Tag klej - śmieszne filmiki

Żart z jajkiem Żart z jajkiem
Żart z jajkiem
26
4
4884
Obejrzyj
Zadanie było proste - utrzymać na głowie jajko przez jak najdłuższy czas. Zabawa ciekawa, ale już po chwili naszemu śmiałkowi coś przestało pasować. Szło mu zdecydowanie za łatwo i to nie bez powodu.
Pomysłowa zemsta Pomysłowa zemsta
Pomysłowa zemsta
4577
Obejrzyj
Pamiętacie dwóch chłopaków z Czech, którzy wypowiedzieli sobie pojedynek na pranki? Jeden z nich zadarł przy okazji ze swoją dziewczyną i próbował wkręcić, że właśnie wyprał jej psa. Za to wszystko spotkała go sroga kara.
Mocno zakręcona butelka Mocno zakręcona butelka
Mocno zakręcona butelka
3769
Obejrzyj
Z pewnością część z Was miała kiedyś problem z odkręceniem butelki. Czy z taką sytuacją poradzą sobie napotkani siłacze? Warto wspomnieć że butelka jest sklejona mocnym klejem.
Kot, który był zbyt ciekawski Kot, który był zbyt ciekawski
Kot, który był zbyt ciekawski
3854
Obejrzyj
Filmik o tym gdzie może zaprowadzić kota jego ciekawość. Mimo wielu prób nie udało mu się samodzielnie pozbyć klejącego listka papieru.
AdBuster - konfrontacja superkleju Super Attak AdBuster - konfrontacja superkleju Super Attak
AdBuster - konfrontacja superkleju Super Attak
3578
Obejrzyj
AdBuster bierze się za przetestowanie reklamy, w której facet jest podwieszony do góry nogami. Czy kolejna reklama kłamie?
KlejNuty - Mix z Krzysztofem Ibiszem KlejNuty - Mix z Krzysztofem Ibiszem
KlejNuty - Mix z Krzysztofem Ibiszem
4486
Obejrzyj
Krzysztof Ibisz - im starszy tym młodszy jest głównym bohaterem tego filmiku. Oglądajcie póki jesteście młodsi od Krzysia, bo już niedługo może być za późno...
Świetna reklama książki telefonicznej Świetna reklama książki telefonicznej
Świetna reklama książki telefonicznej
4390
Obejrzyj
Cała reklama kręci się wokół niegrzecznego chłopca, który potrafi doprowadzić, że mamusia wyłysieje, a kot ucieknie z domu. Taki z niego łobuz!
Porządkowanie łazienki Porządkowanie łazienki
Porządkowanie łazienki
3501
Obejrzyj
Facet chciał ładnie urządzić i wyczyścić łazienkę, a żonie jak zwykle coś się nie podoba. Może z tym łosiem trochę przesadził.