Tag osoba - śmieszne filmiki

Widziałaś tego typa? Widziałaś tego typa?
Widziałaś tego typa?
2375
Obejrzyj
JeleniaMafia prowadzi poszukiwania tajemniczego Arka4000. Przypadkowi przechodnie będą współpracować czy może są w zmowie z tajemniczą postacią, ze szkolnej legitymacji? Sprawdźcie sami!
Apropo Defacto - Wspomnienia Apropo Defacto - Wspomnienia
Apropo Defacto - Wspomnienia
2128
Obejrzyj
Każdy internauta, który ekspresowo dołączył do grona osób lubiących Pana Wiesława Wszywkę może odetchnąć z ulgą, bo chociaż sławna seria z jego udziałem zniknęła z sieci, to nie zaprzestaje on internetowej działalności.
Co mówią: Gimbusy #3 Co mówią: Gimbusy #3
Co mówią: Gimbusy #3
3397
Obejrzyj
Kim jest tak zwany gimbus? Tego chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać, ale o nierozgarniętych, często mających swój świat, nastolatkach wciąż można powiedzieć wiele. Przed wami często spotykane odzywki oraz typowe sceny z ich...
Ostatni gość na Twojej imprezie Ostatni gość na Twojej imprezie
Ostatni gość na Twojej imprezie
2015
Obejrzyj
Czasami przytrafiają się sytuacje, które są dla nas niezręczne, ale nic nie możemy z tym zrobić. Przykładem jest ostatnia osoba, która została na naszej domowej imprezie, a której nie chcemy tak po prostu wyrzucić z domu.
Rodzaje ziomków w ekipie Rodzaje ziomków w ekipie
Rodzaje ziomków w ekipie
2565
Obejrzyj
Podwórkowe lub szkole ekipy, wbrew pozorom, najczęściej składają się z zupełnie różnych osób. Czasami możliwe jest nawet wyodrębnienie kilku głównych typów. Tego właśnie zadania podjęła się ekipa Abstrachuje. Sprawdźcie jak im...
10 szalonych dyktatorów 10 szalonych dyktatorów
10 szalonych dyktatorów
2302
Obejrzyj
Z pewnością każdy zna czołowych dyktatorów, którzy krwawo zapisali się na kartach historii. Nie wszyscy z nich mieli natomiast taki sam rozgłos i nie wszyscy stali się tak "popularni". Oto lista dziesięciu z nich.