Tag lód - śmieszne filmiki

Kompilacja zimowych faili Kompilacja zimowych faili
Kompilacja zimowych faili
2569
Obejrzyj
W tym roku prawdopodobnie pożegnaliśmy już zimę i podobnie stwierdzili też ludzie z załogi FailArmy. Zakończenie sezonu oczywiście nie mogło się obyć bez zimowej kompilacji!
Płynna miedź i lód Płynna miedź i lód
Płynna miedź i lód
3404
Obejrzyj
Chemię i fizykę trudno oszukać. Gdybyście w ciemno mieli zgadnąć co stanie się, kiedy bryłę lodu polejemy płynną miedzią, to jaka byłaby wasza odpowiedź? Autor filmiku z pewnością zadał sobie te pytanie, ale efektu nie...
Facet ratuje swojego psa ze środka zamarzniętej rzeki Facet ratuje swojego psa ze środka zamarzniętej rzeki
Facet ratuje swojego psa ze środka zamarzniętej rzeki
3106
Obejrzyj
Miłość psa do człowieka potrafi być nieograniczona. Jednak działa to też w drugą stronę. Ten facet ryzykując swoje życie i zdrowie ruszył na ratunek swojemu pupilowi.
Świąteczne życzenia od szalonego Norwega Świąteczne życzenia od szalonego Norwega
Świąteczne życzenia od szalonego Norwega
4451
Obejrzyj
Wszyscy kochamy Apetora i jego niecodzienne harce na lodzie. No bo w końcu co to byłaby za zima bez jego wesołych podrygów i picie wódki na lodzie! Oczywiście poza swoimi szaleństwami postanowił przekazać Wam świąteczne życzenia.
Czy zajarasz ze mną szluga? Czy zajarasz ze mną szluga?
Czy zajarasz ze mną szluga?
64
10
23565
Obejrzyj
Nałogi nigdy nie przynoszą ze sobą nic dobrego i najlepiej wie o tym Elsa, który za nic nie wyjdzie na jednego dymka. Zobaczcie jedną z fajniejszych parodii piosenki "Ulepimy dziś bałwana" z filmu "Kraina Lodu".
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
Chodzenie po krystalicznie czystym lodzie
3246
Obejrzyj
Może to wygląda jak sztuczka z Biblii, ale wcale tak nie jest. W słowackich Tatrach można się przekonać jak wygląda lód przy nieskazitelnej wodzie.
Polowanie na pingwiny Polowanie na pingwiny
Polowanie na pingwiny
3414
Obejrzyj
Jak na zamrożonym lądzie znaleźć pożywienie? Nie jest to proste zadanie, ale pomysłowi Eskimosi zawsze znajdą sposób by się najeść.
Co się dzieje z monetą w suchym lodzie Co się dzieje z monetą w suchym lodzie
Co się dzieje z monetą w suchym lodzie
2783
Obejrzyj
Bardzo ciekawy eksperyment i jeszcze ciekawsze rezultaty. Szkoda, że większość naszych specjalistów jest aktualnie w szkole, lub męczy się na języku polskim. Mamy nadzieję, że jak najszybciej nam to wyjaśnią, a do tego czasu...
Patrick Stewart kończy wyzwanie ALS Patrick Stewart kończy wyzwanie ALS
Patrick Stewart kończy wyzwanie ALS
2214
Obejrzyj
Patrick już miał najwyraźniej dość głupawego polewania się wiadrem pełnym lodu i zimnej wody. Gwiazda filmów z X-Menami postanowiła zakończyć dotychczasowe wygłupy, by pokazać co należy robić w tej sprawie. Przekonajcie się sami.
Niezdecydowana foka Niezdecydowana foka
Niezdecydowana foka
3380
Obejrzyj
Foki może i nie potrafią mówić wyraźnie, ale coś tam im się udaje dukać. Jesteście ciekawi co takiego bełkoczą? Lepiej nadstawcie uszu i włączcie ten filmik, bo będzie naprawdę zabawnie.
Grill i podróż na lodowej krze Grill i podróż na lodowej krze
Grill i podróż na lodowej krze
2959
Obejrzyj
Czy może być coś fajniejszego od dryfowania na lodowej krze? No jasne, że tak! Można na niej urządzić jeszcze grilla. Grupa młodych ludzi postanowiła nieco się zabawić, a z kry zrobili sobie prawdziwą bazę wypadową. Zobaczcie...
Ciecz, która jednocześnie wrze i zamarza Ciecz, która jednocześnie wrze i zamarza
Ciecz, która jednocześnie wrze i zamarza
3686
Obejrzyj
Widzieliście kiedyś, żeby ciecz wrzała i zamarzała jednocześnie? My też nie! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie zajmujemy się tutaj nauką, ale wygląda to naprawdę ciekawie. Zobaczcie, że eksperymenty nie zawsze muszą być...
Ruszajmy pomóc jeleniom Ruszajmy pomóc jeleniom
Ruszajmy pomóc jeleniom
2763
Obejrzyj
Jezioro Albert Lea w Minesocie. Dwójka ludzi trafia na biedną rodzinę jeleni, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu. Co mają zrobić? Pomagają zwierzakom w potrzebie. Zobaczcie, jak można okazać serce innej istocie.
Anomalia na rosyjskiej rzece Anomalia na rosyjskiej rzece
Anomalia na rosyjskiej rzece
3871
Obejrzyj
Tymczasem w Rosji znowu dzieją się niespotykane nigdzie indziej rzeczy. Tym razem jakaś dziwna cywilizacja wycięła wielki krąg w lodzie na rzece... A tą dziwną cywilizacją byli sami Rosjanie. Po prostu nudziło się kilku...
10 faktów o Antarktydzie, których nie znaliście 10 faktów o Antarktydzie, których nie znaliście
10 faktów o Antarktydzie, których nie znaliście
4552
Obejrzyj
Na zewnątrz coraz zimniej, ale chyba nigdy nie będzie u nas tak chłodno jak na Antarktydzie. Scifun natchniony zimową pogodą, postanowił nagrać chłodny filmik o tej mroźnej krainie. Poznajcie dziesięć faktów o Antarktydzie,...
Co robić na dworze, gdy jest zimno i śnieżnie Co robić na dworze, gdy jest zimno i śnieżnie
Co robić na dworze, gdy jest zimno i śnieżnie
5357
Obejrzyj
Na dworze jest zimno i pada śnieg, a więc nasze zajęcia też powinny trochę się różnić. Nie możemy wygrzewać się godzinami na plaży, więc trzeba znaleźć inne zajęcie.