Tag hulahop - śmieszne filmiki

Hula Kamera  z Burning Mana 2012 Hula Kamera z Burning Mana 2012
Hula Kamera z Burning Mana 2012
9050
Obejrzyj
Dzięki technologii można zobaczyć coraz bardziej niecodzienne widoki. Co powiecie na małe przybliżenie tego, jak wygląda kręcenie hula hopem z perspektywy koła? Obejrzyjcie dziewczyny, które wiedzą jak kręcić kółkiem.
hula-hop - 45 kg opona hula-hop - 45 kg opona
hula-hop - 45 kg opona
3073
Obejrzyj
Zabawa hula-hop to z pewnością doskonały sposób by zadbać o formę. Ten mężczyzna postanowił jednak podnieść poziom trudności przez zwiększenie wagi samego przedmiotu do ćwiczeń. Sprawdźcie jak wygląda kręcenie hula-hop w...
Utalentowany uliczny muzykant Utalentowany uliczny muzykant
Utalentowany uliczny muzykant
2792
Obejrzyj
Przywykliśmy już do widoku muzykantów na ulicach miast. Ten pan jednak potrafi coś więcej niż tylko grać na instrumencie. Granie na gitarze, balansowanie drugą gitarą, granie na harmonijce i kręcenie hula-hop nie stanowią dla...
Hula-hop - doskonały sposób na utrzymanie formy Hula-hop - doskonały sposób na utrzymanie formy
Hula-hop - doskonały sposób na utrzymanie formy
6514
Obejrzyj
Jest coraz więcej różnych sportów, które można uprawiać. Jednym z nich jest ćwiczenie z pomocą hula-hop, dzięki czemu można utrzymać formę i do tego dobrze się bawić. Niebieskie diody potęgują wrażenie wizualne.
Jak używa się hula-hop Jak używa się hula-hop
Jak używa się hula-hop
22
11
29901
Obejrzyj
Filmik instruktażowy jak odpowiednio używać hula-hop do treningu w domu. W roli instruktorki skąpo po ubrana dziewczyna. Wszystko w jakości HD.