Tag gta - śmieszne filmiki

10 strasznych easter eggów 10 strasznych easter eggów
10 strasznych easter eggów
3487
Obejrzyj
Easter Eggi są zwykle doceniane przez graczy i stanowią dodatkowy smaczek w rozgrywce. Niektórzy autorzy mieli natomiast takie pomysły, że można by zdecydowanie uznać je za "straszne". Przed wami kilka z nich!
GTA V na symulatorze GTA V na symulatorze
GTA V na symulatorze
3217
Obejrzyj
Gra GTA V daje nam ogromną ilość możliwości, budując realizm wirtualnego świata. Rozgrywka może być jeszcze bardziej wciągająca, jeżeli ktoś gotów jest wydać 100 tysięcy dolarów na taki symulator.
Podrzucanie przyczepy w GTA V Podrzucanie przyczepy w GTA V
Podrzucanie przyczepy w GTA V
4577
Obejrzyj
Skończyliście już główną fabułę? Multiplayer coraz mniej was zaskakuje. Niektórzy znaleźli na to sposób poprzez nową zabawę, do której potrzebna jest ciężarówka z przyczepą oraz ładunki C4.
10 faktów na temat GTA 10 faktów na temat GTA
10 faktów na temat GTA
4498
Obejrzyj
Niewiele jest osób, które mają cokolwiek wspólnego z grami komputerowymi, a nigdy nie słyszały o serii GTA. Oto ranking dziesięciu ciekawostek na temat tej serii. Zachęcamy do oglądania!
GTA V - 32 lata temu GTA V - 32 lata temu
GTA V - 32 lata temu
3570
Obejrzyj
Co byście powiedzieli na przeniesienie GTA V do czasów, w których rozgrywała się akcja GTA Vice City? Przed wami krótki filmik prezentujący, jaki mógłby być klimat tej produkcji. Według nas eksperyment zdecydowanie by się powiódł.
GTA w rzeczywistości GTA w rzeczywistości
GTA w rzeczywistości
24
2
3775
Obejrzyj
W internecie znaleźć można co najmniej kilka filmików, których autorzy próbowali przenieść realia serii GTA do prawdziwego świata. Nikomu wcześniej nie udało się tego zrobić w taki sposób. Robi wrażenie!
GTA 2 w prawdziwym życiu GTA 2 w prawdziwym życiu
GTA 2 w prawdziwym życiu
4593
Obejrzyj
Od długiego już czasu głośno jest o najnowszej odsłonie serii GTA. Cofnijmy się jednak o kilkanaście lat wstecz, do czasów kiedy popularne było GTA 2. Jak wyglądałaby rozgrywka, gdyby przenieść ją do prawdziwego świata?...
GTA V -  Nailed It GTA V - Nailed It
GTA V - Nailed It
4492
Obejrzyj
Wystarczy być upartym, a niemożliwe stanie się możliwe. Jeden most, dziesiątki prób. Uda się przejechać?
GTA w prawdziwym życiu. Pościg, strzelanina, kradzież auta przez jednego kolesia GTA w prawdziwym życiu. Pościg, strzelanina, kradzież auta przez jednego kolesia
GTA w prawdziwym życiu. Pościg, strzelanina, kradzież auta przez jednego kolesia
35
1
8017
Obejrzyj
To nie jest kompilacja. Obserwujemy jedną sytuację, gdzie jeden koleś zbyt mocno wczuł się w grę, a dokładnie w GTA.
Emeryci grają w GTA V Emeryci grają w GTA V
Emeryci grają w GTA V
4717
Obejrzyj
Kiedy ktoś następnym razem Wam powie, że gry są dla dzieci to pokażcie mu ten filmik! Kanał React postanowił nagrać reakcje starszych ludzi w trakcie gry w GTA V. Co pewnie nikogo nie zdziwi, świetnie się przy tym bawili! Co...
Gry w prawdziwym życiu część 2 Gry w prawdziwym życiu część 2
Gry w prawdziwym życiu część 2
3189
Obejrzyj
Jak wyglądałyby gry, gdyby przenieść je do prawdziwego życia? Ponki postanowiły się o tym przekonać i pokażą Wam jak gry i ich elementy mogłyby działać w naszym świecie.
Gry wideo są głupie Gry wideo są głupie
Gry wideo są głupie
3895
Obejrzyj
W grach wideo często jest mnóstwo rzeczy, które ciężko wyjaśnić lub są po prostu zwykłą bzdurą. Pora byście się przekonali jakie głupoty mogli popełnić w nich twórcy, a także jakie śmieszne sytuacje mogą w nich powstawać.
Bardzo agresywni policjanci w GTA V Bardzo agresywni policjanci w GTA V
Bardzo agresywni policjanci w GTA V
4312
Obejrzyj
Każdy w swojej pracy ma jakieś priorytety. Wcześniej mogliśmy się o tym przekonać oglądając strażaków z GTA, a teraz i policjanci z tej gry...
W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem
W GTA kobiety też mają problem z parkowaniem
4772
Obejrzyj
Gry komputerowe są coraz bardziej realistyczne. Mamy coraz lepsze efekty wody, tłum zachowuje się coraz naturalnej, a i postacie wyglądają nie najgorzej. Twórcy starają się również odzwierciedlać zachowania i umiejętności...
Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V
Dlaczego nie warto zadzierać ze strażakami w GTA V
4320
Obejrzyj
Jak wiadomo w GTA jest całkiem sporo przemocy, ale chyba nikt nie spodziewał się takiego zachowania po strażakach. Jak widać ci jegomoście w razie potrzeby walczą nie tylko z ogniem, ale również z namolnymi kierowcami. Kto by...
Wasted w prawdziwym życiu Wasted w prawdziwym życiu
Wasted w prawdziwym życiu
3109
Obejrzyj
Każdy z Was na pewno grał w GTA i dobrze wie co znaczy określenie "Wasted". Szczery Jerry postanowił zrobić dla Was kolejną kompilację najlepszych sytuacji, w których ludzie mogliby dosłownie paść trupem. Zobaczcie sami.