Tag myślenie - śmieszne filmiki

Co Myślimy: na wycieczce szkolnej Co Myślimy: na wycieczce szkolnej
Co Myślimy: na wycieczce szkolnej
2947
Obejrzyj
Wycieczki szkolne odbywają się według pewnego schematu. Nie jest niespodzianką, że na niektóre rzeczy przygotowani jesteśmy wcześniej, bo muszą mieć one miejsce. Oto co myślimy na szkolnych wycieczkach.
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas? AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
2980
Obejrzyj
Oto kilka sytuacji, w których kiedyś zapewne znalazło się każde z nas. Założymy się także, że większość z was pomyślała wtedy dokładnie to samo, co chłopaki z ekipy AbstrachujeTV. Zachęcamy do oglądania!
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas? AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
AbstrachujeTV: Co myśli każdy z nas?
17
4
2957
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od chłopaków z ekipy Abstrchuje. Tym razem dobrze znany wszystkim problem i stały element naszej codzienności. Zdecydowanie coś jest w tym, że na podobne sytuacje często reagujemy podobnie.
Idę sobie... Idę sobie...
Idę sobie...
17
6
4307
Obejrzyj
Ciekawiło Was kiedyś co myślą ludzie, który chodzą po ulicach? A co jakby udało się wejść z mózgi ludzi i odczytać ich myśli? Posłuchajmy.
Rewolwerowiec Rewolwerowiec
Rewolwerowiec
2630
Obejrzyj
Narrator może dużo namieszać w życiu bohaterów, zwłaszcza jeśli zna ich myśli. Ciekawe co będzie jeśli tego typu narrator pojawi się w Westernie.
Typowa kobieca logika Typowa kobieca logika
Typowa kobieca logika
9
12
5206
Obejrzyj
Kobieca logika każdego może czasem zawieść, zwłaszcza kiedy chcemy się z nimi dogadać. Kisiel pokaże Wam wszelkie przeszkody i wady kobiecej logiki.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Słoneczny Patrol Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Słoneczny Patrol
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Słoneczny Patrol
2342
Obejrzyj
Ten serial może i ma już parę lat za sobą, ale nie zmienia to faktu, że to prawdziwy hit wszech czasów. Może to nie zasługa fabuły, ale kogo to obchodzi, kiedy jest na czym zawiesić oko. Niekryty Krytyk postanowił prześledzić...
Gdyby mózg był człowiekiem Gdyby mózg był człowiekiem
Gdyby mózg był człowiekiem
3953
Obejrzyj
Co by było gdyby nasz mózg towarzyszył nam obok jako inna osoba? Brzmi to dość dziwnie, ale w praktyce może być całkiem zabawne, a udowodni Wam to grupa Szparagi wraz z Wojtkiem Szumańskim!
Cyanide & Happiness - Restauracja Le Telepatia Cyanide & Happiness - Restauracja Le Telepatia
Cyanide & Happiness - Restauracja Le Telepatia
23
1
4010
Obejrzyj
Chcielibyście pójść do restauracji, w której szef kuchni odczytuje z Waszych myśli na co byście mieli ochotę? Brzmi zarówno ciekawie, jak i niebezpiecznie, bo wystarczy jedna włochata myśl i możecie dostać coś... Co średnio...
Piesek dostaje większą miskę Piesek dostaje większą miskę
Piesek dostaje większą miskę
2501
Obejrzyj
Upały każdemu mogą bardzo dać się we znaki, a już w szczególności psom. Na szczęście te mądre zwierzaki potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji. Zobaczcie jak upał potrafi zmusić psa do abstrakcyjnego myślenia.
Kabaret Smile - No że ten tego Kabaret Smile - No że ten tego
Kabaret Smile - No że ten tego
20
4
12563
Obejrzyj
Są chwile, w których brakuje słów. No bo ten, czasem, no... Czasem jest po prostu ciężko się wysłowić. Na szczęście przydaje się wtedy ta... No... Ta co marudzi i nie pozwala wychodzić z kolegami... Żona! Zobaczcie jakie...
Myśli uczniów mówione na głos Myśli uczniów mówione na głos
Myśli uczniów mówione na głos
3842
Obejrzyj
Co myślą uczniowie, a czego nie mówią? Na to pytanie postarają się dla Was odpowiedzieć dziewczyny z grupy Szparagi. W głowie każdej uczennicy można znaleźć choć jedną złą myśl. No, ale nie wyprzedzajmy faktów i sami to zobaczcie.
Szparagi - Co naprawdę myślą kobiety Szparagi - Co naprawdę myślą kobiety
Szparagi - Co naprawdę myślą kobiety
7063
Obejrzyj
Co naprawdę mają w głowie kobiety? Myślą o romansach, wielkich podróżach, czy może o tym co mają na sobie? Prawda jest naprawdę okrutna i lepiej się na nią przygotujcie. Zobaczcie co myślą kobiety. Zgadzacie się z tym drogie...
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Kevin Sam w Nowym Jorku Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Kevin Sam w Nowym Jorku
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Kevin Sam w Nowym Jorku
3191
Obejrzyj
Święta coraz bliżej, więc na pewno zobaczymy przygody Kevina. Niekryty Krytyk postanowił podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na temat drugiej części legendarnego, świątecznego filmu.
Co by było gdyby... Mężczyźni mówili co myślą Co by było gdyby... Mężczyźni mówili co myślą
Co by było gdyby... Mężczyźni mówili co myślą
8929
Obejrzyj
Chłopaki z Abstrachuje nie mają zamiaru odpoczywać i zrobili kolejny genialny filmik. Zastanawialiście się co by mówili faceci, gdyby chcieli się uzewnętrzniać? Gdyby zamiast pięknych słówek i kurtuazyjnych kłamstewek pojawiła...
Czytanie w myślach w Mam Talent Czytanie w myślach w Mam Talent
Czytanie w myślach w Mam Talent
4900
Obejrzyj
Uczestnik Mam Talent czyta w myślach jury. Być może w inny cudowny sposób odgaduje co namalowali na swoich kartkach. W każdym razie jurorzy wydają się zaskoczeni.