
Cenzura - Polimaty
2554
Obejrzyj
Polimaty tym razem postanowił zaprezentować nam historię cenzury. Od czasów starożytnych, po XX wiek - będziecie mogli zapoznać się z tym o czym w szkole nie uczą.