Tag egipt - śmieszne filmiki

Egipska orkiestra fałszuje grając hymn Rosji. Putin niewzruszony. Egipska orkiestra fałszuje grając hymn Rosji. Putin niewzruszony.
Egipska orkiestra fałszuje grając hymn Rosji. Putin niewzruszony.
3825
Obejrzyj
To wydarzyło się naprawdę. Kilka dni temu Putin odwiedzał Egipt i takie dostał przywitanie. Miał być hymn Rosji, to był, ale wykonanie raczej nie takie, do jakiego prezydent Rosji jest przyzwyczajony
Bajka o egipskich piramidach Bajka o egipskich piramidach
Bajka o egipskich piramidach
10500
Obejrzyj
Akcja ma miejsce w roku 1920 w Kairze. Archeolog wraz ze swoim wiernym wielbłądem są bliscy rozwikłania tajemnicy wielkich i wręcz niemożliwych do zbudowania egipskich piramid.
Jak prosto zakończyć wywiad Jak prosto zakończyć wywiad
Jak prosto zakończyć wywiad
3923
Obejrzyj
Co jak co, ale ten koleś jest prawdziwym mistrzem w zakończaniu wywiadów. Nie wiemy dokładnie o czym mówił, ale to w jakim stylu udało mu się zakończyć rozmowę woła o gromkie oklaski.
Dlaczego w Egipcie piramidy są Dlaczego w Egipcie piramidy są "trójkątne"?
Dlaczego w Egipcie piramidy są "trójkątne"?
3640
Obejrzyj
Zastanawialiście się czemu piramidy wyglądają tak jak wyglądają, a nie inaczej? Czy to zmyślny plan Egipcjan, a może tylko pomyłka?
Piotr Żyła po Egipcie - Gówniane jedzenie Piotr Żyła po Egipcie - Gówniane jedzenie
Piotr Żyła po Egipcie - Gówniane jedzenie
3619
Obejrzyj
Piotr Żyła sam w sobie jest osobą wesołą. Wszystko co powie powoduje co najmniej uśmiech. Zobaczcie co opowiadał o wizycie w Egipcie.
"Ja pie*dole i mi się tu nie podoba"
"Ja pie*dole i mi się tu nie podoba"
3682
Obejrzyj
Po czym poznać, że w Egipcie byli Polacy? Po butelkach wódki rozrzuconych po pokoju? Po tym, że miejscowa ludność zaczyna mówić "ku*wa"? Czy może po dziurach w dachu?