Tag ćwiczenie - śmieszne filmiki

Woda HeavyBubbles Woda HeavyBubbles
Woda HeavyBubbles
2597
Obejrzyj
Każdy chciałby być najsilniejszym człowiekiem na świecie, ale to nie taka łatwa sprawa. Trzeba robić określone rzeczy by zbliżyć się do tego celu, a jedną z nich jest regularne picie wody HeavyBubbles!
LessAir - Just do Nothing LessAir - Just do Nothing
LessAir - Just do Nothing
15
5
2870
Obejrzyj
Początek roku to także początek i często koniec noworocznych postanowień. Wśród męskiej części najczęściej takim postanowieniem jest regularne ćwiczenie. Z zestawem marki LessAir ćwiczenia będą o wiele przyjemniejsze.
Samotny facet przychodzi do siłowni Samotny facet przychodzi do siłowni
Samotny facet przychodzi do siłowni
2986
Obejrzyj
Początki na siłowni bywają trudne, dlatego wskazane jest by rozpoczynać przygodę z nią pod okiem profesjonalisty. Bohater filmiku postanowił sobie taki zabieg darować i przejść bezpośrednio do swoich ulubionych ćwiczeń.
Wyższy poziom łucznictwa Wyższy poziom łucznictwa
Wyższy poziom łucznictwa
2438
Obejrzyj
Lars Andersen to człowiek, którego pasją jest łucznictwo. Nie jest to typowe łucznictwo, które znamy z Olimpiady, oj nie. Pan Andersen przestudiował mnóstwo książek i ćwiczył wiele lat, by strzelać niczym Legolas.
Taniec przy podciąganiu Taniec przy podciąganiu
Taniec przy podciąganiu
2821
Obejrzyj
Większość z nas ma problem żeby unieść cielsko na drążku, ale ta dziewczyna nie ma z tym problemu. Żeby urozmaicić sobie podciąganie postanowiła przy okazji potańczyć. Trzeba przyznać, że robi to niesamowite wrażenie.
Jak być draniem na siłowni Jak być draniem na siłowni
Jak być draniem na siłowni
3704
Obejrzyj
Większość osób raczej szanuje innych, którzy ćwiczą na siłowni. Jednakże ten jegomość chyba nawet nie potrafi powiedzieć, co to może być ten "szacunek". Wystarczy spojrzeć na to co zrobił.
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
Jak sprytnie wybrnąć z upadku na bieżni
11890
Obejrzyj
Wypadki chodzą po ludziach, a już zwłaszcza na siłowni. Na szczęście dzięki opanowaniu i szybkiemu myśleniu, można łatwo wybrnąć z żenującej sytuacji. Najlepiej pokaże to Wam ten koleś.
Domowe treningi z dziewczyną Domowe treningi z dziewczyną
Domowe treningi z dziewczyną
4674
Obejrzyj
A my się ciągle zastanawiamy czemu nam nie wychodzą ćwiczenia... Potrzebujemy po prostu dobrej partnerki. Jaco Excellence i Natalia Cichos pokażą Wam jak powinno się ćwiczyć parze.
Wyciskanie szyją Wyciskanie szyją
Wyciskanie szyją
2846
Obejrzyj
Kiedy ćwiczycie na siłowni by wszystko robić na... Nie na sto procent, ale na masę! No i oczywiście przyda się jeszcze, by robić to bezpiecznie, o czym zapomniał ten jegomość. Zobaczcie, że asekuracja jest bardzo ważna przy...
Śmieciowe żarcie na siłowni Śmieciowe żarcie na siłowni
Śmieciowe żarcie na siłowni
3257
Obejrzyj
Kiedy na siłce dajesz z siebie siódme poty, przydałoby się wrzucić coś na ząb. A czemu by nie wielki tort czekoladowy? W końcu i tak spalisz te wszystkie niepotrzebne kalorie. Proste i bardzo logiczne rozwiązanie, ale mógłby...
Wiśta wio, człowiek! Wiśta wio, człowiek!
Wiśta wio, człowiek!
3202
Obejrzyj
Koty to dziwne stworzenia. Uwielbiają łapać wszystko co się rusza i dostatecznie przyciągnie ich uwagę. Czasami nie kończy się to dla nich najlepiej. Zobaczcie, jak ten kot postanowił urządzić sobie małe rodeo na swoim...
Kryspin i jego bardzo osobisty trening Kryspin i jego bardzo osobisty trening
Kryspin i jego bardzo osobisty trening
4725
Obejrzyj
Kryspin jest nową, samozwańczą gwiazdą internetu. Mimo to, ma już kilku fanów (nie licząc jego mamy oczywiście), którzy chcą znać sekret jego muskularnej sylwetki. Przekonajcie się, jak można uzyskać taką samą muskulaturę.