Tag ciężarówka - śmieszne filmiki

Ciężarówka niszczyciel Ciężarówka niszczyciel
Ciężarówka niszczyciel
24 marca 2016
3223
Obejrzyj
Wybuchy, zniszczenie, destrukcja i totalna rozwała! Pogromcy mitów stworzyli ciężarówkę taran przeznaczoną do zniszczenia wszystkiego na jej drodze. Oto próbka jej możliwości. Chcielibyście się taką przejechać?
Kompilacja porażek oraz wygranych z udziałem ciężarówek Kompilacja porażek oraz wygranych z udziałem ciężarówek
Kompilacja porażek oraz wygranych z udziałem ciężarówek
12 marca 2016
2337
Obejrzyj
MonthlyFails stworzyło nietypową kompilację z udziałem ciężkiego, drogowego sprzętu. Dlaczego nietypową? Ponieważ znajdziecie tutaj nie tylko porażki, ale również sytuacje, które można uznać za wygrane.
Kompilacja z wypadkami dużych maszyn Kompilacja z wypadkami dużych maszyn
Kompilacja z wypadkami dużych maszyn
9 lutego 2016
2745
Obejrzyj
Duże jest piękne, przynajmniej jeżeli o wypadki chodzi. Im większa lub dotkliwsza rozwałka w kompilacji tym lepiej. Tym razem kompilacja wypadków z udziałem dużych maszyn i pojazdów. Zapraszamy!
Jak pozbyć się zawalidrogi? Jak pozbyć się zawalidrogi?
Jak pozbyć się zawalidrogi?
27 stycznia 2016
3046
Obejrzyj
Nie znamy całej sytuacji, ale finał był taki, że kierowca osobowego samochodu próbował zajeżdżać drogę 18tonowej ciężarówce. Jak poradzić sobie z kimś takim i to bezkolizyjnie? Przed wami odpowiedź.
Zmieści się czy nie? Zmieści się czy nie?
Zmieści się czy nie?
16 stycznia 2016
2603
Obejrzyj
Trzymająca w napięciu historia o mijaniu się samochodu i ciężarówki. Filmik należy obejrzeć do końca, bo w innym wypadku efekt całkowicie ulatuje. Na końcu mała niespodzianka.
Nowa reklama Volvo Nowa reklama Volvo
Nowa reklama Volvo
10 grudnia 2015
3881
Obejrzyj
Pomysłowa reklama Volvo, pełna destrukcji i zniszczenia. Nie dosłownie, ale "za kierownicą" 18 tonowej ciężarówki zasiada 4 letnia dziewczynka. Skoro maszyna przetrwała jazdę z nią, to tym bardziej przetrwa ekstremalną jazdę,...
Błotem po szybie Błotem po szybie
Błotem po szybie
23 października 2015
2512
Obejrzyj
Na drodze może spotkać nas wiele niespodzianek, ale chyba mało kto mógłby spodziewać się "błotnej" kolizji w takim wydaniu. Wyobraźcie sobie co by było gdyby taką masą oberwał człowiek.
Podrzucanie przyczepy w GTA V Podrzucanie przyczepy w GTA V
Podrzucanie przyczepy w GTA V
22 września 2015
3245
Obejrzyj
Skończyliście już główną fabułę? Multiplayer coraz mniej was zaskakuje. Niektórzy znaleźli na to sposób poprzez nową zabawę, do której potrzebna jest ciężarówka z przyczepą oraz ładunki C4.
50 metrów lotu ciężarówką - rekord świata! 50 metrów lotu ciężarówką - rekord świata!
50 metrów lotu ciężarówką - rekord świata!
2 sierpnia 2015
2306
Obejrzyj
Pewien Pan, podczas imprezy w stanie Montana, pobił rekord skoku ciężarówką - ciągnikiem widłowym, jeżeli komuś zależałoby na detalach. Kierowca nazywa się Gregg Godfrey i przeleciał swoim pojazdem 50 metrów, pomiędzy dwoma...
Próba przebicia się przez zaporę Próba przebicia się przez zaporę
Próba przebicia się przez zaporę
11 kwietnia 2015
2185
Obejrzyj
Krótki filmik przedstawiający test drogowej zapory, która na co dzień używana jest w amerykańskich bazach wojskowych. Sprawa jest prosta, a do pojedynku z przeszkodą stanęła ciężarówka. Jaki był efekt? Sprawdźcie sami!
Wypadki na drodze z udziałem ciężarówek Wypadki na drodze z udziałem ciężarówek
Wypadki na drodze z udziałem ciężarówek
25 marca 2015
2143
Obejrzyj
Kompilacje z nagraniami, na których uchwycony wypadki samochodowe nie są nikomu obce. Tym razem kaliber wypadków zdecydowanie się zwiększa, ponieważ filmik dotyczy tylko samochodów ciężarowych.
Szybka nauczka Szybka nauczka
Szybka nauczka
25 marca 2015
2220
Obejrzyj
Policja słynie z tego, że w miejscach gdzie jest potrzebna pojawia się za późno. Tym razem stanęli na wysokości zadania, a złośliwego kierowcę szybko spotkała kara. Domyślam się jak głośna była fala śmiechu na CB radio.
Skoki ciężarówką są lepsze od skoków samochodem Skoki ciężarówką są lepsze od skoków samochodem
Skoki ciężarówką są lepsze od skoków samochodem
23 listopada 2014
3301
Obejrzyj
W co drugim filmie głównym bohater skacze samochodem przez przepaść, budynek, małego pieska, cokolwiek co jest słodkie i bezbronne albo wielkie i ma zaraz wybuchnąć... Nuda! Pora na coś znacznie ciekawszego. Ekipa Lotus F1...
Bliskie spotkanie z przeznaczeniem Bliskie spotkanie z przeznaczeniem
Bliskie spotkanie z przeznaczeniem
10 października 2014
3419
Obejrzyj
Nie łatwo jest oszukać przeznaczenie, ale na pewno jest się z czego cieszyć kiedy już się uda. Kilka sekund później tych dwóch jegomościów musiało by sobie radzić z żywicą na tapicerce i nie tylko. Przekonajcie się sami.
Jak ugasić płonącego TIRa. Jak ugasić płonącego TIRa.
Jak ugasić płonącego TIRa.
5 lipca 2014
3279
Obejrzyj
Co może się stać z ciężarówką, której nie mogą ugasić wozy strażackie? Do tego potrzeba jakiegoś wyjścia awaryjnego. Na szczęście straż pożarna na Alasce potrafi radzić sobie z takimi sytuacjami. Zobaczcie w jaki sposób.
Herkules z Rosji Herkules z Rosji
Herkules z Rosji
17 maja 2014
3188
Obejrzyj
Myślicie, że w Rosji brak paliwa to problem? Nic bardziej mylnego wystarczy tylko odrobina dobrej rosyjskiej wódki i pogonienie Saszy by wyszedł z ciężarówki. Zobaczcie jak radzą sobie Rosjanie, kiedy bak świeci pustkami.