Tag piłka nożna - śmieszne filmiki

Nietypowa rozmowa z Robertem Lewandowskim w hotelu, po meczu Nietypowa rozmowa z Robertem Lewandowskim w hotelu, po meczu
Nietypowa rozmowa z Robertem Lewandowskim w hotelu, po meczu
3553
Obejrzyj
Po meczu Polska - Szkocja, w którym Robert został brutalnie sfaulowany ktoś wziął kamerę i zaczął z nim rozmawiać. Fajnie wyszło, możemy przy okazji zobaczyć zwykłe, pomeczowe rozmowy zawodników.
Reakcja Polaków na gola Mili Reakcja Polaków na gola Mili
Reakcja Polaków na gola Mili
3967
Obejrzyj
Emocje na meczu Polska - Niemcy nie raz sięgały zenitu. Jak się okazuje nasi potrafią świętować bramkę bez tradycyjnego "jest k*rwa!". Poczujcie emocje z tamtego meczu!
Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską
Hitler dowiaduje się o przegranej w meczu z Polską
9724
Obejrzyj
Jedenasty października będzie od dzisiaj historyczną datą. Udało nam się pokonać tegorocznych mistrzów świata w piłce nożnej. Na takie wydarzenie nikt nie mógł pozostać obojętny, a zwłaszcza Hitler.
Piękna żółta kartka Piękna żółta kartka
Piękna żółta kartka
3150
Obejrzyj
Jeden z napastników drużyny Roma, Alessandro Florenzi, otrzymał żółtą kartkę po tym, jak wbiegł na trybuny, po strzeleniu bramki. Na trybunach siedziała jego 82-letnia babcia, której postanowił podziękować za obecność.
Stop Cham: Nasz futbol Stop Cham: Nasz futbol
Stop Cham: Nasz futbol
2406
Obejrzyj
Ekipa Stop Cham po raz kolejny rusza na ulice. Tym razem będą działać w nietypowej, piłkarskiej oprawie. Ile naklejek udało im się strzelić w okienko kierowców? Przekonajcie się sami, oglądając kolejny odcinek Stop Cham.
Mundial Zdupping Mundial Zdupping
Mundial Zdupping
2831
Obejrzyj
Mundial już jest za nami, ale nie zmienia to faktu, że pora na porządny... Zdupping! Tak jest, Człowiek Warga kolejny raz sprawi, że uśmiech pojawi się na Waszych twarzach. Zobaczcie sami.
Szwagier Shot - Mundial Szwagier Shot - Mundial
Szwagier Shot - Mundial
6757
Obejrzyj
Może i już jest po Mundialu, ale Szwagry nigdy nas nie zawiedli jeśli chodzi o humor. Chcecie wiedzieć jak łatwo można było obejrzeć mecz bez telewizora? Szwagier bardzo chętnie pokaże Wam swój sposób. Zobaczcie sami.
Bajka o reprezentacji Polski w piłce nożnej Bajka o reprezentacji Polski w piłce nożnej
Bajka o reprezentacji Polski w piłce nożnej
18
2
7441
Obejrzyj
Dawno, dawno temu, w środkowoeuropejskim kraju, była sobie drużyna... która niczego nigdy nie wygrała. Prawda może i jest bolesna, ale tak trafnego komentarza możecie jeszcze długo nie usłyszeć. Zobaczcie bajkę o naszej...
Najsmutniejszy kibic na świecie Najsmutniejszy kibic na świecie
Najsmutniejszy kibic na świecie
3878
Obejrzyj
Wszyscy wiemy co Niemcy zrobili z Brazylią na mistrzostwach świata. Oczywiście poza zdruzgotanymi piłkarzami, zawsze pozostają jeszcze smutni kibice. Zobaczcie jednego z nich.
Reakcja trenera na poprzeczkę Reakcja trenera na poprzeczkę
Reakcja trenera na poprzeczkę
2623
Obejrzyj
Niech mi ktoś powie, że trener reprezentacji, to prosty zawód. Nic tylko stres, a jak drużyna przegra, to trener dostaje po głowie. Zobaczcie reakcję trenera Argentyny na poprzeczkę w meczu z Belgią.
Typowa kobieta kibica Typowa kobieta kibica
Typowa kobieta kibica
2751
Obejrzyj
Jak wygląda typowa kibica? Oczywiście nie wie co się dzieje na boisku. Aż szkoda tłumaczyć co się dzieje w grze... Kisiel pokaże Wam jak wygląda typowa rozmowa między kobietą, a facetem w trakcie mistrzostw. Zobaczcie sami.
Mundialowy wkręt Mundialowy wkręt
Mundialowy wkręt
2332
Obejrzyj
Ravgor i Krzychu szakeją. Tym razem pociągnięciu Mundialową gorączką postanowili wkręcić kilku przechodniów. Co im z tego wyszło? Musicie się przekonać sami. Zobaczcie na własne oczy co wychodzi z kolejnego wkręcania przechodniów.
Minionki pokazują jak wyglądają mistrzostwa Minionki pokazują jak wyglądają mistrzostwa
Minionki pokazują jak wyglądają mistrzostwa
5952
Obejrzyj
Mistrzostwa świata już są w pełni rozkręcone. Mamy pierwszych przegranych i już zacieramy ręce na kolejne mecze. Tym czasem minionki postanowiły zrobić dla Was małą prezentację, jak wygląda Mundial. Zobaczcie sami.
Gdzie mi z tym szprajem gamoniu? Gdzie mi z tym szprajem gamoniu?
Gdzie mi z tym szprajem gamoniu?
4281
Obejrzyj
Mistrzostwa świata w Brazylii trwają w najlepsze, ale nie zmienia to faktu, że mają w sobie sporo denerwujących aspektów. Jak na przykład spray do wyznaczania linii. Kto wymyślił to ustrojstwo? Zobaczcie jak reagują na niego...
Trenerski palec śmierci Trenerski palec śmierci
Trenerski palec śmierci
6328
Obejrzyj
W amatorskiej lidze piłki nożnej może stać się naprawdę dużo. Niby grają tam ludzie z lokalnej społeczności, ale i oni potrafią zaskakiwać. Zobaczcie trenera, który opanował chińską sztukę zabijania jednym palcem.
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
Dziadek, który niesamowicie gra w piłkę
19
2
14398
Obejrzyj
Na boisko wchodzi koleś w wieku mniej więcej skamieliny i zabiera się za grę w piłkę. Oczywiście na początku mu nie idzie, ale potem wstępuje w niego coś niesamowitego. Czy to na pewno jest dziadek? Zobaczcie sami, że wygląd to...