Tag okno - śmieszne filmiki

Aż Ty brudasku! Aż Ty brudasku!
Aż Ty brudasku!
4285
Obejrzyj
To co widzimy nie zawsze wydaje się tym, czym jest w rzeczywistości. W tym krótkim filmiku jest tyle zwrotów akcji, że trudno oswoić się z jednym, a już czeka nas kolejny. Zapraszamy do oglądania!
Start promu kosmicznego z perspektywy pasażera samolotu Start promu kosmicznego z perspektywy pasażera samolotu
Start promu kosmicznego z perspektywy pasażera samolotu
2590
Obejrzyj
Lecąc samolotem, możemy zobaczyć za oknem zapierające wdech widoki: miasta, drogi, jeziora skurczone do małych punktów i linii daleko pod nami. Widok startującego promu kosmicznego zadziwił pewnie wszystkich. Jak to wygląda z...
W rytmie słońca W rytmie słońca
W rytmie słońca
2347
Obejrzyj
Koty, których dzień kręci się wokół słońca. Gdzie jest słońce, tam są i one.
Niesamowite skoki Dominika Sky Niesamowite skoki Dominika Sky
Niesamowite skoki Dominika Sky
4411
Obejrzyj
Dominik to niezwykle wygimnastykowany facet, który postanowił nakręcić swoje skoki przez okna i inne różne ciasne przesmyki. Całość zajęła mu rok, ale czego się nie robi dla pasji.
Niecodzienny widok w Szkocji Niecodzienny widok w Szkocji
Niecodzienny widok w Szkocji
3117
Obejrzyj
Deszcz w Wielkiej Brytanii to nic szczególnego, jednakże ten widok na pewno Was zaskoczy. Prosty przykład jak zwykłe rzeczy, mogą zaskoczyć człowieka, jeśli tylko są w ruchu.
"Uważasz, że przytyłam, skarbie?"
"Uważasz, że przytyłam, skarbie?"
3351
Obejrzyj
Kobiety wiedzą jak uprzykrzyć życie facetowi, a jedną z ich metod są podchwytliwe pytania. Nieważne ile się namęczysz, każda odpowiedź wydaje się nieprawidłowa, a rozwiązanie jest tylko jedno...
Zepsuty kot Zepsuty kot
Zepsuty kot
4940
Obejrzyj
Kot niestety nie jest urządzeniem. W razie awarii nie można go zresetować, ani wyciągnąć baterii. Ten egzemplarz wyraźnie ma problem, a nie ma sposobu by wybudzić go z trybu czuwania.
Ej, co tu się wyprawia? Ej, co tu się wyprawia?
Ej, co tu się wyprawia?
4288
Obejrzyj
Wszystkie dachowce dość często hałasują pod naszymi oknami. Ta dwójka kotów tym razem ostro przegina, ale na szczęście ktoś w końcu reaguje.
Żart z kotem wypadającym za okno Żart z kotem wypadającym za okno
Żart z kotem wypadającym za okno
5206
Obejrzyj
Wszyscy na pewno znacie tę parkę dowcipnisiów. Dla nich słowo zemsta to chleb powszedni, a ofiara żartu na pewno nie spodziewa się co ją czeka. Wystarczy tylko kartonowa sylwetka kota i sporo zimnej krwi, by zemścić się na...
Gniazdo os za oknem Gniazdo os za oknem
Gniazdo os za oknem
5542
Obejrzyj
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda gniazdo os od środka? Teraz macie okazję się o tym przekonać! Wystarczy tylko, że obejrzycie ten filmik.
Leniwy kocur i głodny gołąb Leniwy kocur i głodny gołąb
Leniwy kocur i głodny gołąb
2914
Obejrzyj
Zwierzęta nie raz wykazują się naprawdę wielką odwagą. No bo w końcu który gołąb byłby w stanie przeciwstawić się kotowi. Na szczęście ten ptak wie, że większość kotów to lenie. Zobaczcie odważnego gołębia w akcji.
Odważne dziewczyny myją okna w urzędzie Odważne dziewczyny myją okna w urzędzie
Odważne dziewczyny myją okna w urzędzie
4434
Obejrzyj
Mycie okien może być niebezpiecznym zajęciem, zwłaszcza kiedy odbywa się na większej wysokości. Czy polskie sprzątaczki się tym przejmują? Nie... Zobaczcie jak się myje okna we Wrocławskim Urzędzie Statystycznym.
Szwagier Shot - Bezsenność Szwagier Shot - Bezsenność
Szwagier Shot - Bezsenność
8360
Obejrzyj
Nie ma to jak życzliwość sąsiadów i to jak sobie nawzajem pomagają. Jednakże sprawa jest nieco inna. Do Szwagra przyszedł sąsiad, który nie może spać przez święcące się u niego światło. Na szczęście Szwagier jest równie...
Gołomp waleczny jak jaczomp, drapieżny jak orł Gołomp waleczny jak jaczomp, drapieżny jak orł
Gołomp waleczny jak jaczomp, drapieżny jak orł
4078
Obejrzyj
Osobiste nagranie z bójki na jednym z osiedli, gdzie każdy chce udowodnić, kto tu jest bossem. Oczywiście szef może być tylko jeden, więc bez bawienia się w uprzejmości trzeba zrzucić przeciwników ze stołka. Zobaczcie sami.
Pooglądajmy fale przy obiedzie Pooglądajmy fale przy obiedzie
Pooglądajmy fale przy obiedzie
3272
Obejrzyj
Nic tak nie uatrakcyjnia posiłku jak widok morza za oknem. Można poobserwować spokój fal i cieszyć się swoim zamówienie. Będzie gorzej jeśli nagle postanowi do nas wpaść na obiad jeszcze ryba z morza. Zobaczcie, że w...
Kot nienawidzi piosenki Justina Biebera Kot nienawidzi piosenki Justina Biebera
Kot nienawidzi piosenki Justina Biebera
4555
Obejrzyj
Kot po prostu nie mógł więcej słuchać piosenek Justina Biebera. Patrzcie co ten mały "piosenkarz" zrobił pięknemu, rudowłosemu kotu.