Tag mcdrive - śmieszne filmiki

Robot w McDrive Robot w McDrive
Robot w McDrive
2483
Obejrzyj
McDrive to istny ołtarz dla internetowych pranksterów i żartownisiów, którzy chcą nieco poprawić humor znudzonej obsłudze McDonalds. Tym razem w roli zamawiającego zobaczymy robota!
Najszybszy McDrive na świecie - 15 sekund Najszybszy McDrive na świecie - 15 sekund
Najszybszy McDrive na świecie - 15 sekund
4561
Obejrzyj
Obsługa tego McDonalda spisała się na medal. Szybkość obsługi powala. Trzeba przyznać, że klient też był dość dynamiczny, a zamówienie dwóch herbat to też niezbyt skomplikowane zamówienie. Całość jednak wygląda imponująco.
Zombie w Drive Thru Zombie w Drive Thru
Zombie w Drive Thru
2988
Obejrzyj
Z okazji Halloween Ed Bassmaster przemalowuje się na zombie i napędza stracha pracownikom lokalnych restauracji fast-food. Kto popisze się zimna krwią, a kto spanikuje jak mała dziewczynka?
McDrive Rap McDrive Rap
McDrive Rap
3101
Obejrzyj
Niecodzienne zamówienie w McDonalds złożone przez bardzo kreatywnego kolesia. Jeżeli chcecie posłuchać angielskiego fastfoodowego freestylu wejdźcie tutaj.
Porażony prądem w McDrive Porażony prądem w McDrive
Porażony prądem w McDrive
4383
Obejrzyj
Dowcip, który musiał kosztować nagrywającego trochę bólu głowy, gdyż ilość uderzeń nią w tym wideo jest niezmiernie duża. Czy pracownicy McDrive okażą się naiwnymi i uwierzą w krótką scenkę z omdleniem?
Walentynkowy podryw w McDonaldzie Walentynkowy podryw w McDonaldzie
Walentynkowy podryw w McDonaldzie
6376
Obejrzyj
Facet podjeżdża do kolejnych okienek mcdrive i wręcza pracownicom kwiatek, serduszko albo inny prezent walentynkowy. Jak myślicie, czy któraś zostanie jego walentynką?
Fast food freestyle Fast food freestyle
Fast food freestyle
15392
Obejrzyj
Niekompetna obsługa w McDrivie powinna zostać zwolniona