Tag dziecko - śmieszne filmiki

Dzieciak o głosie Elvisa Dzieciak o głosie Elvisa
Dzieciak o głosie Elvisa
3652
Obejrzyj
Wielu kłóci się, że król nadaje żyje. Wszyscy mogą się domyślić, że to bzdura, ale na szczęście jego głos przetrwał. Poznajcie David Thibaulta. Szesnastoletniego chłopaka, którego głos jest reinkarnacją Elvisa w pełnej krasie.
Polska myśl szkoleniowa Polska myśl szkoleniowa
Polska myśl szkoleniowa
4360
Obejrzyj
Może gdyby tak trenowała nasza reprezentacja to byłoby z nią znacznie lepiej. A wystarczy trening, trening i jeszcze raz trening z odpowiednim trenerem. Zobaczcie jak powinno się trenować piłkarzy, żeby osiągnąć jakieś rezultaty.
3 latek, który rozwaliłby Cię w kosza 3 latek, który rozwaliłby Cię w kosza
3 latek, który rozwaliłby Cię w kosza
13448
Obejrzyj
Dzieci uczą się strasznie szybko. Widać to chociażby po tym zdolnym maluchu, który nie jednego by rozwalił w kosza. Posiada niespodziewany talent i umiejętności, które pokonały Bradleya Coopera i Channinga Tatuma w koszykówce....
Bardzo zżyte bliźniaki Bardzo zżyte bliźniaki
Bardzo zżyte bliźniaki
3255
Obejrzyj
Rodzeństwo zwykle trzyma się razem. Oczywiście zdarzają się kłótnie i sprzeczki, ale koniec, końców mogą na siebie liczyć. Widząc te bliźniaki, od razu można pominąć etap sprzeczek i kłótni, bo chyba będą się tak tulić już...
Pierwszy spacer po lodzie Pierwszy spacer po lodzie
Pierwszy spacer po lodzie
3272
Obejrzyj
Nikt z nas nie pamięta swojej pierwszej, czy drugiej zimy oraz odkryć jakie za sobą niosły. Na szczęście od czegoś są rodzice i kamera wideo. Zobaczcie jak słodko można odkrywać tajemnice jakie kryje zima.
Kiedy dzieci zostają same z tatą Kiedy dzieci zostają same z tatą
Kiedy dzieci zostają same z tatą
4947
Obejrzyj
Matki są nadopiekuńcze. Nie pozwalają dzieciom na szalone rzeczy, ale ojcowie to już inna bajka. Mały zakład które dziecko zje robaka prędzej, albo po prostu zawody z dziećmi, które nie są wcale do końca bezpieczne. Zobaczcie...
Dziecko targane emocjami (HIT) Dziecko targane emocjami (HIT)
Dziecko targane emocjami (HIT)
19
2
8877
Obejrzyj
10 miesięczne dziecko słucha śpiewu matki. Ma mieszane uczucia co do tego śpiewu. Film bije rekordy popularności na całym świecie.
Dyskusja dziecka i psa Husky Dyskusja dziecka i psa Husky
Dyskusja dziecka i psa Husky
6121
Obejrzyj
Jak to się mówi każdy głos się liczy, a już zwłaszcza w dyskusji. Do końca nie wiadomo o czym ta dwójka dyskutuje, ale wygląda to na pokojowe obrady.
Przedszkole dla dzieci z horrorów Przedszkole dla dzieci z horrorów
Przedszkole dla dzieci z horrorów
3250
Obejrzyj
A gdyby tak wysłać dzieci z horrorów do przedszkola... Czy znalazłaby się chętna do opieki nad nimi przedszkolanka? Czy dzieciom udałoby się znaleźć wspólny język i wspólne zabawy?
Dwa psy raczkują razem z dzieckiem Dwa psy raczkują razem z dzieckiem
Dwa psy raczkują razem z dzieckiem
7736
Obejrzyj
Poznajcie jedną z najstarszych ras psów zaprzęgowych - Alaskan malamute. Psy z tego gatunku są niesamowicie posłuszne czego dowodem jest ten filmik. Na rozkaz czołgają się udając raczkujące dziecko.
Ponownie Wrocław - policjant uratował dziecko Ponownie Wrocław - policjant uratował dziecko
Ponownie Wrocław - policjant uratował dziecko
2114
Obejrzyj
Policjant bardzo spokojnym tonem udziela informacji rodzicom przez telefon jak udzielić pomocy dziecku, które już nie oddychało.
Szympans w stroju dziecka bawi się na śniegu Szympans w stroju dziecka bawi się na śniegu
Szympans w stroju dziecka bawi się na śniegu
2079
Obejrzyj
Na początku filmiku możemy uleć dziwnemu wrażeniu, że dziecko z ADHD pierwszy raz zobaczyło na własne oczy śnieg. Później jednak przekonujemy się, że pod kapturkiem kryje się mały szympansik, który cieszy się ze śniegu. W...
Bajka o matce dzieci Bajka o matce dzieci
Bajka o matce dzieci
2466
Obejrzyj
Straszne wydarzenia z Sosnowca powoli zbliżają ku końcowi. Mimo, że zapadł wyrok w sprawie śmierci małej Madzi, obrona postanowiła złożyć apelację. Proponujemy więc dość specyficzną bajkę na temat tego co się wydarzyło się...
Córka, która zaginęła - Cyanide & Happiness Córka, która zaginęła - Cyanide & Happiness
Córka, która zaginęła - Cyanide & Happiness
2605
Obejrzyj
Ekipa Cyanide & Happiness pojawia się z kolejnym kontrowersyjnym filmikiem dla dorosłych. Tym razem rodzice, których córka zaginęła 10 lat temu, otrzymują portret swojego dziecka. Nowe technologie potrafią pokazać jak dana...
Co Pan/Pani sądzi o adopcji dzieci przez HETEROseksualistów? Co Pan/Pani sądzi o adopcji dzieci przez HETEROseksualistów?
Co Pan/Pani sądzi o adopcji dzieci przez HETEROseksualistów?
2284
Obejrzyj
Ciekawy eksperyment społeczny na temat tego czy ludzie słuchają co się do nich mówi. Okazuje się, że przechodnie mylą pojęcia hetero i homoseksualizmu i nie upewniają się w razie wątpliwości.
Ochroń siebie Ochroń siebie
Ochroń siebie
2558
Obejrzyj
Posiadanie dzieci wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami. Zobaczcie co może grozić Wam ze strony dzieci. Dodatkowo, zakończenie filmiku może zaskoczyć.