Tag niedźwiedź - śmieszne filmiki

Miś od Coca-Coli Miś od Coca-Coli
Miś od Coca-Coli
3436
Obejrzyj
Każde, nawet najprostsze zajęcie może być widowiskowe i kreatywne, jeżeli tylko poświęcimy mu odrobinę chęci. Operator tego kostiumu jest najlepszym tego przykładem. Wygląda też na to, że sam świetnie bawi się w tej pracy.
Familiada - Łysol opowiada dowcip Familiada - Łysol opowiada dowcip
Familiada - Łysol opowiada dowcip
3478
Obejrzyj
Ktoś w końcu postanowił przebić genialne dowcipy króla sucharów i samemu objąć tron. Jeden z uczestników Familiady postanowił "rozśmieszyć" publiczność i prowadzącego program.
Miś Uszatek - Cover w wersji Death Metalowej Miś Uszatek - Cover w wersji Death Metalowej
Miś Uszatek - Cover w wersji Death Metalowej
2443
Obejrzyj
Na pewno kojarzycie Misia Uszatka i jego tytułową piosenkę. Chłopaki z grupy Tulipanowe Pole postanowili zrobić nieco ostrzejszą wersję tego kawałka. Musieli jeszcze oczywiście znaleźć odpowiedniego misia, a w tego wcielił się...
Niesamowicie uparty niedźwiedź Niesamowicie uparty niedźwiedź
Niesamowicie uparty niedźwiedź
3396
Obejrzyj
Zwierzęta zrobią wszystko dla odrobiny jedzenia, zwłaszcza jeśli są naprawdę głodne. Ten niedźwiedź nie boi się nawet upadku z wysokości i postanowił urządzić sobie mały spacer na linie. Zobaczcie do czego jest zdolny głodny...
Żart z niedźwiedziem Żart z niedźwiedziem
Żart z niedźwiedziem
5916
Obejrzyj
Czego potrzeba do dobrego żartu? Przede wszystkim dobrego pomysłu no i ofiary oczywiście. A skoro jest zima, może nadać żartowi niesamowity charakter i... przebrać się za wybudzonego ze snu zimowego miśka. Zobaczcie, co z tego...
Niedźwiedź i jedzenie na wynos Niedźwiedź i jedzenie na wynos
Niedźwiedź i jedzenie na wynos
3348
Obejrzyj
Coraz szybszy tryb życia powoduje, że musimy czasem wziąć jedzenie na wynos. Najwidoczniej to samo dzieje się w świecie zwierząt, ponieważ pewien miś postanowił zaopiekować się koszem na śmieci.
Niedźwiedzie uciekają przed babcią Niedźwiedzie uciekają przed babcią
Niedźwiedzie uciekają przed babcią
3040
Obejrzyj
Rosja nadal potrafi zaskoczyć. 2 niedźwiedzie zabłąkały się w okolice gospodarstwa. Jak poradzić sobie z takimi zwierzętami? Okazuje się, że wystarczy krzyk babci i niedźwiedzie postanawiają wrócić do lasu.
Niedźwiedź odwiedza myśliwego Niedźwiedź odwiedza myśliwego
Niedźwiedź odwiedza myśliwego
2662
Obejrzyj
Bycie myśliwym to niebezpieczne hobby. Oprócz kontaktu z bronią palną można też napotkać dzikie zwierzęta. Zobaczcie co przytrafiło się pewnemu myśliwemu.
Podglądanie niedźwiedzi polarnych Podglądanie niedźwiedzi polarnych
Podglądanie niedźwiedzi polarnych
3212
Obejrzyj
Zwierzęta niebywale fascynują niektórych ludzi. Co może się jednak stać gdy kamera podjedzie do misia zbyt blisko? Zobaczcie jak zachował się niedźwiedź, który nie lubi paparazzi.
Niedźwiedzie Czarne to boidudki! Niedźwiedzie Czarne to boidudki!
Niedźwiedzie Czarne to boidudki!
3200
Obejrzyj
Pewna kobieta filmuje niedźwiedzia próbując pokazać jaki z niego boidudek! Niedźwiedź, próbuje przegonić natrętne babsko blefując szarżę, ale babsko już nie jedną fałszywą szarżę widziała... co więcej wyprowadza kontrę.
Ewakuacja z miasta Zombie 2 - animacja Ewakuacja z miasta Zombie 2 - animacja
Ewakuacja z miasta Zombie 2 - animacja
3315
Obejrzyj
Kolejna część zmagań małej dziewczynki i jej towarzysza w świecie pełnym żywych trupów. Tym razem w fortecy na morzu zabrakło pożywienia, więc lokatorzy postanowili powrócić po zaopatrzenie. Niestety, wcześniejsze zagrożenie...
Czarny Niedźwiedź vs Starsza Pani Czarny Niedźwiedź vs Starsza Pani
Czarny Niedźwiedź vs Starsza Pani
3843
Obejrzyj
Czy jest coś bardziej przerażającego od czarnego niedźwiedzia na Twoim tarasie? Jest, starsza pani o imieniu Nishanto. Biedny niedźwiedź nie był an to gotowy.
Wyobraźnia modderów nie zna granic - Skyrim Wyobraźnia modderów nie zna granic - Skyrim
Wyobraźnia modderów nie zna granic - Skyrim
4677
Obejrzyj
Czar gier, które można modować, polega na tym, że zamienia dobrze nam znany tytuł w morze możliwości i pomysłów wszelkiej maści. Tutaj jeden z wielu przykładów niczym nieskrępowanej kreatywności w grze TESV:Skyrim
Pomoc trzem małym braciom Pomoc trzem małym braciom
Pomoc trzem małym braciom
3255
Obejrzyj
Dosyć nietypowa akcja ratunkowa w której głównymi poszkodowanymi jest rodzeństwo uwięzione w śmietniku. Akcja polegała na wsadzeniu drabiny do śmietnika, aby dzieciaki mogły się wygramolić.
Niebezpieczne SMS-owanie Niebezpieczne SMS-owanie
Niebezpieczne SMS-owanie
3555
Obejrzyj
Czasami warto się rozejrzeć podczas smsowania. Ten facet miał dużo szczęścia, że w porę zorientował się z kim przechadza się po alejce.
Najgrzeczniejszy misio świata Najgrzeczniejszy misio świata
Najgrzeczniejszy misio świata
7546
Obejrzyj
Misio jest na tyle grzeczny i kulturalny, że nauczył się witać i żegnać z przybyszami. Bardzo nietypowo wygląda taki przyjazny gest u tak wielkiego zwierzaka.