Tag dom - śmieszne filmiki

Gdy mamy nie ma w domu Gdy mamy nie ma w domu
Gdy mamy nie ma w domu
3121
Obejrzyj
Ten duet znany jest już z kilku aranżacji światowych hitów. Tym razem wzięli się za motyw muzyczny znany przede wszystkim z filmu Pulp Fiction. Co mogło wyjść z połączenia piekarnika, gitary i wkrętarki? Sprawdźcie sami!
Praca przy komputerze, kiedy masz kota Praca przy komputerze, kiedy masz kota
Praca przy komputerze, kiedy masz kota
3933
Obejrzyj
Koty to nietypowe stworzenia. Można je kochać lub nienawidzić i dla jednych będą one wyjątkowe, a dla innych dziwne i irytujące. Właściciele tych kotów z pewnością zaliczają się do tych pierwszych i mają wręcz anielską...
Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
Mama dowiedziała się, jak tata opiekuje się dziećmi
9065
Obejrzyj
Dzięki ukrytej kamerze i naturalnej podejrzliwości kobiet, pewna Pani dowiedziała się jak wygląda opieka nad dziećmi w wykonaniu jej męża. Co uchwyciła kamera? Przekonajcie się sami!
Cyanide & Happiness: piekarnik Cyanide & Happiness: piekarnik
Cyanide & Happiness: piekarnik
3433
Obejrzyj
Jedno z najgorszych uczuć, jakie może nam się przytrafić to nieodparte wrażenie, że o czymś zapomnieliśmy. Szczególnie, jeżeli chodzi o coś co może być katastrofalne w skutkach. Tym razem padło na niewyłączony piekarnik.
Ostatni gość na Twojej imprezie Ostatni gość na Twojej imprezie
Ostatni gość na Twojej imprezie
2826
Obejrzyj
Czasami przytrafiają się sytuacje, które są dla nas niezręczne, ale nic nie możemy z tym zrobić. Przykładem jest ostatnia osoba, która została na naszej domowej imprezie, a której nie chcemy tak po prostu wyrzucić z domu.
Kiedy dziewczyna mówi, że jest sama w domu... Kiedy dziewczyna mówi, że jest sama w domu...
Kiedy dziewczyna mówi, że jest sama w domu...
5239
Obejrzyj
Kiedy chłopak otrzymuje od dziewczyny informację o tym, że ta jest sama w domu, nic nie może stanąć mu na przeszkodzie. Oto kilka przykładowych sytuacji, z których wybrnięcie nie jest żadnym problemem, po otrzymaniu zaproszenia...
Domowy szop pracz Domowy szop pracz
Domowy szop pracz
5730
Obejrzyj
Szopy trudno zaliczyć do zwierząt domowych, chociaż znane są głównie z tego, że buszują po przydomowych śmietnikach. Ten zwierzak trafił nieco lepiej, a aby się odwdzięczyć swoim gospodarzom postanowił zrobić małe pranie.
Cyanide & Happiness: Patryk Cyanide & Happiness: Patryk
Cyanide & Happiness: Patryk
30
2
3162
Obejrzyj
Kolejna oryginalna produkcja od Cyanide & Happiness. Tym razem Patryk postanawia oznajmić swoim rodzicom, że został... No właśnie, kim? Jego rodziców oraz młodszą siostrę przerosła ta zagadka.
5 sposobów na dekorowanie ścian 5 sposobów na dekorowanie ścian
5 sposobów na dekorowanie ścian
2527
Obejrzyj
Znudził wam się obecny wystrój pokoju? Potrzebujecie jakiejś, choćby drobnej zmiany? Ten filmik z pewnością pomoże wam w znalezieniu kilku pomysłów na to, jak udekorować ściany w waszym domu. Zachęcamy do obejrzenia!
5 sposobów na: domowe gadżety 5 sposobów na: domowe gadżety
5 sposobów na: domowe gadżety
3175
Obejrzyj
Znani youtuberzy i ich kolejne pomysły. Tym razem pokażą nam jak łatwo i bez ponoszenia dużych kosztów, wykonać użyteczne gadżety do naszego domu. Zachęcamy do obejrzenia!
Co robią psy, kiedy właściciela nie ma w domu? Co robią psy, kiedy właściciela nie ma w domu?
Co robią psy, kiedy właściciela nie ma w domu?
4286
Obejrzyj
Zastanawialiście się co też psy mogą robić w domu, kiedy reszta domowników opuszcza go i udaje się do szkoły lub pracy? Oto filmik, na którym znajdziecie kilka przykładów. Zapraszamy do oglądania!
Wielka moc w małym klocku Wielka moc w małym klocku
Wielka moc w małym klocku
4510
Obejrzyj
Nie ma chyba gorszego bólu niż nadepnięcie gołą stopą na klocek Lego. Wielka moc drzemie w każdym klocku, a już zwłaszcza jeśli komuś nie chciało się ubierać kapci!
Szalony żart z piłeczkami Szalony żart z piłeczkami
Szalony żart z piłeczkami
19
1
4319
Obejrzyj
Roman Atwood nie należy do najpoważniejszych ludzi na świecie, ale z całą pewnością nie można mu zarzucić, że jest złym ojcem. Postanowił wykręcić żart swojej żonie zadowalając przy tym dzieciaki. Przed Wami jego szalony żart z...
Niesamowite skoki Dominika Sky Niesamowite skoki Dominika Sky
Niesamowite skoki Dominika Sky
4564
Obejrzyj
Dominik to niezwykle wygimnastykowany facet, który postanowił nakręcić swoje skoki przez okna i inne różne ciasne przesmyki. Całość zajęła mu rok, ale czego się nie robi dla pasji.
13 rzeczy, które wk*rwiają w domku w lesie 13 rzeczy, które wk*rwiają w domku w lesie
13 rzeczy, które wk*rwiają w domku w lesie
3182
Obejrzyj
Każdy kto kiedyś wyjeżdżał z rodzicami albo kumplami na pewno zna ten ból. Komary, las i te trudne wybory na każdym kroku. Mowa oczywiście o wszystkich powodach jakie mogą wkurzać w domku w lesie. Człowiek Warga zaraz Wam je...
Cyanide & Happiness - Dom Babci Cyanide & Happiness - Dom Babci
Cyanide & Happiness - Dom Babci
3485
Obejrzyj
Jeśli odwiedzacie babcie, to musicie zapamiętać sobie jedno... Nigdy, ale to przenigdy nie wchodźcie do pokoju, do którego zakazywała Wam wchodzić. W innym wypadku mogą Was spotkać straszne i obrzydliwe rzeczy.