Tag jezioro - śmieszne filmiki

Niespodzianka na rybach Niespodzianka na rybach
Niespodzianka na rybach
3268
Obejrzyj
Wędkarz stojący na brzegu dopisał do swojego konta kolejną zdobycz. Nie zdążył się nią jednak nacieszyć, ponieważ czteronożny obserwator całego zajścia, miał już inne plany.
Strzelanie fajerwerkami pod wodą Strzelanie fajerwerkami pod wodą
Strzelanie fajerwerkami pod wodą
2393
Obejrzyj
Dzieciaki w Szwecji najwyraźniej nudzą się znacznie bardziej od nas, ponieważ wpadają na niezbyt mądre pomysły. Tym razem padło na fajerwerki i zamarznięte jezioro.
Ludzka katapulta Ludzka katapulta
Ludzka katapulta
2521
Obejrzyj
Dobrze wiemy, że brakuje Wam wakacji, więc na pewno z przyjemnością obejrzycie nowy pomysł na letnią zabawę. Przyda się Wam spore jezioro albo rzeka i wielgachna poducha. Jesteście ciekawi jak wysoko można skoczyć z poduchy do...
Ruszajmy pomóc jeleniom Ruszajmy pomóc jeleniom
Ruszajmy pomóc jeleniom
2181
Obejrzyj
Jezioro Albert Lea w Minesocie. Dwójka ludzi trafia na biedną rodzinę jeleni, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu. Co mają zrobić? Pomagają zwierzakom w potrzebie. Zobaczcie, jak można okazać serce innej istocie.
Niezłą sztukę wyłowili Niezłą sztukę wyłowili
Niezłą sztukę wyłowili
6758
Obejrzyj
W Rosji nawet łowienie wygląda znacznie inaczej. Rosyjscy rybacy postanowili zaangażować do pracy ciężki sprzęt, przede wszystkim po to, by uchwycić jak największą sztukę. Co się im udało złowić? Sprawdźcie sami.
Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim
Trąba powietrzna na Jeziorze Czorsztyńskim
2531
Obejrzyj
Ciekawe zjawisko pogodowe na jeziorze, które warto zobaczyć. W lecie możemy spodziewać się częstych burz i podobnych zjawisk. Warto posłuchać reakcji naocznych świadków tego zdarzenia i ich lekkiej paniki.
Lód atakuje domy Lód atakuje domy
Lód atakuje domy
2659
Obejrzyj
Natura potrafi pokazać pazur. Lód jest wypierany przez jezioro i zbliża się niebezpiecznie do zabudowań. Zobacz jaka była reakcja ludzi.
Lód napiera na brzeg tworząc niezwykły widok Lód napiera na brzeg tworząc niezwykły widok
Lód napiera na brzeg tworząc niezwykły widok
2052
Obejrzyj
Filmik pokazuje bardzo rzadkie zjawisko. Wiatr przesuwa kry lodu w stronę brzegu jeziora. Kry napierając na brzeg roztrzaskują się tworząc igły z lodu.
Przerażający wir wodny Przerażający wir wodny
Przerażający wir wodny
9042
Obejrzyj
Podczas spaceru nad wodą można podziwiać piękno natury, ale i jej bezwzględność. Wir wodny z nagrania wciąga wszystko, niezależnie od wielkości i typu materiału. Przerażające i za razem piękne zjawisko zaobserwowane tuż przy...
Huśtawka nad wodą Huśtawka nad wodą
Huśtawka nad wodą
3181
Obejrzyj
Chyba nie trzeba pisać w jakim kraju rozgrywa się akcja, bo filmiki z podobnymi popisami są już zmonopolizowane przez naszych słowiańskich braci. Miejscowa huśtawka dostarcza bardzo ciekawych wrażeń dla wszystkich którzy...
Miota nim w jeziorze Miota nim w jeziorze
Miota nim w jeziorze
5253
Obejrzyj
Podmuch wiatru lub nadprzyrodzone szatańskie moce sprowadziły go na złą drogę prowadzącą ku zbiornikowi wodnemu.
Skok do wody Skok do wody
Skok do wody
4810
Obejrzyj
Skakanie na główkę do wody jest bardzo niebezpieczne. Szczególnie wtedy gdy nie wiemy jak ukształtowane jest dno.
Salto z dźwigu Salto z dźwigu
Salto z dźwigu
3112
Obejrzyj
Trzeba wiedzieć w którym momencie puścić się haka, żeby przypadkiem nie wylądować na twardym podłożu. Świetna zabawa na upalne dni, tylko skąd wziąć dźwig.
Skuterem przez jezioro Skuterem przez jezioro
Skuterem przez jezioro
3391
Obejrzyj
Temu facetowi chyba pomyliły się skutery, albo myślał, że jezioro jest zamarznięte. W każdym razie sprzęt nie nadaje się już do niczego.
Kąpiel golfisty Kąpiel golfisty
Kąpiel golfisty
5231
Obejrzyj
Próba uderzenia z brzegu jeziora dla Woody Austina skończyła się dla niego mokrym lądowaniem. Pozostali golfiści nie mogli się powstrzymać od śmiechu.
Huśtawka do skakania Huśtawka do skakania
Huśtawka do skakania
6850
Obejrzyj
Bardzo fajna zabawka. Przypomina nieco zwykłą huśtawkę, ale służy do skakania do wody. Zrobiona jest z drewna i każdy możecie coś takiego wykonać o ile ma w pobliżu jezioro.