Tag koncert - śmieszne filmiki

Reakcja Rihanny na śpiew fana na koncercie Reakcja Rihanny na śpiew fana na koncercie
Reakcja Rihanny na śpiew fana na koncercie
6798
Obejrzyj
Rihanna przeżyła niezły szok po tym jak użyczyła mikrofonu swojemu fanowi podczas koncertu. Czy uczeń przerósł mistrza?
Koncert w tunelu metra Koncert w tunelu metra
Koncert w tunelu metra
3892
Obejrzyj
Prawdziwe talenty znajduje się na ulicach, ale nie każdy uliczny muzykant wyciągający na gitarze cztery akordy to od razu osoba utalentowana. Tej ekipie trudno odmówić talentu, a show potrafili zrobić także w tunelu metra.
GF Darwin - Kluski GF Darwin - Kluski
GF Darwin - Kluski
3596
Obejrzyj
Grupy Filmowej Darwin chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choćby raz zapuścił się na polską stronę internetu. Tym razem ta wesoła ekipa atakuje nas piosenką o jakie ważnych dla człowieka... kluskach. Zapraszamy!
Mistrzowski beatbox Mistrzowski beatbox
Mistrzowski beatbox
3793
Obejrzyj
Mistrz świata w beatboxie, czyli Australijczyk Tom Thum oraz popis jego umiejętności z konsolą. Człowiek orkiestra, ale i śpiewem wcisnął widownię w podłogę. Główny występ rozpoczyna się po pojedynczych popisach, około 6tej...
5 sposobów na Woodstock 5 sposobów na Woodstock
5 sposobów na Woodstock
2403
Obejrzyj
Już za chwilę rozpocznie się jedna z największych, polskich imprez muzycznych, czyli Przystanek Woodstock. Autorzy serii "5 sposobów na..." postanowili zaprezentować z tej okazji kilka sztuczek, które pomogłyby nam podczas...
Tańczyć każdy może Tańczyć każdy może
Tańczyć każdy może
3814
Obejrzyj
Pewien chłopak, korzystając z przerwy między koncertami, na dużej imprezie muzycznej, postanowił nieco się wyluzować i dał ponieść się muzyce. Bez przygotowań i scenariusza zrobił niezłe show!
Próba dźwięku Próba dźwięku
Próba dźwięku
3179
Obejrzyj
Jak wyglądają przygotowania muzyków przed koncertem? W pierwszej kolejności sprawdzają instrumenty, akustykę i ustawienia mikrofonów. Właśnie ten etap został sparodiowany przez niemieckiego komika. Zachęcamy do oglądania!
Dj Troll Dj Troll
Dj Troll
4570
Obejrzyj
Na jednym z koncertów electro DJ postanowił strollować publikę. Ludzi podkręca właśnie kawałek "Freaks", zbliża się tzw. drop, a niektórzy już zaczynają skakać. Tymczasem Pan za konsoletą postanowił nagle zmienić plany.
Tak zdobywa się piwo na koncercie Tak zdobywa się piwo na koncercie
Tak zdobywa się piwo na koncercie
2578
Obejrzyj
Podczas holenderskiej imprezy rockowej "Pinkpop", wokalista zespołu "John Coffey" popisał się wyjątkowym refleksem i widowiskowym chwytem, przez co został okrzyknięty bohaterem tej edycji festiwalu. Co takiego złapał? Piwo...
Tańczyć każdy może Tańczyć każdy może
Tańczyć każdy może
3773
Obejrzyj
Na koncercie warto potańczyć, zwłaszcza kiedy leci nasza ulubiona muzyka. Niestety ten pan ma w sobie za dużo piwa, albo po prostu czuje muzykę całym sobą. Zobaczcie jak można wywijać na koncercie.
Koncerty i Festiwale Muzyczne - Ogarnij Się Koncerty i Festiwale Muzyczne - Ogarnij Się
Koncerty i Festiwale Muzyczne - Ogarnij Się
1946
Obejrzyj
Niezrównany Dem3000 tym razem opowie Wam co sądzi o koncertach i festiwalach. Słaba jakość muzyki, grzybica, 2-godzinne kolejki do pryszniców czyli uroki takich muzycznych wydarzeń.
Koncert na ścianie Koncert na ścianie
Koncert na ścianie
2625
Obejrzyj
Na koncertach zdarzają się różne niezwykłe rzeczy. Czasami jest to ekscentryczny wokalista, a czasami treść utworów budzi kontrowersje. Na tym koncercie zespół postanowił zagrać stojąc na ścianie.
Zacieralia - Pyta.pl Zacieralia - Pyta.pl
Zacieralia - Pyta.pl
3024
Obejrzyj
Kolejna seria wywiadów chłopaków z Pyta.pl. Tym razem trafiło na bardzo alternatywny koncert muzyczny. W wywiadzie takie atrakcje jak wizyta z damskiej toalecie i inne ciekawostki.
Justin Bieber wymiotuje na scenie Justin Bieber wymiotuje na scenie
Justin Bieber wymiotuje na scenie
8490
Obejrzyj
Podczas koncertu w Arizonie, młodemu obiektowi westchnień tysiąca nastolatek przytrafił się wypadek. Justin Bieber po wyjściu na scenę... zwymiotował! Co ciekawe wymiotowanie wcale nie przeszkodziło mu w dalszym śpiewaniu...
Zadyma wśród Kotów Zadyma wśród Kotów
Zadyma wśród Kotów
3004
Obejrzyj
To wielkie stado kotów (130 osobników) zostało uratowanych przed zamarznięciem przez staruszkę z Serbii. Gdy przychodzi pora karmienia, całość wygląda jak najbardziej brutalny koncert metalowy...
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Parodia z polskimi napisami Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Parodia z polskimi napisami
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego - Parodia z polskimi napisami
9461
Obejrzyj
Znana, brazylijska piosenka Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego jednak ma polskie słowa. Wystarczy się dobrze wsłuchać. Koniecznie proszę włączyć napisy do filmu.