Tag niekryty krytyk - śmieszne filmiki

Niekryty Krytyk: odcinek YouBileuszowy Niekryty Krytyk: odcinek YouBileuszowy
Niekryty Krytyk: odcinek YouBileuszowy
2126
Obejrzyj
Niekrytego Krytyka nie trzeba przedstawiać większości polskich internautów. Z okazji sześciolecia istnienia swojego kanału postanowił nagrać jubileuszowy odcinek z pytaniami od swoich widzów. Sprawdźcie sami!
Niekryty Krytyk: filmowe premiery sierpnia Niekryty Krytyk: filmowe premiery sierpnia
Niekryty Krytyk: filmowe premiery sierpnia
2288
Obejrzyj
Sierpień obfitować będzie w ciekawe filmy. Na tapetę wziął je Niekryty Krytyk i omówił na swój sposób. Który film Wy chcecie zobaczyć?
Niekryty Krytyk: filmowe premiery w lipcu Niekryty Krytyk: filmowe premiery w lipcu
Niekryty Krytyk: filmowe premiery w lipcu
1949
Obejrzyj
Pierwsze dni wakacji już za nami. Jak sezon letni rozpoczyna się w Hollywood? Oto kilka propozycji na nadchodzący miesiąc. W roli prowadzącego Niekryty Krytyk. Zapraszamy do obejrzenia!
Niekryty Krytyk: język reklam Niekryty Krytyk: język reklam
Niekryty Krytyk: język reklam
2320
Obejrzyj
Na ile dosłownie traktujecie hasła, którymi zalewają nas na co dzień reklamy? Niekryty Krytyk przeprawił się przez ich najbardziej dosłowne znaczenie, odsłaniając jednocześnie absurdy wynikające z "języka reklam".
Niekryty Krytyk: Czerwcowe premiery Niekryty Krytyk: Czerwcowe premiery
Niekryty Krytyk: Czerwcowe premiery
2595
Obejrzyj
Niekrytego Krytyka nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym razem zajął się krótkim komentarzem do kinowych premier, których możemy spodziewać się w czerwcu. Czy był brutalny dla nadchodzących nowości? Sprawdźcie sami!
Niekryty Krytyk: Idiotyczne Idiomy Niekryty Krytyk: Idiotyczne Idiomy
Niekryty Krytyk: Idiotyczne Idiomy
2282
Obejrzyj
Krótki filmik od Niekrytego Krytyka. Tym razem na jego celowniku znalazło się kilka znanych wszystkim idiomów. Cóż to takiego? Można uznać, że to powiedzenie, które zawiera inne znaczenie niż te, które wynikałoby z dosłownej...
Niekryty krytyk: Szkoła życia 4 Niekryty krytyk: Szkoła życia 4
Niekryty krytyk: Szkoła życia 4
21
1
2828
Obejrzyj
Kolejna część serii Niekrytego Krytyka obnażająca absurdy telewizyjnej serii "Szkoła życia". Jeżeli zdarzyło wam się kiedykolwiek obejrzeć ten program w telewizji, wiecie, że trudno przejść obok tego obojętnie.
Niekryty Krytyk: Szkoła życia 2 Niekryty Krytyk: Szkoła życia 2
Niekryty Krytyk: Szkoła życia 2
3001
Obejrzyj
Druga odsłona serii pod tytułem "Szkoła życia". Tym razem na celownik został wzięty odcinek, o rozsławionych kilka lat temu galeriankach. Jak podoba wam się tropienie "serialowych" absurdów w wykonaniu Niekrytego Krytyka?
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Plastusiowy Pamiętnik Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Plastusiowy Pamiętnik
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Plastusiowy Pamiętnik
2392
Obejrzyj
Ktoś jeszcze pamięta Plastusiowy Pamiętnik? Jeśli tak, to Niekryty Krytyk ma co nie co do powiedzenia na jego temat. Jeśli ktoś go nie kojarzy, to i tak może dobrze się bawić przy kolejnej dawce humoru Niekrytego Krytyka.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Słoneczny Patrol Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Słoneczny Patrol
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Słoneczny Patrol
2323
Obejrzyj
Ten serial może i ma już parę lat za sobą, ale nie zmienia to faktu, że to prawdziwy hit wszech czasów. Może to nie zasługa fabuły, ale kogo to obchodzi, kiedy jest na czym zawiesić oko. Niekryty Krytyk postanowił prześledzić...
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Popeye
2715
Obejrzyj
Niekryty Krytyk coraz bardziej lubi oglądać kreskówki. Tym razem ofiarą jego krytyki będzie nie kto inny jak... Popeye! Ciekawe co na jego temat może powiedzieć jeden z naszych ulubionych, polskich youtuberów.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: He-Man
2364
Obejrzyj
Niekryty Krytyk ponownie bierze się za jeden z kultowych seriali naszego dzieciństwa. Tym razem padło na jednego z najsilniejszych bohaterów, jakich widzieliśmy w telewizji, czyli He-Mana. Niekryty nie zostawi na nim suchej nitki.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Power Rangers Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Power Rangers
Przemyślenia Niekrytego Krytyka: Power Rangers
2974
Obejrzyj
Niektórzy z Was na pewno jeszcze kojarzą pierwszą serię serialu Power Rangers. Nie był to może najmądrzejszy serial świata, ale fajnie się to oglądało. Niekryty Krytyk postanowił pokazać Wam każdą bzdurę, jaka pojawiła się w...
Niekryty Krytyk ocenia najnudniejsze sporty świata Niekryty Krytyk ocenia najnudniejsze sporty świata
Niekryty Krytyk ocenia najnudniejsze sporty świata
3501
Obejrzyj
Niektóre sporty to straszna nuda... Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jak śmieszna i bezsensowna jest dana dyscyplina. Lubicie wyścigi NASCAR lub jeździectwo? Niekryty Krytyk nie zostawi na Was suchej nitki.
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Scooby Doo Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Scooby Doo
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Scooby Doo
3586
Obejrzyj
Niekryty Krytyk bierze się za krytykowanie dość już wiekowej bajki Scooby Doo. Jesteście ciekawi do czego w tak znanej bajce doczepił się Niekryty?
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Klub Przyjaciół Myszki Miki Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Klub Przyjaciół Myszki Miki
Przemyślenia Niekrytego Krytyka - Klub Przyjaciół Myszki Miki
2440
Obejrzyj
Po raz kolejny Niekryty Krytyk zabiera się za ocenę jednego z programów telewizyjnych. Tym razem sprawa jest poważna, ponieważ będzie oceniał... Klub Przyjaciół Myszki Miki. Zobaczcie co z tego wyniknie.