Tag kompilacja - śmieszne filmiki

Ciężarówki Ciężarówki
Ciężarówki
14535
Obejrzyj
Filmik dla fanów motoryzacji, a konkretniej dla osób które fascynują ciężarówki. Zobaczycie tu kompilację fotek przeróżnych aut tego typu.
Mopsy Mopsy
Mopsy
15459
Obejrzyj
Kompilacja zdjęć z tymi przezabawnymi pieskami. Ich mordki przyprawiają niejednego o uśmiech na twarzy. Jeden z nich grał w facetach w czerni.
Drogowe zdjęcia Drogowe zdjęcia
Drogowe zdjęcia
15970
Obejrzyj
Kompilacja śmiesznych zdjęć związana z drogami i ogólnie motoryzacją. Najlepsze są napisy na na samochodach na przykład - uwaga uczyłem się prowadzić na playstation :D
Chmury Chmury
Chmury
9176
Obejrzyj
Kompilacja zdjęć niesamowitych chmur. Niektóre wyglądają po prostu jak jakiś tajfun. Wśród zdjęć zobaczycie też powstające tornado.
Milionerzy - mix Milionerzy - mix
Milionerzy - mix
9194
Obejrzyj
Najlepsze kawałki milionerów z amerykańskiej wersji. Jak widać w każdym programie telewizyjnym, bez wyjątków zdarzają się zawsze jakieś wpadki.
Wypadki na motorach Wypadki na motorach
Wypadki na motorach
20954
Obejrzyj
Ale na szczęście większość z nich nie wyglądała aż tak bardzo niebezpiecznie. Za to śmiesznie, no bo jak się nie umie jeździć na motorze to tak wychodzi ;)
Bruce Lee Bruce Lee
Bruce Lee
6070
Obejrzyj
Kompilacja najlepszych fragmentów z filmów, w których występował Bruce Lee. Czyli po prostu mix scena kung fu z udziałem tej gwiazdy.
Wypadki Wypadki
Wypadki
14273
Obejrzyj
Niektóre nie są jakieś szczególne, ale część z nich jest naprawdę bardzo drastyczna. Materiał nadaje się raczej dla starszych użytkowników.
Wypadki podczas skoków Wypadki podczas skoków
Wypadki podczas skoków
32
1
19178
Obejrzyj
Kompilacja wypadków które wydarzyły się podczas skakania. Przeważnie większość z nich to już lądowanie, które było bardzo bolesne.
Wypadki Wypadki
Wypadki
14956
Obejrzyj
Prawie 3 minutowa kompilacja przeróżnych wypadków. Większość z nich łączy to, że osoby które w nich uczestniczyły cechuje wysoki poziom głupoty.
Kompilacja zdjęć Kompilacja zdjęć
Kompilacja zdjęć
9917
Obejrzyj
Jeszcze świeżutka znaleziona w necie kompilacja śmiesznych (i nie tylko) zdjęć. Usiądźcie wygodnie i przejrzyjcie najświeższe fotki.
Możemy zobaczyć wszystko Możemy zobaczyć wszystko
Możemy zobaczyć wszystko
4851
Obejrzyj
Ciekawe filmik zawierający kompilacje innych filmów, które były prezentowane przez ostatnio rok (i nie tylko) w sieci. Do tego fajna muzyczka. Naprawdę warto zobaczyć!
Cudowna czwórka Cudowna czwórka
Cudowna czwórka
8691
Obejrzyj
Zidane Pele Maradona Cruyff - czyli czterech naprawdę znakomitych piłkarzy. Zobaczcie kompilacje z ich udziałem, na której prezentowane są ich umiejętności.
Kiteboarding Kiteboarding
Kiteboarding
5617
Obejrzyj
Połączenie surfingu i czegoś w rodzaju spadochronu, które umożliwania szybowanie nad wodą. Filmik pokazuje kompilację różnych sztuczek i trików.
Katastrofy lotnicze Katastrofy lotnicze
Katastrofy lotnicze
28853
Obejrzyj
Teraz coś mniej miłego czyli kompilacja katastrof lotniczych. Niestety podczas wypadku w samolocie trudno jest przeżyć, a szczególnie gdy płonie.
Cyrkowe wypadki Cyrkowe wypadki
Cyrkowe wypadki
15985
Obejrzyj
Kolejna kompilacja wypadków, ale tym razem prosto z cyrku. Wydawało by się, że artyści występujący w cyrku to profesjonaliści, a jednak każdemu może się coś złego przytrafić.