Tag ocean - śmieszne filmiki

Orki z Majorki Orki z Majorki
Orki z Majorki
2453
Obejrzyj
Grupa filmowa "Darwin" stworzyła swój pierwszy teledysk. Tematem przewodnim są orki, co zdradza także tytuł utworu "Orki z Majorki". Polecamy wszystkim, szczególnie lubiącym lekko abstrakcyjne poczucie humoru!
10 niewyjaśnionych tajemnic morza 10 niewyjaśnionych tajemnic morza
10 niewyjaśnionych tajemnic morza
2100
Obejrzyj
Ciekawy filmik związany z zagadkowymi zdarzeniami, które wydarzyły się na morzu lub nad morzem, a do dzisiaj nikt nie znalazł dla tej sytuacji wyjaśnienia. Wśród nich statek widmo, opuszczony jacht oraz niezidentyfikowany...
Ryba fugu buduje arenę z piasku Ryba fugu buduje arenę z piasku
Ryba fugu buduje arenę z piasku
2802
Obejrzyj
Kto powiedział, że ryby są głupie? Ten malec za każdym razem nim bliżej pozna jakąś "panią fugu" buduje arenę z piasku. Niesamowite co może zrobić ryba, by przedłużyć gatunek.
Lew morski postanowił wpaść na rybę Lew morski postanowił wpaść na rybę
Lew morski postanowił wpaść na rybę
2247
Obejrzyj
Pływanie po oceanie może być niezwykłym przeżyciem. Zwłaszcza jeśli obok płynie lew morski! Grupa rybaków postanowiła zaprosić zwierzaka na mały poczęstunek.
Płaszczka chce jeść Płaszczka chce jeść
Płaszczka chce jeść
3534
Obejrzyj
Witamy na Malediwach, gdzie woda jest przejrzysta, a pogoda zawsze dopisuje. W tym pięknym miejscu można obserwować jak ryby pływają w wodzie. Podczas karmienia nagle pojawia się bardzo głodna płaszczka, która też miała ochotę...
Ocenzurowany Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
Ocenzurowany "Gdzie jest Nemo"
25
3
8304
Obejrzyj
Co z filmami dla dzieci może zrobić niepotrzebna cenzura? To bardzo proste, może zamienić je w plejadę dziwnych sytuacji i niedomówień. Więcej Wam nie zdradzimy, więc lepiej sami przekonajcie się, jak wygląda ocenzurowany...
Co żyje w głębinach? Co żyje w głębinach?
Co żyje w głębinach?
3298
Obejrzyj
Głębiny mórz i oceanów to nadal niezbadane tereny. Warto zobaczyć jakie niezwykłe stwory zamieszkują podwodny świat. Polecamy szczególnie fanom filmów przyrodniczych.
Zmień kurs Zmień kurs
Zmień kurs
2745
Obejrzyj
Kapitan Hancock może pozwolić sobie na ostre słowa, ponieważ płynie jednym z największych statków świata.
Południowy Pacyfik Południowy Pacyfik
Południowy Pacyfik
3536
Obejrzyj
Facet pływający na desce wśród wód oceanu spokojnego został sfilmowany w zwolnionym tempie. Szkoda, że nasze morze tak nie wygląda.