Tag norwegia - śmieszne filmiki

Życzenia od norweskiego morsa Życzenia od norweskiego morsa
Życzenia od norweskiego morsa
2201
Obejrzyj
Zamarznięte jezioro, a na nim półnagi Norweg śmiga na łyżwach. Co chwila podnosi i konsumuję wigilijne potrawy. Nawet zdarza mu się rozmawiać z rybkami.
Świąteczne życzenia od szalonego Norwega Świąteczne życzenia od szalonego Norwega
Świąteczne życzenia od szalonego Norwega
4451
Obejrzyj
Wszyscy kochamy Apetora i jego niecodzienne harce na lodzie. No bo w końcu co to byłaby za zima bez jego wesołych podrygów i picie wódki na lodzie! Oczywiście poza swoimi szaleństwami postanowił przekazać Wam świąteczne życzenia.
Kochamy Norwegię - VPL Kochamy Norwegię - VPL
Kochamy Norwegię - VPL
3026
Obejrzyj
Norwegia to piękny kraj, ale jak się okazuje oni też mają swoje wykręcone numery. Zobaczcie zabawną kompilację od ekipy VPL, która pokaże Wam, że Norwegowie również mają nieliche poczucie humoru.
Zmarznięty chłopiec na przystanku Zmarznięty chłopiec na przystanku
Zmarznięty chłopiec na przystanku
9198
Obejrzyj
Co Wy byście w sytuacji, w której widzicie małego zmarzniętego chłopca bez kurtki? Podzielili się szalikiem, dobrym słowem, czy po prostu, byście olali sprawę? Właśnie to miał sprawdzić, eksperyment społeczny, który został...
Śmieszny chód Norwegów Śmieszny chód Norwegów
Śmieszny chód Norwegów
4940
Obejrzyj
Północ Europy zawsze wydawała się trochę dziwna, ale to jak chodzą w Norwegii to lekkie przegięcie. Chyba nie tylko zwyczaje są tam trochę inne, ale grawitacja również działa zupełnie inaczej. Zobaczcie sami.
Norweska parodia reklamy z Van Dammem Norweska parodia reklamy z Van Dammem
Norweska parodia reklamy z Van Dammem
4334
Obejrzyj
Wiemy, że pokazywaliśmy wam już jedną parodię reklamy z Van Dammem, ale ta parodia zrobiła na nas duże wrażenie. Prawda jest okrutna, bo przy tym filmiku Jean Claude może czyścić buty Norwegom. Zobaczcie sami.
Małe auto - wielki klakson Małe auto - wielki klakson
Małe auto - wielki klakson
4518
Obejrzyj
Czy Norwegia to kraj czy może jednak stan umysłu? Ostatnio norweskie filmiki bardzo mocno przekonują nas, że jednak to drugie. Zerknijcie na malutkie autko, ale za to z potężnym klaksonem.
Nietypowa reklama poczty w Norwegii Nietypowa reklama poczty w Norwegii
Nietypowa reklama poczty w Norwegii
4099
Obejrzyj
Jak zareklamować usługi pocztowe w kraju, który słynie z bogactwa i spokoju? Okazuje się, że nie trzeba np. zatrudniać celebrytów, a wystarczy dobry pomysł. Zobaczcie jak Poczta Norweska zachęca do korzystania z jej oferty.
Ogromny statek taranuje jachty Ogromny statek taranuje jachty
Ogromny statek taranuje jachty
3226
Obejrzyj
Okazuje się, że także w Norwegii dzieją się rzeczy niezwykłe. Pewien statek został nieprawidłowo nakierowany i podczas manewru staranował marinę. Ucierpiało wiele jachtów, na szczęście nikt nie został ranny.
Co się dzieje w Norwegii? Co się dzieje w Norwegii?
Co się dzieje w Norwegii?
3360
Obejrzyj
Jak zachęcić ludzi do odwiedzenia zimnego kraju na północy? Norwegia znalazła sposób. Ta reklama pokaże wam malownicze zakątki tego miejsca i w wesoły sposób wspomni o pewnym znanym malarzu.
Wypadek przy holowaniu ciężarówki Wypadek przy holowaniu ciężarówki
Wypadek przy holowaniu ciężarówki
5372
Obejrzyj
Trudne warunki pogodowe i geograficzne Norwegii nie sprzyjają kierowcom i ich pojazdom. Holowana ciężarówka osuwa się do urwiska zabierając ze sobą holownik. Bardzo szczęśliwa ucieczka w wykonaniu kierowcy czerwonego pojazdu.
Polska - Norwegia Polska - Norwegia
Polska - Norwegia
8171
Obejrzyj
Ostatnie 1,5 minuty meczu Polska - Norwegia w których zdobyliśmy trzy bramki. Akcją spotkania była ostatnia bramka strzelona przez polaków.