Tag ekstremalny - śmieszne filmiki

Kompilacja z górskimi popisami Kompilacja z górskimi popisami
Kompilacja z górskimi popisami
2470
Obejrzyj
Nietypowa kompilacja pokazująca udane, nieudane oraz cudem udane górskie popisy i zabawy. Już tylko od patrzenia na niektóre z nich przechodzą ciarki. Obejrzyjcie koniecznie!
Podróż po górskiej grani Podróż po górskiej grani
Podróż po górskiej grani
2379
Obejrzyj
Istnieje wiele ekstremalnych sportów, ale czasami samo chodzenie możemy do nich zaliczyć - na przykład kiedy mowa o chodzeniu po górskiej grani, czyli "ostrej krawędzi" łączącej dwie strony zbocza.
Best of Web 8 - Zapatou Best of Web 8 - Zapatou
Best of Web 8 - Zapatou
3040
Obejrzyj
Długa, bo 20 minutowa kompilacja efektownych lub efektownie nakręconych wyczynów i popisów. Łącznie 506 filmików pociętych i zmontowanych w jednej, profesjonalnej kompilacji.
Ekstremalny skok w wingsuicie Ekstremalny skok w wingsuicie
Ekstremalny skok w wingsuicie
2003
Obejrzyj
Chociaż istnieje wiele sportów ekstremalnych, to ten zdecydowanie zalicza się do najbardziej emocjonujących i niebezpiecznych za razem. Powietrzne loty, z zawrotną prędkością, niekiedy tuż nad ziemią.
Kompilacja wygranych - 2015 Kompilacja wygranych - 2015
Kompilacja wygranych - 2015
4700
Obejrzyj
Jak głosi internetowe powiedzenie "Nie samymi failami człowiek żyje". Dla odmiany, zachęcamy do obejrzenia kompilacji z niesamowitymi wyczynami, które nie zakończyły się ani kontuzją, ani efektowną kraksą.
Ekstremalny lot przez skalny otwór Ekstremalny lot przez skalny otwór
Ekstremalny lot przez skalny otwór
2712
Obejrzyj
Przez ostatnie trzy lata Uli Emanuele trenował i przygotowywał się do tego skoku. Mierzył wysokości, szerokości oraz badał wiejący w miejscu skoku wiatr. Gdyby ten wyczyn mu się nie powiódł lub pomyliłby się o kilka centymetrów...
Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem
Ekstremalny zjazd z niesprawnym łańcuchem
2219
Obejrzyj
Aaron Gwin wprawił w osłupienie wszystkich sędziów oraz współzawodników, w rowerowych zawodach, które odbyły się w austriackim Leogang. Przejechał on całą trasę szybciej niż inni zawodnicy, mimo tego, że jego łańcuch został...
Jak przetestować twardziela? Jak przetestować twardziela?
Jak przetestować twardziela?
3110
Obejrzyj
Chłopak starał się uspokoić dziewczynę i zachować zimną krew. Niestety, kiedy maszyna ruszyła, zdał sobie sprawę z tego, że to raczej on będzie potrzebował pomocy po zakończeniu "podróży".
Najniższy przelot w Wingsuicie Najniższy przelot w Wingsuicie
Najniższy przelot w Wingsuicie
3825
Obejrzyj
Ludzie to prawdziwi wariaci. Kiedy odkryją źródło adrenaliny, nie cofną się przed niczym, żeby wyssać je do cna. Użytkowanie Wingsuitu w normalnych warunkach jest niebezpieczne jak szlag, ale to już prawdziwe przegięcie....
100% Niesamowitości 100% Niesamowitości
100% Niesamowitości
6737
Obejrzyj
Macie odrobinę nudne życie? Przed wami kompilacja najbardziej ekstremalnych sportów. Może uda wam się wybrać coś dla siebie i zyskać porządnego kopa z adrenaliny. Póki co zobaczcie najlepsze momenty ze sportów, w których...
Latanie z Joke Summerem Latanie z Joke Summerem
Latanie z Joke Summerem
3535
Obejrzyj
Wiatr we włosach, łąki, pola, góry... To widoki jakie zapewniają skoczkowie w Wingsuitach. Marzyliście o tym żeby latać? Ci panowie uchylą wam rąbka tego, jak się to robi.
Backflip nad dwudziestometrową skarpą Backflip nad dwudziestometrową skarpą
Backflip nad dwudziestometrową skarpą
3173
Obejrzyj
Widok z oczu rowerzysty który przeskakuje nad ogromną skarpą. Poczujcie namiastkę tego stresu, który przeżywa rowerzysta w trakcie takiego skoku. Oczywiście bez niebezpieczeństwa złamania karku.
Ekstremalna trampolina Ekstremalna trampolina
Ekstremalna trampolina
3438
Obejrzyj
Trampolina z małym urozmaiceniem. Do wykorzystania przez akrobatów jest także wysoka ściana, przy której mogą kręcić swoje triki
Sport ekstremalny i upadki z nim związane Sport ekstremalny i upadki z nim związane
Sport ekstremalny i upadki z nim związane
3984
Obejrzyj
W sporcie często zdarzają się różnego rodzaju upadki. Jednak przy sporcie ekstremalnym są one o niebo bardziej spektakularne.
Indyjski Mam Talent - wojownicy Goja Indyjski Mam Talent - wojownicy Goja
Indyjski Mam Talent - wojownicy Goja
10828
Obejrzyj
Grupa indyjskich wojowników Goja pokazuje na co na prawdę ich stać. Widowisko należy zaliczyć do ekstremalnych, gdyż nie brakuje w nim niebezpiecznych sztuczek, a nawet i krwi.
Sporty ekstremalne Sporty ekstremalne
Sporty ekstremalne
7885
Obejrzyj
Ciekawy zbiór najlepszych filmików przedstawiających różne sporty ekstremalne.