Tag lot - śmieszne filmiki

Bezszelestny sowi lot Bezszelestny sowi lot
Bezszelestny sowi lot
43
3
38007
Obejrzyj
Sowy posiadają osobliwą umiejętność, której pozazdrościć mogą jej wszystkie pozostałe, latające drapieżniki. Jest to niemalże bezszelestny lot. Jak to możliwe? Przekonajcie się sami!
Ekstremalny lot przez skalny otwór Ekstremalny lot przez skalny otwór
Ekstremalny lot przez skalny otwór
2786
Obejrzyj
Przez ostatnie trzy lata Uli Emanuele trenował i przygotowywał się do tego skoku. Mierzył wysokości, szerokości oraz badał wiejący w miejscu skoku wiatr. Gdyby ten wyczyn mu się nie powiódł lub pomyliłby się o kilka centymetrów...
Strzelanie fajerwerkami pod wodą Strzelanie fajerwerkami pod wodą
Strzelanie fajerwerkami pod wodą
3028
Obejrzyj
Dzieciaki w Szwecji najwyraźniej nudzą się znacznie bardziej od nas, ponieważ wpadają na niezbyt mądre pomysły. Tym razem padło na fajerwerki i zamarznięte jezioro.
Kiedy w dronie kończą się akumulatory Kiedy w dronie kończą się akumulatory
Kiedy w dronie kończą się akumulatory
3443
Obejrzyj
Drony to technologia, która dopiero co doszła do użytku publicznego. Nie zmienia to faktu, że niektórzy już miewają z nią problemy. Zwłaszcza kiedy trzeba wykonać lądowanie awaryjne... Co można zrobić kiedy dron niemalże...
Latający słodziak Latający słodziak
Latający słodziak
4119
Obejrzyj
Niektórzy z was na pewno mieli myszoskoczka, albo chomika. A co powiecie na latającą wersję waszych ulubieńców? Poznajcie Hazela, który jest łotopałanką karłowatą, ale także niezwykle słodkim kompanem do zabawy.
Niski przelot Niski przelot
Niski przelot
4973
Obejrzyj
Lepiej trzymajcie czapki i kapelusze, bo ten samolot leci tak nisko, że jeszcze przykróci wam fryzurkę. Nie wiem jak wy, ale ja na miejscu kamerzysty nie stałbym tak spokojnie. Zobaczcie naprawdę niski przelot.
Najniższy przelot w Wingsuicie Najniższy przelot w Wingsuicie
Najniższy przelot w Wingsuicie
3898
Obejrzyj
Ludzie to prawdziwi wariaci. Kiedy odkryją źródło adrenaliny, nie cofną się przed niczym, żeby wyssać je do cna. Użytkowanie Wingsuitu w normalnych warunkach jest niebezpieczne jak szlag, ale to już prawdziwe przegięcie....
Latanie z Joke Summerem Latanie z Joke Summerem
Latanie z Joke Summerem
3614
Obejrzyj
Wiatr we włosach, łąki, pola, góry... To widoki jakie zapewniają skoczkowie w Wingsuitach. Marzyliście o tym żeby latać? Ci panowie uchylą wam rąbka tego, jak się to robi.
Gdy zapomnisz bagażu na lotnisku Gdy zapomnisz bagażu na lotnisku
Gdy zapomnisz bagażu na lotnisku
2685
Obejrzyj
W pośpiechu i stresie, jakie towarzyszą nam podczas odlotu, można zapomnieć bagażu. Jak poradzić sobie z taką sytuacją? Zobaczcie koniecznie co zrobił pewien mężczyzna, mimo siedzenia wygodnie w fotelu.
Silny deszcz podczas lądowania Silny deszcz podczas lądowania
Silny deszcz podczas lądowania
2877
Obejrzyj
Praca pilota nie należy do łatwych. Nawet w sytuacjach początkowo wyglądających znośnie może wydarzyć się coś złego. Zobaczcie jak podczas próby lądowania, nagle zmienia się pogoda i pilot całkowicie traci widoczność.
Złapać ptaka w locie Złapać ptaka w locie
Złapać ptaka w locie
5227
Obejrzyj
Pokaz niebywałego refleksu i dużego szczęścia. Myśliwy, w trakcie polowania, zdołał złapać lecącego ptaka.
Co się dzieje w kabinie pilota? Co się dzieje w kabinie pilota?
Co się dzieje w kabinie pilota?
7504
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda kabina pilota samolotu? Ten chłopiec ma urodziny i bardzo chce zobaczyć pracę pilotów z bliska. Po krótkiej namowie stewardessa zgadza się zabrać małego pasażera do kabiny.
Rio de Janeiro z lotu ptaka Rio de Janeiro z lotu ptaka
Rio de Janeiro z lotu ptaka
3476
Obejrzyj
Jak wygląda miasto z lotu ptaka nad ranem? Na pewno bardzo widowiskowo jak i sam lot. Tu możemy podziwiać akurat Rio de Janeiro, ale nie wykluczone, że znajdą się śmiałkowie, którzy spróbują wykonać takie nagranie gdzieś w Polsce.
Wystrzelili koleżankę w powietrze Wystrzelili koleżankę w powietrze
Wystrzelili koleżankę w powietrze
5602
Obejrzyj
Gdy trzymasz napiętą gałąź, musisz przygotować się na lot, który za chwilę nastąpi. Reszta towarzystwa z pewnością miała niezły ubaw po posłaniu koleżanki w stronę nieba.
Superman dogania samochód Superman dogania samochód
Superman dogania samochód
5633
Obejrzyj
Piękne widoki za szybą przerywa nieoczekiwanie Superman, lecący z ważną misją. Bohater pyta o drogę i znika tak szybko, jak się pojawił.
To sobie polatał To sobie polatał
To sobie polatał
5267
Obejrzyj
Ekstremalne wyczyny nie są przeznaczone dla każdego. Niektórzy ludzie po prostu nie przepadają za dużymi wysokościami.