Tag mcdonald - śmieszne filmiki

Wpadka w McDonaldzie Wpadka w McDonaldzie
Wpadka w McDonaldzie
2582
Obejrzyj
Pewna Pani postanowiła złożyć zamówienie w McDrive, w jednym z McDonaldów. Niestety nie podążała chyba za liniami na podjeździe, bo dość absurdalnie pomyliła głośnik z... Przekonajcie się sami!
Dziesięć szokujących faktów o McDonaldzie Dziesięć szokujących faktów o McDonaldzie
Dziesięć szokujących faktów o McDonaldzie
16
4
6669
Obejrzyj
McDonald nie jest zwykłą restauracją, a ich jedzenie raczej nie należy do lekkostrawnych ani dla żołądka, ani dla portfela. Co powiecie na kilka faktów z nieco ciemniejszej strony restauracji? Obejrzyjcie kolejną, genialną...
McDonald's vs Burger King - AdBuster McDonald's vs Burger King - AdBuster
McDonald's vs Burger King - AdBuster
3652
Obejrzyj
AdBuster postanowił porównać dwa fastfoody - McDonald's oraz Burger King. Jego metody badawcze w kwestii kanapek były dość specyficzne, dlatego zachęcamy do obejrzenia tego odcinka. A Wy jaki fastfood wolicie?
Najszybszy McDrive na świecie - 15 sekund Najszybszy McDrive na świecie - 15 sekund
Najszybszy McDrive na świecie - 15 sekund
4561
Obejrzyj
Obsługa tego McDonalda spisała się na medal. Szybkość obsługi powala. Trzeba przyznać, że klient też był dość dynamiczny, a zamówienie dwóch herbat to też niezbyt skomplikowane zamówienie. Całość jednak wygląda imponująco.
Hamburger w twarz i płacz Hamburger w twarz i płacz
Hamburger w twarz i płacz
3256
Obejrzyj
Dziwny, ale bez wątpienia oryginalny sposób na dowcip. Ten młodzieniec wywołuje zamieszanie uderzając się hamburgerem w głowę i płacząc wniebogłosy. Musiał mieć naprawdę traumatyczne przeżycia z fast foodem.