Tag matura - śmieszne filmiki

Mapa Europy - Matura to Bzdura Mapa Europy - Matura to Bzdura
Mapa Europy - Matura to Bzdura
2663
Obejrzyj
Ekipa Matura to Bzdura już nie raz udowodniła, że Polacy raczej nie należą do uważnych uczniów. Oczywiście dość sporo ucieka z naszej wiedzy ogólnej, ale nie zmienia to faktu, że pewne rzeczy po prostu trzeba wiedzieć....
Matura 2314 Matura 2314
Matura 2314
3515
Obejrzyj
Częstym problemem na maturze bywa nadinterpretacja wiersza przez egzaminatorów. Po prostu ciężko się połapać na logikę, o co im tak właściwie chodzi. Najlepiej pokaże Wam to odległa przyszłość, gdzie pewien uczeń męczy się z...
Matura to Bzdura - Szybka powtórka do matury z Biologii 2014 Matura to Bzdura - Szybka powtórka do matury z Biologii 2014
Matura to Bzdura - Szybka powtórka do matury z Biologii 2014
4343
Obejrzyj
Warto powtórzyć wiadomości z każdego przedmiotu, a najlepiej to widać po odpowiadających na pytania ekipy Matura to Bzdura. Tym razem powtórzymy sobie najlepsze odpowiedzi z Biologii. Zobaczcie sami.
Krosny i tegoroczna matura Krosny i tegoroczna matura
Krosny i tegoroczna matura
2942
Obejrzyj
Matura to ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza kiedy ktoś przychodzi na nią nieprzygotowany. Jeśli nie mieliście do tej pory okazji rozejrzeć się po sali egzaminacyjnej, to nic nie szkodzi. Pan Krosny pokaże Wam, jak wygląda...
Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
Matura to Bzdura - Egzamin Gimnazjalny
3368
Obejrzyj
Jako że egzaminy gimnazjalne już się rozpoczęły ekipa Matura to Bzdura postanowiła przetestować gimnazjalną wiedzę przechodniów. Coś nam się wydaję, że sporo część tych osób przespała gimnazjum. Zobaczcie sami.
Matura to Bzdura - Język Polski Matura to Bzdura - Język Polski
Matura to Bzdura - Język Polski
3254
Obejrzyj
Pora na trochę języka polskiego. Tym razem Martin będzie dobijał przechodniów pytaniami z tej nie zwykle trudnej dziedziny. Nie pamiętacie żadnego fragmentu inwokacji? A może macie problem z przeliterowaniem słowa "mężczyzna"?...
Walentynki - MaturaToBzdura Walentynki - MaturaToBzdura
Walentynki - MaturaToBzdura
3321
Obejrzyj
Walentynki już coraz bliżej, jesteście już przygotowani? Jeśli nie, to możecie zgłębić wiedzę na ich temat oglądając najnowszy filmik MaturaToBzdura! A wy ile wiecie o walentynkach?
Biologia - MaturaToBzdura Biologia - MaturaToBzdura
Biologia - MaturaToBzdura
5866
Obejrzyj
Proste pytania i wymijające odpowiedzi ludzi, którzy nie mają pojęcia o czym mówią. Tak, przed wami kolejny odcinek Matura To Bzdura. Tym razem czekają nas pytania z biologii i ciekawe odpowiedzi, jak to że roślinki są ładne i...
Francja - Matura to Bzdura Francja - Matura to Bzdura
Francja - Matura to Bzdura
3067
Obejrzyj
Kolejny odcinek waszej ulubionej serii. Dzisiaj bierzemy nieuków i nieuczków do odpowiedzi z pytań o Francję. A na ile pytań wy potraficie odpowiedzieć?
Ile to jest 1 - 1 - 1? MaturaToBzdura Ile to jest 1 - 1 - 1? MaturaToBzdura
Ile to jest 1 - 1 - 1? MaturaToBzdura
22
1
24663
Obejrzyj
Proste pytania i bardzo trudne do uzyskania odpowiedzi. Tak przebiegała sonda uliczna o tematyce matematycznej. Jeśli wiesz ile wynosi 2+2x2 ten filmik może Cię zaciekawić.
Memy i virale - MaturaToBzdura.TV Memy i virale - MaturaToBzdura.TV
Memy i virale - MaturaToBzdura.TV
2435
Obejrzyj
Czas zmienić przedmiot pytań i zamiast o przedmiotach szkolnych, porozmawiać o memach i viralach. Jak znane osoby ze świata internetu radzą sobie ze znajomością memów i popularnych filmików? Zobaczcie koniecznie!
Historia Powszechna - Matura To Bzdura Historia Powszechna - Matura To Bzdura
Historia Powszechna - Matura To Bzdura
1990
Obejrzyj
Kolejny odcinek wesołej sody ulicznej Matura to Bzdura. Czy wiecie czym było np. liberum veto? Sprawdźcie swoją wiedzę z historii powszechnej.
Malarstwo - Matura To Bzdura Malarstwo - Matura To Bzdura
Malarstwo - Matura To Bzdura
2240
Obejrzyj
Kolejny odcinek z cyklu Matura to Bzdura. Tym razem przechodnie musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące malarstwa. Czy Wy dalibyście radę odpowiedzieć na te zagadnienia? Polecamy nie tylko fanom sztuki.
Matura 2013 - Historia Matura 2013 - Historia
Matura 2013 - Historia
3605
Obejrzyj
Warto sprawdzić poziom wiedzy Polaków z historii. Kiedy była I wojna światowa? O co chodzi z insurekcją kościuszkowską? Sprawdźcie czy Wy poradzilibyście sobie z takimi pytaniami.
Matura 2013 z geografii Matura 2013 z geografii
Matura 2013 z geografii
3538
Obejrzyj
Polacy lubią podróże i ciepłe kraje. Zobaczmy w takim razie jaki jest ich poziom wiedzy z geografii. Czym zabłysną tym razem nasi rodacy?
Matura 2013 z języka angielskiego Matura 2013 z języka angielskiego
Matura 2013 z języka angielskiego
2966
Obejrzyj
Sezon matur w pełni. Warto w związku z tym zobaczyć jak wygląda wiedza maturzystów z języka angielskiego. A Wy jakbyście sobie poradzili z tymi pytaniami?