Tag kisiel - śmieszne filmiki

PISIONT TWARZY GREJA - parodia filmu PISIONT TWARZY GREJA - parodia filmu
PISIONT TWARZY GREJA - parodia filmu
3250
Obejrzyj
Parodia filmu Pięćdziesiąt Twarzy Greya według Kisiela. Zarówno fani, anytfani jak i ludzie którym ten film jest obojętny znajdą w parodii coś dla siebie.
Typowa kobieca logika Typowa kobieca logika
Typowa kobieca logika
9
12
5219
Obejrzyj
Kobieca logika każdego może czasem zawieść, zwłaszcza kiedy chcemy się z nimi dogadać. Kisiel pokaże Wam wszelkie przeszkody i wady kobiecej logiki.
Wie Sława na Wyspach Kanaryjskich Wie Sława na Wyspach Kanaryjskich
Wie Sława na Wyspach Kanaryjskich
1821
Obejrzyj
Z blondynkami problem może być w każdym miejscu na świecie. Najlepiej widać to po Wie Sławie, które nie grzeszy urodą i inteligencją. Zobaczcie co porabia na wakacjach w kolejnym, genialnym filmiku od Kisiela!
Typowy zjarany Typowy zjarany
Typowy zjarany
10
11
3909
Obejrzyj
Po używkach mogą się dziać bardzo dziwne rzeczy, więc lepiej trzymać się od nich z daleka. Kisiel postanowił pokazać kilka przykładowych zachowań, kiedy ktoś nawdycha się nieodpowiednich substancji.
Typowe suchary Typowe suchary
Typowe suchary
3873
Obejrzyj
Może i Karol Strasburger to król sucharów, ale są dowcipy, których nawet on nie opowiada. Tu z pomocą przychodzi Kisiel, który postanowił opowiedzieć kilka mniej lub bardziej znanych sucharów.
Najlepsze sposoby na zgaszenie Najlepsze sposoby na zgaszenie
Najlepsze sposoby na zgaszenie
4603
Obejrzyj
Jeśli kiedykolwiek mieliście problem z wymyśleniem ciętej riposty, to Kisiel z całą pewnością Wam pomoże. Specjalnie dla Was nagrał krótki film instruktażowy, jak kogoś zgasić. Posłuchajcie i uczcie się.
Kisiel - Problemy pierwszego świata Kisiel - Problemy pierwszego świata
Kisiel - Problemy pierwszego świata
3504
Obejrzyj
W naszym życiu występuje mnóstwo problemów. Mamy za mały monitor, nikt nie lubi naszych zdjęć na Facebooku albo jedzenie w knajpie nie wyglądało dostatecznie dobrze, by wrzucić je na Instagrama. Kisiel przedstawi Wam wszystkie...
Typowa uwodzicielka Typowa uwodzicielka
Typowa uwodzicielka
8228
Obejrzyj
Pewnie prawie każdy facet chciałby spotkać taką kobietę na swojej drodze. O kim mowa? O typowej uwodzicielce, która dzisiaj będzie kusić Kisiela, Ravgora i BartkaUSA. Przekonajcie się co robią z nami kobiety.
Typowe kłótnie w związku Typowe kłótnie w związku
Typowe kłótnie w związku
3441
Obejrzyj
W związku zdarzają się lepsze i gorsze chwil. Typowe kłótnie z tych gorszych chwil przedstawił na filmiku Kisiel.
Typowa kobieta kibica Typowa kobieta kibica
Typowa kobieta kibica
3233
Obejrzyj
Jak wygląda typowa kibica? Oczywiście nie wie co się dzieje na boisku. Aż szkoda tłumaczyć co się dzieje w grze... Kisiel pokaże Wam jak wygląda typowa rozmowa między kobietą, a facetem w trakcie mistrzostw. Zobaczcie sami.
Typowy Palacz Typowy Palacz
Typowy Palacz
2835
Obejrzyj
Każdemu z Was odradadzamy palenie. Dlaczego? Kisiel pokaże Wam czemu nie powinniście
palić i co się wiąże z jaraniem fajki za fajką. Może być z tego trochę śmiechu, ale
przede wszystkim mnóstwo problemów. Zobaczcie sami.
Najgorsze teksty na podryw według Kisiela Najgorsze teksty na podryw według Kisiela
Najgorsze teksty na podryw według Kisiela
14991
Obejrzyj
Jeśli ktoś zna najgorsze teksty na podryw, to z całą pewnością jest to Kisiel. Jeśli nie chcecie oberwać od dziewczyny po twarzy, to lepiej nie używajcie tych tekstów. Zobaczcie i posłuchajcie jak nie powinno się podrywać...
Trolowanie ludzi z całego świata Trolowanie ludzi z całego świata
Trolowanie ludzi z całego świata
3430
Obejrzyj
Kisiel po raz kolejny wyrusza na podbój Omegle, by nieść ludziom dawkę porządnego trolingu. Oczywiście nie obędzie się bez kilku niespodzianek, czy chociażby nieprzychylnych rozmówców. No, ale to przecież nie problem, prawda?...
Trolowanie ludzi na omegle Trolowanie ludzi na omegle
Trolowanie ludzi na omegle
6541
Obejrzyj
Tym razem Kisiel postanowił się wziąć za coś zupełnie innego. Zamiast pokazywać nam typową mamę, czy też typową rodzinkę, wziął się za trolowanie ludzi na internetowym czacie. Wyszło z tego mnóstwo, naprawdę bardzo zabawnych...
Typowe rodzeństwo Typowe rodzeństwo
Typowe rodzeństwo
3293
Obejrzyj
Część z was na pewno zna takie zachowania z własnego doświadczenia, albo dalej najzwyczajniej w świecie grzęźnie w bagnie rodzeństwa. A dla reszty z Was przeznaczony jest ten filmik, który pokaże Wam jak zachowuje się typowe...