Tag ojciec - śmieszne filmiki

Ojciec i córka na wielkiej huśtawce Ojciec i córka na wielkiej huśtawce
Ojciec i córka na wielkiej huśtawce
19 kwietnia 2016
2407
Obejrzyj
Dzieci często próbują dorównać swoim rodzicom, choćby nieświadomie decydując się na niektóre atrakcje w lunaparku. Tak było i tym razem, a dziewczyna zwyczajnie "odleciała". Reakcja ojca? Bezbłędna!
Ojciec roku! Ojciec roku!
Ojciec roku!
31 marca 2016
2563
Obejrzyj
Mamy pierwszego kandydata do nagrody ojca roku i tym razem nie ma w tym stwierdzeniu i nominacji ani odrobiny złośliwości... a wystarczył drobny pomysł i trochę chęci! Zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: walka na pięści Cyanide & Happiness: walka na pięści
Cyanide & Happiness: walka na pięści
24 marca 2016
2655
Obejrzyj
Nic tak nie jednoczy jak szczere wyzwanie przed ogromną publiką. Kiedy jeszcze jest to wyznanie na tle bójki na pięści... cóż, wtedy mowa o podwójnych atrakcjach. Zapraszamy do oglądania!
Cyanide & Happiness: zaklinacz duchów Cyanide & Happiness: zaklinacz duchów
Cyanide & Happiness: zaklinacz duchów
17 grudnia 2015
1835
Obejrzyj
Zaklinacze duchów twierdzą, że umieją nawiązać kontakt ze światem zmarłych i usłyszeć ich głosy. Nie zawsze to co usłyszą podoba się osobom, na których zlecenie to robią.
Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop
Kiedy Twój syn nie wie, czym jest prawdziwy hip hop
3 grudnia 2015
2556
Obejrzyj
Czarnoskórzy, oddani fani rapu wiedzą, że ten rodzaj muzyki powinien wywoływać eksplozję energii, porywać Cię do szaleństwa. No, ale jak nauczyć tego syna, który chyba pod łóżkiem najwidoczniej chowa płyty Justina Biebera?
Cyanide & Happiness - To jest to Cyanide & Happiness - To jest to
Cyanide & Happiness - To jest to
19 listopada 2015
2324
Obejrzyj
Kierowcy, który skupia się na jeździe samochodem nie należy denerwować. Przekonali się o tym najlepiej, małoletni bohaterzy z tylnego siedzenia. Tę przejażdżkę zapamiętają z pewnością na długo.
Potwór pod łóżkiem Potwór pod łóżkiem
Potwór pod łóżkiem
2 listopada 2015
2037
Obejrzyj
Dzieci zdecydowanie częściej niż dorośli, boją się wytworów swojej wyobraźni. Jednym z klasyków jest zdecydowanie "potwór spod łóżka". Co jednak, gdyby strach przed nim był uzasadniony i dzieci widzą coś, czego dostrzec nie są...
Szwagry: Zabawne historie #4 Szwagry: Zabawne historie #4
Szwagry: Zabawne historie #4
25 sierpnia 2015
10722
Obejrzyj
Antek staje przed wyzwaniem, które może spotkać każdego ojca. Niewygodne pytania związane z dorastaniem mogą być w końcu zmorą każdego rodzica. Tym razem jednak wnioski wyciągnięto zbyt pochopnie.
Cyanide & Happiness: Shark-dad Cyanide & Happiness: Shark-dad
Cyanide & Happiness: Shark-dad
30 lipca 2015
2872
Obejrzyj
Za dnia zwykły, niepozorny, wręcz przeciętny ojciec. Po godzinach superbohater walczący ze złem i przestępczością. Oto najnowsza produkcja od Cyanide & Happiness "Shark Dad". Zachęcamy do oglądania!
Ojciec roku Ojciec roku
Ojciec roku
18 lipca 2015
2871
Obejrzyj
Walka o tytuł ojca roku trwa. Chociaż zostało jeszcze sporo czasu do końca bieżącego roku, to już teraz mamy kilku kandydatów do tego tytułu. Ten otrzymałby dodatkową nagrodę w kategorii "zabawy z dziećmi". Filmik bez dźwięku.
5 typów ojców 5 typów ojców
5 typów ojców
23 czerwca 2015
2015
Obejrzyj
W Dzień Ojca nie mogło zabraknąć takiego filmiku jak ten. Czy ojców możną podzielić na 5 głównych grup? Czy wasz tata znajduje się w jednej z nich? Obejrzyjcie i sprawdźcie sami!
Mama wyjechała? Mama wyjechała?
Mama wyjechała?
8 marca 2015
2658
Obejrzyj
Gdy kota nie ma, myszy harcują. Duet "Ojciec i syn" prezentują znany motyw muzyczny.
Nigdy nie okłamuj swojego ojczulka! Nigdy nie okłamuj swojego ojczulka!
Nigdy nie okłamuj swojego ojczulka!
28 lutego 2015
3038
Obejrzyj
Chłopiec powiedział ojcu, że straszył go kolega w szkole. Ojciec nie uwierzył i postanowił wkręcić syna. Udawał, że jedzie pobić chłopca, jego ojca i jego dziadka. Zabawa się skończyła!
Ojciec dowiaduje się, że córka jest w ciąży i traktuję ją w cywilizowany sposób... Ojciec dowiaduje się, że córka jest w ciąży i traktuję ją w cywilizowany sposób...
Ojciec dowiaduje się, że córka jest w ciąży i traktuję ją w cywilizowany sposób...
14 lutego 2015
2287
Obejrzyj
Minutę nie mógł zrozumieć co żona ma na myśli, a gdy już załapał podszedł do tematu z wyrozumiałością. Najważniejsze, że wszyscy przeżyli.
Szalony żart z piłeczkami Szalony żart z piłeczkami
Szalony żart z piłeczkami
19 stycznia 2015
3474
Obejrzyj
Roman Atwood nie należy do najpoważniejszych ludzi na świecie, ale z całą pewnością nie można mu zarzucić, że jest złym ojcem. Postanowił wykręcić żart swojej żonie zadowalając przy tym dzieciaki. Przed Wami jego szalony żart z...
Kiedy mama wychodzi z domu remix Kiedy mama wychodzi z domu remix
Kiedy mama wychodzi z domu remix
29 października 2014
4025
Obejrzyj
Internet nigdy nie odpuszcza swoim najlepszym hitom i nie inaczej jest tym razem. Filmik "Kiedy mama wychodzi z domu" doczekał się swojego własnego,...