Tag niezręczny - śmieszne filmiki

Kompilacja niezręcznych sytuacji Kompilacja niezręcznych sytuacji
Kompilacja niezręcznych sytuacji
21
1
7910
Obejrzyj
Z całą pewnością każdemu z nas zdarzyły się sytuacje podobne do tych. Sytuacje, w których nie do końca dogadaliśmy się ze swoimi współtowarzyszami lub zrobiliśmy coś głupiego i trudno było z tego wybrnąć.
Niezręczne sytuacje w łóżku... Niezręczne sytuacje w łóżku...
Niezręczne sytuacje w łóżku...
2927
Obejrzyj
W ankiecie przeprowadzanej przez ładną dziewczynę, chłopacy odpowiadają na pytanie o niezręczne sytuacje w łóżku. Oj, jest niezręcznie już podczas samej ankiety.
Niezręczne sytuacje Niezręczne sytuacje
Niezręczne sytuacje
7527
Obejrzyj
Chyba nikt nie lubi czuć się niezręcznie. Jak się okazuje takich sytuacji w życiu może być naprawdę wiele, a najlepiej pokażą Wam to dziewczyny z grupy Szparagi. Jesteście gotowi na prawdziwą falę niezręczności?
Bardzo niezręczne momenty Bardzo niezręczne momenty
Bardzo niezręczne momenty
14247
Obejrzyj
Dużo rzeczy może wprowadzić nas w zakłopotanie. Wystarczy tylko nieodpowiedni ruch w nieodpowiednim momencie. Uważajcie gdzie się patrzycie i co robicie, bo taki moment może dorwać Was w każdej chwili. Zobaczcie najbardziej...
Ukryta kamera - Najbardziej niezręczne oświadczyny Ukryta kamera - Najbardziej niezręczne oświadczyny
Ukryta kamera - Najbardziej niezręczne oświadczyny
4643
Obejrzyj
Ekipa Ukrytej kamery wrabia niczego nie spodziewających się przechodniów, że właśnie towarzyszą komuś w najważniejszym dniu jego życia. Niestety są świadkami raczej niezbyt ortodoksyjnych zachowań.
Top 10 - Chybionych Top 10 - Chybionych "piątek"
Top 10 - Chybionych "piątek"
2908
Obejrzyj
Próbowaliście kiedyś komuś przybić piątkę ale ten ktoś nie podłapał i zostaliście z ręka powietrzu? Jeśli tak to wiecie jakie to niezręczne i dziwne uczucie. Jeśli nie, to możecie zobaczyć jak żałośnie to (i próba ukrycia, że...