Tag cyanide happiness - śmieszne filmiki

Cyanide & Happiness: Ślady Cyanide & Happiness: Ślady
Cyanide & Happiness: Ślady
12
8
5230
Obejrzyj
Cyanide najwidoczniej wraca do warsztatu Pawlikowych Fandubów! Tym razem opowieść, w której można nawet odnaleźć pouczający morał. Przed obejrzeniem zalecany dobry humor i dystans do kwestii religijnych.
Cyanide & Happiness: Kubek Cyanide & Happiness: Kubek
Cyanide & Happiness: Kubek
4016
Obejrzyj
W sytuacji, kiedy świat stoi na krawędzi zagłady ratunkiem może okazać się nawet jeden zwykły kubek. Pamiętajcie o tym, bo może właśnie wy wybawicie kiedyś świat z opresji!
Cyanide & Happiness: Bad-man Początek Cyanide & Happiness: Bad-man Początek
Cyanide & Happiness: Bad-man Początek
2549
Obejrzyj
Każdy superbohater ma swoją historię. Niektórzy zostali nimi z przypadku, niektórzy ponieważ tego wymagała sytuacja. Cyanide postanowiło przedstawić historię swojego bezimiennego bohatera, które nazwaliśmy "Bad-man". Zapraszamy!
Cyanide & Happiness: walka na pięści Cyanide & Happiness: walka na pięści
Cyanide & Happiness: walka na pięści
18
3
3837
Obejrzyj
Nic tak nie jednoczy jak szczere wyzwanie przed ogromną publiką. Kiedy jeszcze jest to wyznanie na tle bójki na pięści... cóż, wtedy mowa o podwójnych atrakcjach. Zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness - Śmierć Plus Cyanide & Happiness - Śmierć Plus
Cyanide & Happiness - Śmierć Plus
3250
Obejrzyj
Czy warto poczekać czy może zdecydować się na ulepszony pakiet Śmierć Plus? Filmik da na odpowiedź, która śmierć jest lepsza.
Cyanide & Happiness: Człowiek-mól Cyanide & Happiness: Człowiek-mól
Cyanide & Happiness: Człowiek-mól
3278
Obejrzyj
Nie wszystkich superbohaterów można wrzucić do jednego worka i nie ulega to wątpliwości. Jeżeli mowa o superbohaterze stworzonym przez Cyanide... to mamy stuprocentową pewność, że będzie on inny niż wszyscy.
Cyanide & Happiness: Więzienie Cyanide & Happiness: Więzienie
Cyanide & Happiness: Więzienie
26
1
4469
Obejrzyj
Więzienie to zupełnie inny świat i obowiązują w nim zupełnie inne zasady. Jeżeli jest to więzienie stworzone przez ekipę C&H to jest ono nawet podwójnie inne. Dlaczego? Przekonajcie się koniecznie!
Cyanide & Happiness: Klasa Cyanide & Happiness: Klasa
Cyanide & Happiness: Klasa
4075
Obejrzyj
Kiedy po kryjomu bawisz się czymś w klasie, musisz uważać aby nie zauważył tego nauczyciel. Trudno powiedzieć jak zareaguje i istnieje ryzyko, że będziesz musiał "podzielić" się tym z całą swoją klasą.
Cyanide & Happiness: Palenie Cyanide & Happiness: Palenie
Cyanide & Happiness: Palenie
2680
Obejrzyj
Palenie w samochodzie drażni większość kierowców, w tym wszystkich niepalących. Cyanide oczywiście nie mogło pójść na łatwiznę i musieli podobną sytuację pokazać na swój, charakterystyczny sposób.
Cyanide & Happiness: Robak Winston Cyanide & Happiness: Robak Winston
Cyanide & Happiness: Robak Winston
2537
Obejrzyj
Chcielibyście wybrać się w podróż do świata ostatnio czytanej książki, czasopisma czy gazety? Magiczny Robak Winston mógłby to umożliwić, ale robaki to bardzo podstępne stworzenia...
Cyanide & Happiness: Podsłuch Cyanide & Happiness: Podsłuch
Cyanide & Happiness: Podsłuch
2994
Obejrzyj
Podsłuchy i prowokacje to część policyjnej pracy, w szczególności dla policjantów pracujących pod przykrywką. Tym razem miało być podobnie, ale to przecież Cyanide & Happiness, tutaj nie mogło pójść z górki.
Cyanide & Happiness: Bunker Blaster Cyanide & Happiness: Bunker Blaster
Cyanide & Happiness: Bunker Blaster
19
2
2963
Obejrzyj
Do sklepu z grami video wraca niezadowolony klient twierdząc, że jego gra nie działa. Wraz ze sprzedawcą postanawiają to sprawdzić na miejscu, a gra okazuje się dość nietypowym symulatorem...
Cyanide & Happiness: zabezpieczenie Cyanide & Happiness: zabezpieczenie
Cyanide & Happiness: zabezpieczenie
35
1
6577
Obejrzyj
To, że masz zabezpieczenie nie oznacza, że zawsze spełni ono swoją funkcję. Absurdalna wpadka w wykonaniu Cyanide & Happiness!
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
Cyanide & Happiness: zakochany Smutny Larry
2612
Obejrzyj
Wiele osób marzy o romansie rodem ze starego filmu w klimacie noire. Jeżeli jesteś urodzonym pechowcem i pesymistą w każdym calu, niekoniecznie warto próbować podrywu w tym stylu.
Cyanide & Happiness: zaklinacz duchów Cyanide & Happiness: zaklinacz duchów
Cyanide & Happiness: zaklinacz duchów
2767
Obejrzyj
Zaklinacze duchów twierdzą, że umieją nawiązać kontakt ze światem zmarłych i usłyszeć ich głosy. Nie zawsze to co usłyszą podoba się osobom, na których zlecenie to robią.
Cyanide & Happiness: Spadamy! Cyanide & Happiness: Spadamy!
Cyanide & Happiness: Spadamy!
3258
Obejrzyj
W chwilach, kiedy wydaje się nam, iż nie ma już żadnego ratunku, często silimy się na chwilę szczerości. Niestety, czasami prawda może przerosnąć nas samych lub role mogą się odwrócić, tak jak w tym przypadku.