Tag murzyn - śmieszne filmiki

Czego NIE robić w KINIE Czego NIE robić w KINIE
Czego NIE robić w KINIE
3098
Obejrzyj
Nierzadko decydujemy się obejrzeć film w kinie, jednak często podczas seansu potrafią nas denerwować pewne zachowania innych osób... Obejrzyj ten filmik, aby przekonać się czy nie jesteś jedną z nich!
Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
Reportaż o płonącym budynku i bezbłędna relacja świadka
3375
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, że jesteście reporterem i pytacie kogoś o zdarzenia, które miały miejsce przy okazji pożaru. Tymczasem ta osoba odpowiada wam jakby czytała scenariusz rozmowy i to wymieniając na zmianę uczestników dialogów...
Kiedy prośba nie skutkuje Kiedy prośba nie skutkuje
Kiedy prośba nie skutkuje
3116
Obejrzyj
Pewien czarnoskóry facet zaczął zaczepiać dwóch dostawców. Jeden z nich odradzał mu takie zachowanie i poprosił żeby ten się oddalił. Prośba nie poskutkowała, a ów dostawca najwidoczniej nie był osobą z łapanki.
Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop
Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop
3319
Obejrzyj
Czarnoskórzy, oddani fani rapu wiedzą, że ten rodzaj muzyki powinien wywoływać eksplozję energii, porywać Cię do szaleństwa. No, ale jak nauczyć tego syna, który chyba pod łóżkiem najwidoczniej chowa płyty Justina Biebera?
Magia według TVP ABC Magia według TVP ABC
Magia według TVP ABC
22
4
3182
Obejrzyj
TVP ABC to jeden z tych programów, których nikt nie ogląda, a o ich istnieniu dowiadujemy się dopiero w przypadku akcji takiej jak ta. Andy postanowił uraczyć widzów oraz prowadzących najlepszym, według niego, zaklęciem. Widzów...
Jak biały może bezkarnie powiedzieć Jak biały może bezkarnie powiedzieć "czarnuchu"?
Jak biały może bezkarnie powiedzieć "czarnuchu"?
23
1
3737
Obejrzyj
W Stanach Zjednoczonych używanie słowa "nigger", czyli "czarnuch" jest pewnego rodzaju, społecznym tabu. Słowo to jest ogólnie używane, ale wypowiedziane z ust kogoś innego, niż osoba czarnoskóra jest traktowane jako obraza....
Urodzinowy prank Urodzinowy prank
Urodzinowy prank
3541
Obejrzyj
Mama zawołała 8 letniego syna i pokazała mu paczkę, na której widnieją jego dane, oskarżając przy okazji o zamówienie czegoś przez internet lub telezakupy. Wszystko okazało się sprytną sztuczką i z całą pewnością zrobiło...
Rihanna - teledysk bez muzyki Rihanna - teledysk bez muzyki
Rihanna - teledysk bez muzyki
9964
Obejrzyj
Wyobraźcie sobie, jak wyglądałby teledysk pozbawiony muzyki. Jakie dźwięki towarzyszyłyby wykonawcy znajdującemu się na planie nagraniowym? Przed wami odpowiedź na te pytanie, a w roli głównej samia Rihanna.
Sposób na Sposób na "niekończący się" basen
Sposób na "niekończący się" basen
3035
Obejrzyj
Bohaterem filmiku jest Mike. Trenował on pływanie, ponieważ chciał wziąć udział w triatlonie. Dzięki sprytnemu pomysłowi udało mu się wykorzystać do treningu niewielki, przydomowy basen. Jak można trenować pływanie w takim...
Człowiek mówiący zwierzęcym głosem Człowiek mówiący zwierzęcym głosem
Człowiek mówiący zwierzęcym głosem
18
2
6326
Obejrzyj
Pan z filmiku posiada nietypowe hobby. Trenuje naśladowanie odgłosów zwierząt. Sam nie jest w stanie sprecyzować ile dokładnie może odtworzyć, ale podobno trenuje codziennie. Zachęcamy do obejrzenia.
Jak to jest? Jak to jest?
Jak to jest?
2713
Obejrzyj
Krótki filmik, w którym pada jedno konkretne pytanie "Jak to jest być seksi?". Niestety głównemu bohaterowi nie udało się na nie odpowiedzieć. Zachęcamy do obejrzenia!
Przyjmij zastrzyk jak twardziel Przyjmij zastrzyk jak twardziel
Przyjmij zastrzyk jak twardziel
3483
Obejrzyj
Wizyta u lekarza oraz szczepienie przebiegało bez najmniejszych zakłóceń, póki sam szczepiony nie zauważył igły. Zaraz po tym emocje wzięły górę. Zachęcamy do obejrzenia!
Jak być draniem na siłowni Jak być draniem na siłowni
Jak być draniem na siłowni
3809
Obejrzyj
Większość osób raczej szanuje innych, którzy ćwiczą na siłowni. Jednakże ten jegomość chyba nawet nie potrafi powiedzieć, co to może być ten "szacunek". Wystarczy spojrzeć na to co zrobił.
Słuchaj tego co lubisz Słuchaj tego co lubisz
Słuchaj tego co lubisz
3594
Obejrzyj
Każdy może słuchać innego gatunku muzyki, a skoro ktoś bezwstydnie słucha Biebera, to czemu mielibyśmy się powstrzymywać. Lepiej być sobą niż udawać jak ten koleś.
Janusz Brąz - Parodia zapowiedzi filmu Janusz Brąz - Parodia zapowiedzi filmu "Get On Up"
Janusz Brąz - Parodia zapowiedzi filmu "Get On Up"
2753
Obejrzyj
Historia czarnoskórego stoczniowca, który wstrząsnął muzycznym światem. No może nie do końca taka była historia Jamesa Browna, ale parodia rządzi się własnym prawami.
Jak wystraszyć Koreańczyków? Jak wystraszyć Koreańczyków?
Jak wystraszyć Koreańczyków?
3034
Obejrzyj
Azjaci z natury raczej nie są strachliwi i jest ich znacznie trudniej wystraszyć niż nas. Na szczęście nic nie jest na świecie idealne i na każdego znajdzie się jakiś sposób.