Tag małpa - śmieszne filmiki

Małpi romans Małpi romans
Małpi romans
5020
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od JM Cartoons z gościnnym udziałem Bukiego. Tym razem krótka historia o miłości, która zakiełkowała w głębi dżungli i stworzyła wiele nadziei. Zapraszamy do oglądania!
Małpa reaguje na Małpa reaguje na "magiczną" sztuczkę
Małpa reaguje na "magiczną" sztuczkę
5260
Obejrzyj
Okazuje się, że magiczne sztuczki cieszą się powodzeniem nie tylko wśród ludzi, ale także wśród małp. Przynajmniej tyle można wywnioskować po reakcji zwierzaka po drugiej stronie szyby.
Szympans eliminuje drona Szympans eliminuje drona
Szympans eliminuje drona
4095
Obejrzyj
Dron nagrywający grupę małp został niespodziewanie zaatakowany przez jedną z nich. Nie był to zupełnie przypadkowy atak, ponieważ szympans zdawał się być przygotowanym na tę okoliczność. Oglądaliście "Planetę małp"? Zaczęło się.
Dziwny gatunek małp Dziwny gatunek małp
Dziwny gatunek małp
3693
Obejrzyj
W niezbadanych odmętach prawilnych dzielnic, badacze odnaleźli nowy, niezwykle agresywny gatunek małp. Wykazują się znacznie mniejszą inteligencją niż reszta naczelnych i posługują się barwami do identyfikacji.
Jak wydostać orzeszka? Jak wydostać orzeszka?
Jak wydostać orzeszka?
3889
Obejrzyj
Belgowie postanowili sprawdzić, czy na pewno uczą w szkole odpowiednich rzeczy i czy wykształcenie coś daje ich uczniom. Sprawdzili to przy pomocy bardzo prostego eksperymentu, który małpa rozwiązała bez większych problemów....
Mała, ubrana małpka iska śpiącego kota Mała, ubrana małpka iska śpiącego kota
Mała, ubrana małpka iska śpiącego kota
3644
Obejrzyj
Słodkość z tego filmiku powinna starczyć Wam na cały dzień i jeszcze będziecie mogli obdarować tą słodkością całą rodzinę. Malutka małpeczka iska słodko śpiącego kota.
Soczek dla małpki Soczek dla małpki
Soczek dla małpki
3456
Obejrzyj
Nie od dziś wiadomo, że małpy to wyjątkowo inteligentne zwierzęta. Ta małpka została nauczona robienia własnych zakupów. Czy poradzi sobie z zadaniem zdobycia soku?
Małpa robi pompki i brzuszki Małpa robi pompki i brzuszki
Małpa robi pompki i brzuszki
8474
Obejrzyj
Filmik z małpką robiącą bez większego zmęczenia zarówno pompki jak i brzuszki. Nie jeden człowiek mógłby pozazdrościć takiej formy i wytrzymałości.
Rangersi vs King Kong Rangersi vs King Kong
Rangersi vs King Kong
4445
Obejrzyj
Jak poradzi sobie grupka rangersów z przerośniętą małpą? Czy super-skstra-mega-kartonozord poradzi sobie z królem dżungli, zapatrzonym w swoją ludzką dziewczynę?
Jak za pomocą pawiana znaleźć wodę Jak za pomocą pawiana znaleźć wodę
Jak za pomocą pawiana znaleźć wodę
3289
Obejrzyj
Tubylcy z Kalahari pokażą Ci jak znaleźć wodę za pomocą pawiana. Przygotujcie gigantyczną termitierę, pestki melona, ciekawskiego pawiana, smycz dla pawiana i kryształki soli.
Ewakuacja z miasta Zombie 4 - animacja Ewakuacja z miasta Zombie 4 - animacja
Ewakuacja z miasta Zombie 4 - animacja
4280
Obejrzyj
Odcinek opowiadający o rodzinie bohaterki serii "Raised by Zombies". Jeżeli śledzicie tą serię, to ten odcinek rzuci bardzo duże światło na historię bohaterki. Do tego, jeśli byliście bardzo spostrzegawczy zauważycie w...
Ewakuacja z miasta Zombie 3 - animacja Ewakuacja z miasta Zombie 3 - animacja
Ewakuacja z miasta Zombie 3 - animacja
3172
Obejrzyj
Bohaterka serii po raz kolejny wyrusza na zbieranie zapasów po mieście, lecz zostaje obezwładniona przez parę figlarnych małp. Sekundę później zostaje także otoczona przez Zombie. Jak to rozegra?
Najgorszy opiekun zwierząt Najgorszy opiekun zwierząt
Najgorszy opiekun zwierząt
3740
Obejrzyj
Był ktoś taki w USA, który pomyślał, że program telewizyjny, w którym prowadzący będzie odpowiadał na pytania słuchaczy o zwierzętach będzie dobrym pomysłem. Brzmi niegroźnie, dopóki nie wymyślono, że prowadzący będzie miał...
Niesamowicie wysportowana małpa szaleje w zoo Niesamowicie wysportowana małpa szaleje w zoo
Niesamowicie wysportowana małpa szaleje w zoo
5024
Obejrzyj
Mała wspinaczka, kilka szalonych obrotów na linie i skok, zakończony na szybie. Wszystko dzieje się w mgnieniu oka.
Małpka w Zoo zabrała Coca-Colę i delektuje się smakiem Małpka w Zoo zabrała Coca-Colę i delektuje się smakiem
Małpka w Zoo zabrała Coca-Colę i delektuje się smakiem
4421
Obejrzyj
Coca-Cola nie mogła wymarzyć sobie lepszej reklamy. Nawet małpka, która nigdy nie widziała i nie słyszała o żadnej kampanii reklamowej Coca-Coli zachwyciła się od pierwszego łyku.
Orangutan - Niesamowity występ Orangutan - Niesamowity występ
Orangutan - Niesamowity występ
5057
Obejrzyj
Małpy to inteligentne zwierzaki czego dowodem jest ten komiczny pokaz orangutana. Na prawdę można się pośmiać lepiej niż z ludzi.