Tag piłka - śmieszne filmiki

Mundialowy wkręt Mundialowy wkręt
Mundialowy wkręt
2332
Obejrzyj
Ravgor i Krzychu szakeją. Tym razem pociągnięciu Mundialową gorączką postanowili wkręcić kilku przechodniów. Co im z tego wyszło? Musicie się przekonać sami. Zobaczcie na własne oczy co wychodzi z kolejnego wkręcania przechodniów.
Minionki pokazują jak wyglądają mistrzostwa Minionki pokazują jak wyglądają mistrzostwa
Minionki pokazują jak wyglądają mistrzostwa
5952
Obejrzyj
Mistrzostwa świata już są w pełni rozkręcone. Mamy pierwszych przegranych i już zacieramy ręce na kolejne mecze. Tym czasem minionki postanowiły zrobić dla Was małą prezentację, jak wygląda Mundial. Zobaczcie sami.
Piłka dalej w grze - Rémi Gaillard Piłka dalej w grze - Rémi Gaillard
Piłka dalej w grze - Rémi Gaillard
3391
Obejrzyj
Rémi dalej potrafi pokazać klasę. Mimo swojego wieku, potrafi kopać piłkę jak nikt inny. Zobaczcie jego najlepsze akcje.
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
19
2
14398
Obejrzyj
Na boisko wchodzi koleś w wieku mniej więcej skamieliny i zabiera się za grę w piłkę. Oczywiście na początku mu nie idzie, ale potem wstępuje w niego coś niesamowitego. Czy to na pewno jest dziadek? Zobaczcie sami, że wygląd to...
Rasistowski spot UEFA Rasistowski spot UEFA
Rasistowski spot UEFA
2420
Obejrzyj
Ostatnio sporo mówi się o rasizmie w piłce nożnej, więc UEFA wypuściła spot, który miał promować przeciwstawianie się rasistowskim zachowaniom. A co z tego zrobił Człowiek Warga? Oczywiście to, za co lubimy go najbardziej,...
Fajna sztuczka buldoga Fajna sztuczka buldoga
Fajna sztuczka buldoga
2799
Obejrzyj
Ten pies wygląda, jak wiecznie obrażona kulka sadła, ale uwierzcie mi, że ma w sobie dużo więcej. Poza nieocenionym wdziękiem, posiada umiejętności, które przerastają zwykłego śmiertelnika. Zobaczcie, fajną sztuczkę jaką robi...
Polska myśl szkoleniowa Polska myśl szkoleniowa
Polska myśl szkoleniowa
4564
Obejrzyj
Może gdyby tak trenowała nasza reprezentacja to byłoby z nią znacznie lepiej. A wystarczy trening, trening i jeszcze raz trening z odpowiednim trenerem. Zobaczcie jak powinno się trenować piłkarzy, żeby osiągnąć jakieś rezultaty.
Kocie wodne polo Kocie wodne polo
Kocie wodne polo
2836
Obejrzyj
Piłeczka pingpongowa, misa z wodą i grupa ciekawskich zwierzaków. Tak rozkosznego połączenia już dawno nie widzieliście. Zobaczcie małe, pocieszne kociaki, jak grają sobie w wodne polo.
Nauczyciel z wprawą w rękach Nauczyciel z wprawą w rękach
Nauczyciel z wprawą w rękach
4130
Obejrzyj
Nie uważacie, że trzeba by było urozmaicić zajęcia w szkole? Dłuższe przerwy, więcej eksperymentów na chemii. Można by też było wprowadzić trochę więcej rozrywki do wpisywania ocen w dzienniku. Zobaczcie jak można to zrobić.
Test na odruchy Test na odruchy
Test na odruchy
4143
Obejrzyj
Drobny test psychologiczny. Wystarczy nam do tego celu, piłka, szyba i koleś który zgodzi się stać jak słup soli.
V-Unit - Hymn Polski na Mundial V-Unit - Hymn Polski na Mundial
V-Unit - Hymn Polski na Mundial
4235
Obejrzyj
Ktoś pamięta jeszcze, kiedy udało nam się coś ugrać w piłce nożnej? Chłopaki z V-Unit składają muzyczną reklamację do naszej reprezentacji.
Maszyna Goldberga w Mam Talent Maszyna Goldberga w Mam Talent
Maszyna Goldberga w Mam Talent
3893
Obejrzyj
Maszyna Rube Goldberga polega na tym, że jedna rzecz uderza w drugą, po cym druga w trzecią i tak aż dojdziemy finału.
Zabawa wiatrakiem w sklepie Zabawa wiatrakiem w sklepie
Zabawa wiatrakiem w sklepie
2657
Obejrzyj
Sklepy w Polsce nie potrafią zbytnio zadbać o ciekawą ekspozycję, a wystarczy dobry pomysł by zachęcić ludzi do kupna. Z propozycją zmian wyszedł pewien klient.
Nieoczekiwany Transfer Energii Nieoczekiwany Transfer Energii
Nieoczekiwany Transfer Energii
2378
Obejrzyj
SciFun tym razem zajął się tematem przenoszenia energii. Zobaczcie jak w przystępny sposób można wytłumaczyć dlaczego piłka odbija się z określoną siłą. Co stanie się jeśli ustawimy kilka piłek i upuścimy na ziemię? Zobaczcie...
Pies i piłka Pies i piłka
Pies i piłka
2780
Obejrzyj
Zdarza się, że w danej chwili nie mamy czasu by pobawić się z naszym pupilem. Można jednak zorganizować ciekawie czas własnemu zwierzakowi. Wystarczy jedynie dobry pomysł i trochę pracy, by pies mógł sam dobrze się bawić.
Pies atakuje telewizor Pies atakuje telewizor
Pies atakuje telewizor
2612
Obejrzyj
Ten owczarek niemiecki ze skupieniem oglądał mecz baseballu w telewizji. W pewnym momencie ujęcie kamery pokazało rzut piłki, którą to pies spróbował złapać. Skutek był oczywiście do przewidzenia.