Tag disco - śmieszne filmiki

Birthday Trap - Z Dupy i R.A.U. Birthday Trap - Z Dupy i R.A.U.
Birthday Trap - Z Dupy i R.A.U.
2943
Obejrzyj
Niech nie zmyli Was angielski tytuł, bo to nie kto inny jak Wasz ulubiony Człowiek Warga oraz R.A.U. Prowadzący kanał "Z Dupy" miał dość próśb użytkowników o to, żeby składać komuś na wizji życzenia, więc postanowił nagrać na...
Najnowszy hit disco polo! Najnowszy hit disco polo!
Najnowszy hit disco polo!
4115
Obejrzyj
W Disco Polo jest tylko jedna zasada: brak zasad! Potwierdza to tylko i wyłącznie fakt, że możemy usłyszeć piosenkę na każdy temat. Majteczki w kropeczki, cztery osiemnastki, czy inne "genialne" hity. Jak się okazuje można...
Hity DISCO POLO! Hity DISCO POLO!
Hity DISCO POLO!
5348
Obejrzyj
Cyber Marian i Szwagry postanowili zapoznać was z kawałkiem polskiej historii jakim jest... Disco Polo! Poznajcie największe hity, tego niegdyś bardziej docenionego gatunku muzyki.
Teledyski do rożnych gatunków muzyki Teledyski do rożnych gatunków muzyki
Teledyski do rożnych gatunków muzyki
2590
Obejrzyj
Cybermarian wziął na warsztat popularne gatunki muzycznych, ale też kilka mniej popularnych. Widzimy jakie schematy powtarzają się w każdym teledysku. Powiedz mi gatunek muzyczny, a ja powiem Ci jaki będzie teledysk.
Król disco na torze Król disco na torze
Król disco na torze
7758
Obejrzyj
Kierowca motocyklu chyba przypadkiem znalazł się na tym wyścigu. Może powinien podjeść bardziej profesjonalnie do swojego tańca.
Disco Polo - Czerwone i Bure 2008 Disco Polo - Czerwone i Bure 2008
Disco Polo - Czerwone i Bure 2008
7386
Obejrzyj
Kolejna parodia zachodniego utworu raperskiego z podłożoną piosenką disco polo. Oczywiście w jednej z ról głównych Snoop Dog. Warto zobaczyć.
Czeskie disco Czeskie disco
Czeskie disco
16717
Obejrzyj
Coś w stylu naszego disco polo. Facet wygląda trochę jak tańczący święty mikołaj który wypij se parę mocnych piwek, ale nie da się ukryć, że nieźle im to wyszło.