Tag drzwi - śmieszne filmiki

Szwagier shot: Walenie Szwagier shot: Walenie
Szwagier shot: Walenie
12608
Obejrzyj
Antek rozumie Szwagra jak nikt inny, więc w sekundę rozkodował, że coś z nim jest nie tak. Chwilę później okazuje się, że wszystko przez żonę Szwagra i "całonocne walenie". Sprawdźcie koniecznie!
Muzyka wymaga poświęceń #2 Muzyka wymaga poświęceń #2
Muzyka wymaga poświęceń #2
2260
Obejrzyj
Spodobały wam się muzyczne remixy stworzone na podstawie brawurowego uderzenia głową o metalową framugę? Nadchodzimy z koleją częścią! W jakie utwory wpasował się ten ciekawy dźwięk? Sprawdźcie koniecznie!
Psychopata kontra policja Psychopata kontra policja
Psychopata kontra policja
2990
Obejrzyj
Co zrobić, kiedy właśnie trzymamy bezbronną ofiarę w piwnicy, a policja wpadła na trop i zaczyna wyważać drzwi do naszego domu? Obejrzyjcie i przekonajcie się sami!
Wejście chyba się skurczyło Wejście chyba się skurczyło
Wejście chyba się skurczyło
2969
Obejrzyj
Kot z zauważalną nadwagą próbuje przedostać się do domu swoim wejściem. Obawiam się, że jeszcze kilka porcji domowego jedzonka i trzeba będzie nieco poszerzyć ten otwór. Zachęcam do obejrzenia tego krótkiego filmiku!
Kot wykopuje wyjście z zasypanego domu Kot wykopuje wyjście z zasypanego domu
Kot wykopuje wyjście z zasypanego domu
2633
Obejrzyj
Może ten kot lubi śnieg, a może po prostu pragnie wyjść z domu. Jest wytrwały i dąży do celu: wyjścia z zasypanego domu.
Kot Simona - Wypuść mnie Kot Simona - Wypuść mnie
Kot Simona - Wypuść mnie
2547
Obejrzyj
Kiedy kot chce jeść, to lepiej nie kazać mu czekać. Przekona się o tym Simon, który w złym czasie postanowił wziąć prysznic.
Jak kot zamyka drzwi Jak kot zamyka drzwi
Jak kot zamyka drzwi
2776
Obejrzyj
Czy można wytresować kota? Oczywiście, że tak! Wystarczy sporo samozaparcia, mnóstwo pracy i godziny morderczych ćwiczeń, by kot nauczył się... zamykać drzwi. To już chyba lepiej kupić psa do nauki sztuczek.
Pies myśli, że drzwi są zamknięte Pies myśli, że drzwi są zamknięte
Pies myśli, że drzwi są zamknięte
3986
Obejrzyj
Ten pies już chyba musiał zaliczyć spotkanie pierwszego stopnia z czystą szybą w drzwiach. Spróbujcie mu teraz przetłumaczyć, że drzwi są otwarte na oścież. Chyba już wie, że drzwiom z wielką szybą nie można ufać.
A tu nagle drzwi... A tu nagle drzwi...
A tu nagle drzwi...
3004
Obejrzyj
Jazda na motorze może być bardzo nieprzyjemna, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z nieostrożnymi kierowcami. Tym razem ofiarą padły drzwi i jeden motocyklista. Czasami lepiej zaczekać chwilę, a nie wpychać się na cwaniaka.
Pogaduchy z kotem Pogaduchy z kotem
Pogaduchy z kotem
6866
Obejrzyj
Nawet zwykły kot ma czasem coś do powiedzenia, a że ciężko go zrozumieć to już inna sprawa. Brzmi całkiem podobnie do babskiego krzyczenia na chłopaka lub męża. Posłuchajcie i przekonajcie się sami.
Kawka, kawka i po kawce Kawka, kawka i po kawce
Kawka, kawka i po kawce
2459
Obejrzyj
Najlepiej zawsze liczyć tylko i wyłącznie na siebie. Skąd taki wniosek? No cóż, kiedy zobaczycie jak pani "pomaga" temu panu, który niesie kilka kaw, od razu zrozumiecie o co chodzi.
Gruby chomik i szpara w drzwiach Gruby chomik i szpara w drzwiach
Gruby chomik i szpara w drzwiach
3063
Obejrzyj
Oho... Ktoś tutaj nie powinien jeść tyle słonecznika, bo chyba się trochę zaokrąglił. Kiedy je się tyle co ten chomik, to nawet takie typowe dla jego gatunku zadanie, jak wciskanie się w szpary staje się problemem. Zobaczcie...
Szybka karma za kopanie w drzwi sąsiada Szybka karma za kopanie w drzwi sąsiada
Szybka karma za kopanie w drzwi sąsiada
3363
Obejrzyj
Karma nie oszczędza nikogo. Jak zrobisz coś dobrze to stanie się coś dobrego i na odwrót. Możesz być największym mistrzem kopania klamek, ale karma tak czy siak zapuka w końcu do Twoich drzwi. Zobaczcie, że lepiej jest być...
Pukaj! Pukaj!
Pukaj!
2811
Obejrzyj
Zdarza Wam się stać pod drzwiami i pukać w nieskończoność? Z jakiegoś powodu niektórzy domownicy bardzo długo otwierają drzwi. Sprawdźcie co było przyczyną w tym nagraniu.
Pies, który dziwnie szczeka Pies, który dziwnie szczeka
Pies, który dziwnie szczeka
4870
Obejrzyj
Zwierzaki potrafią wydawać różne odgłosy. Szczekanie tego psa może być dla wielu zaskakujące. Jest ono jednak skuteczne bowiem drzwi do domu zostają otwarte.
Przezroczyste drzwi do toalety Przezroczyste drzwi do toalety
Przezroczyste drzwi do toalety
10899
Obejrzyj
Nowe technologie wkradają się do naszego życia coraz bardziej. Coraz częściej spotykamy się z różnego rodzaju nowinkami, które mają ułatwić nam życie. Nawet podczas wizyty w toalecie możemy spotkać się z takim oto wynalazkiem.