Tag opona - śmieszne filmiki

Holowanie auta po rosyjsku Holowanie auta po rosyjsku
Holowanie auta po rosyjsku
3189
Obejrzyj
Gdyby nie Rosjanie internet nie byłby tym samym miejscem. Słyną oni z urealniania pomysłów, na które większość ludzi nawet by nie wpadła. Tym razem: holowanie samochodu po Rosyjsku! Zapraszamy do obejrzenia!
Ostra bryka kontra upierdliwy pies Ostra bryka kontra upierdliwy pies
Ostra bryka kontra upierdliwy pies
3349
Obejrzyj
Pomiędzy pierwszym a trzecim maja miał miejsce w Hrubieszowie AmcarShow - American Day. W tym czasie można było zobaczyć amerykańskie samochody i to jak ładnie się prezentują. Do jednego z pojazdów postanowił się przyczepić...
Współpraca to podstawa Współpraca to podstawa
Współpraca to podstawa
5597
Obejrzyj
Gdyby ludzie tak potrafili ze sobą działać, to świat na pewno byłby znacznie lepszym miejscem. A póki co musimy się uczyć od naszych czworonożnych przyjaciół. Przekonajcie się jak wygląda porządna współpraca.
Żart z kradzieżą opon Żart z kradzieżą opon
Żart z kradzieżą opon
2791
Obejrzyj
Jak byście zareagowali, gdyby ktoś próbował ukraść Wam koła w samochodzie? Na pewno nie byłoby przyjemnie. Reakcje ludzi na ten obrót spraw postanowił sprawdzić Roman Atwood. Zobaczcie sami jak na to reagują.
Na co komu opona w aucie? Na co komu opona w aucie?
Na co komu opona w aucie?
2615
Obejrzyj
Jeśli myśleliście, że w Rosji znajdziecie najbardziej szalonych kierowców, to się myliliście. Na naszym podwórku również zdarzają się prawdziwe ewenementy, ale to już przesada. Myślicie, że można jechać autem na trzech oponach?...
Wróżbita motoryzacyjny Wróżbita motoryzacyjny
Wróżbita motoryzacyjny
2830
Obejrzyj
Polak zawsze jest najmądrzejszy po szkodzie... A co się dzieje, kiedy kumpel przewiduje najgorszy scenariusz? Oczywiście się sprawdza. Zobaczcie jak bardzo można zepsuć samochód na zwykłym paleniu gumy.
Rubber - Opona, która sieje postrach Rubber - Opona, która sieje postrach
Rubber - Opona, która sieje postrach
7173
Obejrzyj
Proponujemy zwiastun szalonego filmu o oponie samochodowej. Z jakiegoś powodu powstała ona do życia i zaczyna zabijać. Kontrowersyjny scenariusz został jednak zrealizowany w bardzo dobry sposób. Polecamy fanom szalonych filmów.
hula-hop - 45 kg opona hula-hop - 45 kg opona
hula-hop - 45 kg opona
2763
Obejrzyj
Zabawa hula-hop to z pewnością doskonały sposób by zadbać o formę. Ten mężczyzna postanowił jednak podnieść poziom trudności przez zwiększenie wagi samego przedmiotu do ćwiczeń. Sprawdźcie jak wygląda kręcenie hula-hop w...
Nowy rodzaj opony Nowy rodzaj opony
Nowy rodzaj opony
3221
Obejrzyj
Przedstawiamy nową, bardziej wytrzymałą wersję opony samochodowej. Estetyką raczej nie powala i nadal chromowane felgi z niskoprofilowymi oponami będą królować w miastach, ale opony z filmiku na pewno nadają się na wojnę.