Tag mcdonalds - śmieszne filmiki

McDonalds trolluje Burgerkinga McDonalds trolluje Burgerkinga
McDonalds trolluje Burgerkinga
2414
Obejrzyj
Marketingowcy McDonalda postanowili zażartować sobie z głównej konkurencji we Francji, czyli z Burgerkinga. Nie musieli zrobić nic więcej niż tylko postawić znak z prawdziwymi informacjami. Zapraszamy do oglądania!
10 odpychających faktów o McDonald’s #2 10 odpychających faktów o McDonald’s #2
10 odpychających faktów o McDonald’s #2
4380
Obejrzyj
W związku z dużą popularnością tego tematu, Topowa dycha postanowiła ponownie zagłębić się w świat fast foodów i przedstawić kolejne 10 odpychających faktów o McDonald's. Zapraszamy!
Robot w McDrive Robot w McDrive
Robot w McDrive
2589
Obejrzyj
McDrive to istny ołtarz dla internetowych pranksterów i żartownisiów, którzy chcą nieco poprawić humor znudzonej obsłudze McDonalds. Tym razem w roli zamawiającego zobaczymy robota!
Jak Afroamerykanie składają zamówienie w McDonald's? Jak Afroamerykanie składają zamówienie w McDonald's?
Jak Afroamerykanie składają zamówienie w McDonald's?
20
5
6352
Obejrzyj
Odrobina kreatywności, pomysł na kolejność, podkład muzyczny... Oto wszystko co potrzebne jest raperowi-amatorowi do złożenia zamówienia w restauracji McDonald's. Jak zareagowała obsługa? Sprawdźcie sami.
Wie Sława na Wyspach Kanaryjskich Wie Sława na Wyspach Kanaryjskich
Wie Sława na Wyspach Kanaryjskich
1821
Obejrzyj
Z blondynkami problem może być w każdym miejscu na świecie. Najlepiej widać to po Wie Sławie, które nie grzeszy urodą i inteligencją. Zobaczcie co porabia na wakacjach w kolejnym, genialnym filmiku od Kisiela!
Dziesięć szokujących faktów o McDonaldzie Dziesięć szokujących faktów o McDonaldzie
Dziesięć szokujących faktów o McDonaldzie
16
4
6745
Obejrzyj
McDonald nie jest zwykłą restauracją, a ich jedzenie raczej nie należy do lekkostrawnych ani dla żołądka, ani dla portfela. Co powiecie na kilka faktów z nieco ciemniejszej strony restauracji? Obejrzyjcie kolejną, genialną...
Test proszku Persil i wielkości kanapek z McDonalda i Burger Kinga Test proszku Persil i wielkości kanapek z McDonalda i Burger Kinga
Test proszku Persil i wielkości kanapek z McDonalda i Burger Kinga
5426
Obejrzyj
AdBuster sprawdzi dla nas czy reklamy kłamią. Na warsztat wziął proszek Persil Expert, kanapkę BigMac z McDonalda i jej odpowiednik z Burger Kinga.
McDrive Rap McDrive Rap
McDrive Rap
3267
Obejrzyj
Niecodzienne zamówienie w McDonalds złożone przez bardzo kreatywnego kolesia. Jeżeli chcecie posłuchać angielskiego fastfoodowego freestylu wejdźcie tutaj.
Porażony prądem w McDrive Porażony prądem w McDrive
Porażony prądem w McDrive
4472
Obejrzyj
Dowcip, który musiał kosztować nagrywającego trochę bólu głowy, gdyż ilość uderzeń nią w tym wideo jest niezmiernie duża. Czy pracownicy McDrive okażą się naiwnymi i uwierzą w krótką scenkę z omdleniem?
McDonalds i dziwne wyładowania elektryczne McDonalds i dziwne wyładowania elektryczne
McDonalds i dziwne wyładowania elektryczne
3985
Obejrzyj
Korzystając z McDonaldowego drive-thru lepiej uważajmy na dziwne wyładowania elektryczne. Przyczyny tego dziwnego zjawiska są bliżej nieznane... na szczęście świetnie wyszkolona ekipa McDonald's znajdzie dla was odpowiedź.
Latający kubek w DriveThru Latający kubek w DriveThru
Latający kubek w DriveThru
2816
Obejrzyj
Trik z latającym kubkiem wprawia w osłupienie pracowników obsługi samochodów w lokalnych restauracjach fast-food. Ich reakcje niedowierzania (i posądzanie o demona) dostarczają wkręcającemu wiele radości.
Walentynkowy podryw w McDonaldzie Walentynkowy podryw w McDonaldzie
Walentynkowy podryw w McDonaldzie
6457
Obejrzyj
Facet podjeżdża do kolejnych okienek mcdrive i wręcza pracownicom kwiatek, serduszko albo inny prezent walentynkowy. Jak myślicie, czy któraś zostanie jego walentynką?
Nigdy nie jedz hamburgera w samochodzie wyścigowym Nigdy nie jedz hamburgera w samochodzie wyścigowym
Nigdy nie jedz hamburgera w samochodzie wyścigowym
5131
Obejrzyj
W celu uprzyjemnienia przejażdżki tym superszybkim autem, facet zabrał ze sobą cały zestaw z McDonalda. Niestety, przy takiej prędkości, zjedzenia i wypicie czegokolwiek urasta do rangi sztuki.
Niemiecka reklama McDonald Niemiecka reklama McDonald
Niemiecka reklama McDonald
5671
Obejrzyj
Chłopiec uwielbia zajadać się jedzeniem z McDonalda, ale ma problem z kolegami, którzy też to lubią, ale kupować im się nie chce... Jak rozwiąże on swój problem?
Lody w wafelku z McDonalds Lody w wafelku z McDonalds
Lody w wafelku z McDonalds
5270
Obejrzyj
Grunt to odpowiednie odebranie loda od sprzedawcy.
Lód w wafelku z McDonalds Lód w wafelku z McDonalds
Lód w wafelku z McDonalds
5647
Obejrzyj
Lód za 2 czy 3 złote, więc nie ma co sobie żałować i należy kupić jednego albo dwa. Żeby jednak nie popaść w rutynę należy odpowiednio go odebrać. W filmiku przykład jak prawidłowo to zrobić.