Tag film - śmieszne filmiki

Przedszkole rodem z horroru Przedszkole rodem z horroru
Przedszkole rodem z horroru
6808
Obejrzyj
Majka Jeżowska śpiewała kiedyś "Wszystkie dzieci nasze są". Taką też strategię przyjęły osoby prowadzące te przedszkole. Opiekują się wszystkimi dzieciakami, niezależnie od stopnia opętania i ilości ofiar na ich koncie....
Udane połączenie Udane połączenie
Udane połączenie
2760
Obejrzyj
Film "Krwawy sport" to ścisła czołówka światowego kina kopanego. Reklama Mentosów była elementem, który dzisiaj uznalibyśmy za współtworzący popkulturę w latach 90. Co mogło wyjść z takiego połączenia? Sprawdźcie sami.
Wysadzaj wraz z Arnoldem Wysadzaj wraz z Arnoldem
Wysadzaj wraz z Arnoldem
2816
Obejrzyj
Dla starszego pokolenia Arnold Schwarzenegger pozostaje legendą kina akcji. Terminator, Conan Barbarzyńca, Predator i wiele, wiele innych. Czy nie byłoby super pobawić się materiałami wybuchowymi w tak epickim towarzystwie?
Geniusz House of Cards Geniusz House of Cards
Geniusz House of Cards
2608
Obejrzyj
Każdy serialowy fan obejrzał już "House of Cards" lub ma tę pozycję na liście "Do obejrzenia". Produkcja zaskakuje i wciąga widza, ale przede wszystkim bardzo wysoko umieszcza poprzeczkę dla innych seriali. Oto kilka z...
Jak Nolan budował klimat w Mrocznym Rycerzu? Jak Nolan budował klimat w Mrocznym Rycerzu?
Jak Nolan budował klimat w Mrocznym Rycerzu?
2579
Obejrzyj
Większość z was, z całą pewnością miała okazję oglądać trylogię Christophera Nolana, opowiadającą o przygodach Batmana. Charakterystyczny klimat znacznie przyczynił się do sukcesu tej serii. Teraz macie okazję poznać tajniki...
Pomysłowa sztuczka nauczyciela na Prima Aprilis Pomysłowa sztuczka nauczyciela na Prima Aprilis
Pomysłowa sztuczka nauczyciela na Prima Aprilis
40
2
4130
Obejrzyj
Nauczyciel matematyki prowadzi właśnie wykład. Po jednym z komentarzy dotyczących video lecącego w tle, jego bohater niespodziewanie mu odpowiada. Co było dalej? Sprawdźcie sami!
Cyber Marian: Brzydcy i wściekli Cyber Marian: Brzydcy i wściekli
Cyber Marian: Brzydcy i wściekli
3724
Obejrzyj
Parodia zwiastuna filmu "Szybcy i wściekli". Tym razem za parodię odpowiedzialny jest nikt inny, jak dobrze wam znany Cyber Marian. Jest alkohol, są pościgi, strzelaniny i traktory. Sprawdźcie sami!
50 twarzy Drebina 50 twarzy Drebina
50 twarzy Drebina
3762
Obejrzyj
Film "50 twarzy Greya" narobił ostatnio sporo zamieszania w sieci. Głównie poprzez liczne parodie i żarty nawiązujące do fabuły filmu oraz książek. Oto jedna z nich, a w roli głównej niezawodny Leslie Nielsen!
Niekryty Krytyk: Filmowe premiery I Niekryty Krytyk: Filmowe premiery I
Niekryty Krytyk: Filmowe premiery I
2035
Obejrzyj
Niekryty Krytyk postanowił zająć się tematyką filmowych premier oraz wyciągnięciem na wierzch wszystkich absurdów, którymi charakteryzuje się współczesne kino. Naszym zdaniem zrobił to rewelacyjnie. Sprawdźcie i oceńcie sami!
Niebieski i Pomarańczowy - znaczenie kolorów w filmie Niebieski i Pomarańczowy - znaczenie kolorów w filmie
Niebieski i Pomarańczowy - znaczenie kolorów w filmie
4345
Obejrzyj
Oglądaliście poprzednie filmiki zdradzające tajniki filmowych produkcji? Tym razem dowiecie się jakie znaczenie dla filmu ma kompozycja barw oraz jak osoby odpowiedzialne za produkcję filmu przyciągają naszą uwagę,...
Tajemnica kotów z internetu Tajemnica kotów z internetu
Tajemnica kotów z internetu
22
1
3176
Obejrzyj
A co gdybym powiedział Ci, że wszystkie filmiki w internecie, które dotyczą kocich zabaw i wpadek to część wielkiego planu? Ten animowany filmik ukazuje szczegóły tego przebiegłego planu. Zachęcam do obejrzenia!
Koreańska parodia 50 twarzy Greya Koreańska parodia 50 twarzy Greya
Koreańska parodia 50 twarzy Greya
3248
Obejrzyj
Poznaliście już fabułę zawartą w książce lub filmie "50 twarzy Greya"? Oba wydania bardzo dzielą publikę. Teraz macie okazję zobaczyć azjatycką parodię filmowego zwiastuna. Jaką tajemnicę tym razem skrywa Grey?
Jakie znaczenie ma ruch aktora? Jakie znaczenie ma ruch aktora?
Jakie znaczenie ma ruch aktora?
2475
Obejrzyj
Kino to zawiła i skomplikowana część naszej kultury. Sam proces twórczy składa się z ogromnej ilości zabiegów, technik oraz sposobów. Większości z nich nie zauważamy w efekcie końcowym jakim jest film. Ten filmik pokazuje, jaką...
Casting do filmu dla dorosłych Casting do filmu dla dorosłych
Casting do filmu dla dorosłych
13139
Obejrzyj
Niemoralna propozycja na ulicach polskiego miasta. Czy ludzie zgodzą się zagrać w filmie dla dorosłych?
Cyanide & Happiness - Nerwus Cyanide & Happiness - Nerwus
Cyanide & Happiness - Nerwus
20
1
3231
Obejrzyj
Główny bohater nie może znieść ludzi obok niego, którzy hałasują, kopią, jedzą i robią wszystko głośno. Musiał się oddalić za wszelką cenę.
10 lat YouTube'a - Co pamiętamy z tych 10 lat? 10 lat YouTube'a - Co pamiętamy z tych 10 lat?
10 lat YouTube'a - Co pamiętamy z tych 10 lat?
3737
Obejrzyj
Nim więcej filmików będziecie znać, nim więcej obejrzeliście tym bardziej spodoba Wam się ten filmik. Zbiera on sekundowe urywki wielu znanych filmików. To wszystko z okazji 10 lat serwisu, który ułatwia dzielenie się filmami w...