Tag narkotyki - śmieszne filmiki

6 najbardziej niemoralnych eksperymentów na ludziach 6 najbardziej niemoralnych eksperymentów na ludziach
6 najbardziej niemoralnych eksperymentów na ludziach
2977
Obejrzyj
Istnieje wiele historii o niemoralnych lub wręcz nieludzkich eksperymentach oraz badaniach lekarzy i naukowców. Większość z nich można wsadzić między bajki, ale inne zostały udokumentowane i potwierdzone.
Joan Cornella - Mystique Joan Cornella - Mystique
Joan Cornella - Mystique
2510
Obejrzyj
Jeżeli ktokolwiek zabłądził kiedyś w internecie, to z pewnością widział już prace autorstwa Joan Cornella. Animacje to dla niego nowość, ale starzy fani z pewnością nie będą zawiedzeni. Zapraszamy!
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
Rodzina Przestępcza - Parodia Breaking Bad
2698
Obejrzyj
Serialu Rodzina zastępcza chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, Breaking Bad również zrobiło furorę nie tylko w telewizji, ale także w internecie. Co mogłoby wyjść z połączenia tych dwóch serii? Przekonajcie się sami.
10 najniebezpieczniejszych ulicznych narkotyków 10 najniebezpieczniejszych ulicznych narkotyków
10 najniebezpieczniejszych ulicznych narkotyków
3003
Obejrzyj
Każdy narkotyk jest niebezpieczny, tak jak każde uzależnienie czy nałóg. Istnieją jednak narkotyki znacznie niebezpieczniejsze od pozostałych. Topowa dycha wzięła ten temat na celownik i już teraz możecie poznać listę...
Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje
Cyanide & Happiness: Dzień we dwoje
3277
Obejrzyj
Kiedy jakaś para postanawia spędzić "dzień we dwoje", to jak go spędzą zależy tylko i wyłącznie od ich kreatywności. Jak spędza wspólny dzień para ze świata Cyanide & Happiness? Przekonajcie się sami!
Nigdy nie wiesz, kiedy wejdzie Ci faza Nigdy nie wiesz, kiedy wejdzie Ci faza
Nigdy nie wiesz, kiedy wejdzie Ci faza
4090
Obejrzyj
Narkotyki to zło. Szczególnie te, które bierzemy nie znając nawet ich nazwy. Oto kilkuminutowa przygoda z Rosjanką, która najwidoczniej nie była przygotowana na takich obrót spraw.
Znawca dopalaczy z Siedlec Znawca dopalaczy z Siedlec
Znawca dopalaczy z Siedlec
4388
Obejrzyj
Taka sytuacja, hemoglobina, dopalacze. Co o dopalaczach powie nam mężczyzna z Siedlec?
Dopalacze - Twój wybór Dopalacze - Twój wybór
Dopalacze - Twój wybór
2284
Obejrzyj
Po spotach reklamowy, które budziły politowanie i jeszcze długo kojarzone będą z definicją żenady, przyszedł czas na niezależną produkcję i dobrze wykonany spot o dopalaczach. Oczywiście ten został stworzony przez grupę...
10 faktów na temat marihuany 10 faktów na temat marihuany
10 faktów na temat marihuany
2805
Obejrzyj
Najnowsza porcja ciekawostek od "Topowej dychy". Na celownik trafiła tym razem marihuana i fakty z nią związane. Wśród nich zamiana w nietoperza oraz przedawkowanie jointów. Zachęcamy do oglądania!
Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze
Dopalacze - tragiczny spot za publiczne pieniądze
25
5
5438
Obejrzyj
Walka z dopalaczami ruszyła na dobre. Jednym z elementów tej walki jest właśnie ten spot. Jest tak słaby, że podczas jego oglądania nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.
Jak pozbyć się niewygodnego towaru? Jak pozbyć się niewygodnego towaru?
Jak pozbyć się niewygodnego towaru?
3233
Obejrzyj
Policja zatrzymała auto z podejrzanym kierowcą. Mężczyzna zatrzymał się i wydał dokumenty do kontroli. W trakcie ich sprawdzania postanowił pozbyć się niewygodnego zawiniątka, które przewoził. Jak konkretnie chciał to zrobić?...
Drink z niespodzianką Drink z niespodzianką
Drink z niespodzianką
4303
Obejrzyj
Kolejny filmik tego Pana, który wprowadza w osłupienie. Ostatnim razem udowadniał matkom, jak łatwo byłoby uprowadzić ich dziecko. Tym razem potwierdził jak łatwo byłoby odurzyć w barze przypadkową dziewczynę.
Co podpowiadają używki? Co podpowiadają używki?
Co podpowiadają używki?
2772
Obejrzyj
Ekipa AbstrachujeTV zaatakowała kolejnym filmikiem. Tym razem tematem są najbardziej popularne używki, a ich działanie zostało sprowadzone do postaci doradcy, który podszeptuje nam do ucha kolejne kroki. Zachęcamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: Atta boy Cyanide & Happiness: Atta boy
Cyanide & Happiness: Atta boy
3331
Obejrzyj
Najnowsza produkcja od załogi Cyanide & Happiness. Tym razem macie okazję poznać historię psa, który do spółki z babcią, prowadzi na dzielnicy nielegalne interesy. Zachęcamy do obejrzenia!
Hera Koka Hasz LSD - oficjalny teledysk z ukrytym przesłaniem w formie obrazu Hera Koka Hasz LSD - oficjalny teledysk z ukrytym przesłaniem w formie obrazu
Hera Koka Hasz LSD - oficjalny teledysk z ukrytym przesłaniem w formie obrazu
6959
Obejrzyj
Karolina Czarnecka przygotowała piosenkę "Hera Koka Hasz LSD" na Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Festiwalu nie wygrała, ale... "wygrała internety", jak to mówi młodzież. Ktoś zamieścił w internecie występ Karoliny...
Żart z Breaking Bad - SA Wardega Żart z Breaking Bad - SA Wardega
Żart z Breaking Bad - SA Wardega
4595
Obejrzyj
Każdy kto oglądał Breaking Bada praktycznie od razu się nim zakochał. Nie inaczej było z Wardegą, który postanowił nieco się wczuć w serial wraz z Człowiekiem Wargą. Zobaczcie jakie kłopoty z tego wynikły.