Tag korek - śmieszne filmiki

5 sposobów na korki do wina 5 sposobów na korki do wina
5 sposobów na korki do wina
2754
Obejrzyj
Panowie prowadzący serię "5 sposobów na..." już niejednokrotnie udowodnili, że w łatwy sposób, możemy stworzyć wiele przydanych gadżetów. Tym razem znaleźli oni ciekawe zastosowania dla korków do wina.
A tu nagle drzwi... A tu nagle drzwi...
A tu nagle drzwi...
3608
Obejrzyj
Jazda na motorze może być bardzo nieprzyjemna, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z nieostrożnymi kierowcami. Tym razem ofiarą padły drzwi i jeden motocyklista. Czasami lepiej zaczekać chwilę, a nie wpychać się na cwaniaka.
Nudy w korku Nudy w korku
Nudy w korku
3045
Obejrzyj
Stanie w korku to koszmar każdego kierowcy. Nie ma jak wyjechać, nie można się cofnąć, tylko trzeba odczekać swoje, paląc przy tym paliwo. A gdyby tak umilić sobie ten czas? W końcu wsteczne lusterka po coś powstały. Zobaczcie...
Niebezpieczne sposoby otwarcia wina Niebezpieczne sposoby otwarcia wina
Niebezpieczne sposoby otwarcia wina
2868
Obejrzyj
Amerykanie to specyficzna nacja. Okazuje się, że niektórzy nie potrafią nawet normalnie otworzyć butelki z winem. Przedstawiamy kilka ekstremalnych sposobów otwarcia wina w amerykańskim stylu.
Ponad 100km/h motorem pomiędzy autami Ponad 100km/h motorem pomiędzy autami
Ponad 100km/h motorem pomiędzy autami
3871
Obejrzyj
Ekstremalnie niebezpieczny przejazd motocyklisty pomiędzy autami stojącymi w korku. Jak widać motocyklista miał szczęście, że nikt akurat nie wpadł na pomysł otworzenia drzwi.
Piątek: The Series - Uliczne korki Piątek: The Series - Uliczne korki
Piątek: The Series - Uliczne korki
8823
Obejrzyj
Dakann mówi głośno o tym, co bardzo wielu kierowców myśli od dawna... Materiał ten, tak jak każdy korek i jak każdy "Piątek: the Series", zawiera dużo treści wulgarnych.
Jak powstają korki Jak powstają korki
Jak powstają korki
4371
Obejrzyj
Ten eksperyment pokazuje, ze korki wcale nie muszą dziać się pod wpływem jakiegoś wypadku, albo robót drogowych. Japońscy naukowcy poprosili 22 kierowców 22 samochodów o poruszanie się w okręgu z prędkością 30km/h. Oto co...
Za kierownicą karetki Za kierownicą karetki
Za kierownicą karetki
4693
Obejrzyj
Zwykły dzień pracy kierowcy karetki w dużym mieście. Bez jazdy po torowisku zeszło by dużo dłużej.
Korek w tunelu Korek w tunelu
Korek w tunelu
4695
Obejrzyj
Kierowca ciężarówki chciał trochę zmniejszyć korek w tunelu. Ci co zmienili pas i zaczęli wyprzedać kolumnę samochodów mogą powiedzieć, że mieli ogromne szczęście.
Bum Bum
Bum
6229
Obejrzyj
Kompilacja filmików przedstawiających zabawne wybuchy z ludźmi w roli głównej. Tylko nie próbujcie otwierać tak szampana jak bohaterowie tego filmiku.
Korek z butelki Korek z butelki
Korek z butelki
5277
Obejrzyj
Filmik przedstawia sposób na wyjęcie korka z butelki nie tłukąc jej. Wydawałoby się to niemożliwe a jest takie proste.